Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

Dodam jeszcze że u mnie próba na 4Ghz zakończyła się niepowodzeniem nawet z napięciem wyższym o 0.1v od maksymalnego podanego przez AMD - to koniec tego procka. :wariat:

Mamy takie same płyty główne. I u mnie też już raczej koniec procka, 3.7ghz i pada blue screenami :| Podnosiłem napięcie i nic. Zmieniłbym chłodzenie (i sprawdził czy pójdzie, bo na boxie mam 65st przy podnieszonym napięciu, a na bez 61st maxymalnie.) bo mam BOX ale straciłbym gwarancję :jupi:

Link to post
Share on other sites

A co mutli przymierzasz się do zmiany procka na i7-965 Extreme Edition?

Narazie w domu jeszcze wszyscy zdrowi :wariat: obiecałem kumplowi że mu pomoge ale ten stały brak czasu na to nie pozwala.

Więc wpadłem na pomysł jakiegoś poradnika PDF najlepiej mobo ASUS-a i co by były zdjęcia z biosu.

Jak ktoś znajdzie to prosze o linki :jupi:

 

Link to post
Share on other sites

Pewnie chodziło mu o to, że ma gwarancje na całą bude i jak coś będzie chciał zmienić na własną odpowiedzialność to straci gwarancję chyba o to chodziło o ile się nie mylę :jupi:

Gwarancji nie mam na cała bude tylko plomby na każdym podzespole.

 

A na procku nie widze plomby :wariat:

Link to post
Share on other sites

Skoro już mICh@eL jesteś taki uczynny to może znajdziesz poradnik jak wykręcić ostro

To nie jest taki poradnik w stylu "Jak ryba osiąga 10GHz na procesorze XYZ", tylko taki zwykły "Overclocking od podszewki" :zamykamy:

 

Ale mimo wszystko łap :wariat:

 

http://msiserver.info/msiuniversity/mod/lesson/view.php?id=47

 

Tylko musisz sobie konto założyć :jupi: Ale fajny tutorial :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Ja przy 3.9Ghz @ 1.5v miałem 33st. na minimalnych obrotach a moje chłodzenie nie jest zbyt dobre..

to chyba jak w lodowce go trzymales

Po prostu Phenom z dwoma rdzeniami jest niewyobrażalnie zimny. Chłodzenie nie było wyczuwalnie cieplejsze od mojej skóry.

 

--

No ale okno także było otwarte. :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...