Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

I5 4670k 4.7 na chłodzeniu za 150 zł.Pozdrawiam

 

http://images64.fotosik.pl/328/32cdbdbb436390c0m.jpg

Walczę aby uzyskać jeszcze nisze napięcie na 4.7 więcej nie próbowałem podkręcać mam za słabe chłodziwo na 1.265v po 1h i 6min w occt zwiecha.

Padł mój nowy rekord 4.8 1.3v ale tęmp 98c chyba będę skalpował mojego 4670k

Edytowane przez krisuwa-k1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

mój nowy rekord i5 4670k poszedł na 4.9ghz i chyba to max na tej płycie i tym chłodzeniu pozdrawiam

na 5ghz wstaje winda lecz nie przechodzi testu stabilności

liczy się sztuka to loteria :)

 

Jak możesz to wstaw screena z pół godzinnego testu w OCCT

Link to post
Share on other sites

4.6GHz, a zobaczymy jak będzie dalej... procka Karola8721 już nie przebiję, bo mimo tego co pokazuje CPU-z napięcie to 1.16V.
Temperatury maksymalne z HWInfo to jeszcze pozostałość po OCCT Linpack test z AVX włączonym i 90% pamięci. W tym teście temperatury w miarę dobre... muszę jeszcze raz nałożyć pastę, bo trzeci rdzeń dużo mocniej przygrzewa niż reszta... :)

http://images64.fotosik.pl/427/12873494f69646a4.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to może ja bym się "pochwalił" ;)

Na chwilę obecną moje dwa Xeony ciągnę w okolice 3530 Mhz. Może to i słaby wynik, ale nie wiem jakim cudem zachowują stabilność (dłużej niż 2h nie testowałem) z włączonym Turbo, C1E itd. Wczoraj z ciekawości zacząłem zabawe od stockowych 2400mhz :)

napięcie 1.26 V na dwóch sztukach i więcej nie dam, zobaczymy czy będzie stabilnie (na 3480 śmiga aż miło). W porównaniu z waszymi wynikami >4Ghz troche miernie ale zabawa z dwoma Xeonami na jednej plycie to dopiero zabawa:D

 

No i oczywiście HT odblokowane ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@up 

Można bawić się napięciem ale do granicy rozsądku.Jeżeli go będziesz trzymał na np.1.5 lub 1.45 to długo ci raczej procek nie potrzyma a tymbardziej z tym glutem pod IHS-em i chłodzeniem powietrznym 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...