Skocz do zawartości

kupno cpu 4670k a oddanie/wymiana


Recommended Posts

@up, to że nie działa to wystarczający powód aby przyjęli procesor z powrotem.

A autor jak chce takiego selekta to niech popyta i batche albo na forum może ktoś ma dostęp do takich "selektow" a jak już tak bardzo zależy mu na podkrecaniu to czemu pcha się w glut pod IHS nie lepiej wziąć cpu z s2011?? Sorki za znaki itp pisze z tapatalk...

 

Link to post
Share on other sites

@t0md3long3

Jeśli chcesz kupić selekta 4670k to zgłoś się do ryby (tak to ten słynny polski overclocker) na forum ppc. Ostatnio pisał na ich forum ze będzie miał kilka ciekawych sztuk do sprzedania.

Nie kazdy chlodny jest fajny. W zeszlym tygodniu 20 nowych cepow - 4 szt. >4.5GHz 1.2V :/ Jak ktos szuka selekta, to do jutra sie pojawi ogloszenie w stosownym dziale z najlepsza sztuka.

http://forum.purepc.pl/topic/345124-intel-haswell-core-i7-4000-core-i5-4000-testy-w-1-poście/?p=3867242

 

Oczywiście możesz się sam pobawić w szukanie selekta i najlepszymi prockami do tej zabawy są oemy. Nie mają opakowania z plombą więc jak się trafi na padakę to możesz zwrócić w przeciągu 10 dni (o ile kupiło się na odległość)

Link to post
Share on other sites

wiec ja nie rozozumiem wiekszosci tutaj wypowiadajacuych sie ludzi albo to sa tłuki do potegi, albo jakies robole zaraiajabce 1000zl? ze oni sie przejmuja tym ze jakis sklep straci na mnie 20zl, ludzie co wy macie? w du***h? prawo jest takie a nie inne izaden mechanik ze sklepu UK.COM TEGO nie zmieni dlatego masz sklep w uk a nie wpolsce, zaloze sie ze to nie jest jedyne takie pytanie, i to jest dziwne ze kazdy, po mnie jedzie wyzywa od chamow, niewiadomo jakich, jak ja bym panstwo chcial oszukac :) panstwo was ----- (letko)w ----- i nic nie mowicie ale zeby oddac cpu do sklepu to jestem cham, niewychowany, i niewaidomo kto :) heh. a zaczelo sie od cpu za chwile jeden majster cos odpisal ze to chamstwo za chwile drugi wielki anglik, ale nikt nie odpisal co tak zrobil :) a zole sie ze na tym forum sa setki takich :):)))))


@t0md3long3

Jeśli chcesz kupić selekta 4670k to zgłoś się do ryby (tak to ten słynny polski overclocker) na forum ppc. Ostatnio pisał na ich forum ze będzie miał kilka ciekawych sztuk do sprzedania.

http://forum.purepc.pl/topic/345124-intel-haswell-core-i7-4000-core-i5-4000-testy-w-1-poście/?p=3867242

 

Oczywiście możesz się sam pobawić w szukanie selekta i najlepszymi prockami do tej zabawy są oemy. Nie mają opakowania z plombą więc jak się trafi na padakę to możesz zwrócić w przeciągu 10 dni (o ile kupiło się na odległość)

jedyna sensowna odp w tym temacie reszta to albo jacys niszowi sprzedawczyki ze wsi ze sklepkow komupterowych co zarabiaja na miesiac 800zl co ten cpu warty itp :) teraz sie pojawi pytanie skoro 800zl to dla mnie nic wiec czego szukam zaczepki, a no tak skoro ktos ma miec cpu  4670k 4,5 i sobie bedzie chodizl mnma 1,2 vcore a ja am miec 4,2 na 1,6 v wiec co to za rownowaga? i ci co sie najwecej wypowiadaja chyba trafili na taki sztuki ze chyba cpu na 220 podlaczone :D, albo nie mieli odwagi zwrocic towaru, bo to przeciez chamstwo i nie wychowanie :)


Właśnie sam się zastanawiam skąd się u nas(polaków) wzięła taka cecha, za wszelką cenę jakoś sobie naciągnąć życzliwość innych, jakoś posklejać pare ustaw które przewidziały coś innego by swoje potrzeby zaspokoić, jakaś taka potrzeba cwaniactwa, normalny człowiek czuje że coś jest nie tak w tym myśleniu, a taki inicjator tej dyskusji nic w tym złego nie widzi i już nie zobaczy, może kwestia nie wiem genu jakiegoś, wychowania?

a Ty chyba masz jakis kopleks z tym cwaniactwem bo dla mie wymiana towaru na inny ktory nnie bardziej bedzie satysfakcjonowal, nie jest chamstem i brakiem wychowania ;)

Edytowane przez sid vicious
wulgaryzmy
Link to post
Share on other sites

Zawsze masz możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny, ale przeważnie sklepy w swoich regulaminach zaznaczają że takiemu zwrotowi podlegają tylko produkty które nie zostały rozpakowane i używane,

 

 

PS.   mrama lepiej się nie dało tego ująć :D

Edytowane przez Makavo
Link to post
Share on other sites

To tak jakby szukać kandydatki na żonę i powiedzieć panience że przed "zakupem" musi ją przetestować... ciekawe która się zgodzi :-)

 

Po co kombinujesz... idź do lokalnego sklepu i porozmawiaj, jak będą składać zestaw to niech przetestują za ciebie, gdy sztuka okaże się dobra to dadzą Tobie znać... zapłacisz parę złoty więcej i bez zbędnej kombinacji.

Link to post
Share on other sites

@up

Ja swoją "przeleciałem" przed "zakupem", co robi ok 99% facetów... :)

Ale dalej piszesz rozsądnie.Jest i taka możliwość.

Chyba już trzeba skończyć temat albo przenieść na inne forum....

 

/edit

 

Ciekawe, czy było by jej miło po przeczytaniu Twojego posta... żenada...   dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites
Właśnie sam się zastanawiam skąd się u nas(polaków) wzięła taka cecha, za wszelką cenę jakoś sobie naciągnąć życzliwość innych,

 

 

 

Mam nadzieje że trafi Ci się odrazu bardzo kiepska sztuka i sklep nie pozwoli Ci jej oddać

 

Nie ma to jak po kims pojechac i zyczyc wszystkiego najlepszego. :P  Dwa komentarze "Polakow"  :D  . Jeden robi z siebie swietoszka piszac "nas", drugi typowo- "nie wazne jak mi jest, aby tobie bylo gorzej" .  Jak nie macie pomyslu na pomoc w temacie to nie piszczie. 

 

Wielkie mi tu cwaniaczenie , kolega chce kupic procesor , oznaczony przez producenta jako "K" , czyli pozwalajacy na podkrecanie. I za to sie placi ekstra. Procesor powinien sie na 100% podkrecac tak jak powinien. Intel cwaniaczy. To oni powinni testowac kazdy procesor, jesli cos sie nie kreci to do smietnika, albo sprzedawac jako ten z zablokowanym mnoznikiem. Ale nie jak to sie mowi "siliconowa loteria" , ale bzdura. Towar ma ustalona cene i nie wiesz co kupisz?.Tak nie powinno byc. Kupujesz  buty rozmiar 10, a dostaniesz 8 ,i co nie cwaniakuj Polaku . 

Na zachodnich forach takie pytanie to norma i nikt tam nikogo nie ocenia. Poprostu chce to za co zaplacilem. 

Wiec jeden sposob zeby dostac "przetestowny procesor" to kupic , najlepiej zeby trafila ci sie najgorsza mozliwa sztuka i zalatwiac gwarancje nie przez sklep ,ale przez intela. Czytalem kilka tematow dawno temu i to byla jedna z opcji jak na poczatku byly klopoty z ivy bridge , kolesie co tak zrobili dostali zawsze przetestowane procesory z powrotem. 

Jakby wszyscy zaczeli tak "cwaniaczyc" to intel wzial by sie za testowanie procesorow na poziomie produkcji i przestal kleic procesory na siliconowa paste zeby jeszcze bardziej obnizyc koszt produkcji. Jak juz szukamy porownan to jak sie kupuje zafoliowane mieso w sklepie to ma cene zalezna od wagi. A tak to jak za komuny jak odbieralem z FSO z wujkiem Fiata 125p. "Tam na placu jest twoj zaplacony samochod, jak ci sie kolor nie podoba czy cos innego to twoj problem" . 

Super wporzadku sytuacja byc dymanym przez firme co ma w zasadzie monopol na produkcje "hi end-owych" procesorow.  :>

Edytowane przez keczu
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja nie chcę robić za Matkę Polkę albo Kapitana Moralność, ale nie mogę pojąć skąd ostatnio taki wysyp gnid i cwaniaków żerujących na przychylności i uczciwości innych balansujących na cienkiej granicy przyzwoitości i udając, że szarości moralne to rzecz normalna.
Gdzie ostatnio nie zajdę, tam trafia się jakiś chciwiec duszący to 10zł za "zainteresowanie przedmiotem", czy sprzedający stary dysk po gwarancji w cenie nowego sklepowego "bo już ich nie ma w sklepach więc wykupili - znaczy dobre".

Nie od dziś mi wiadomo, że światem rządzi pieniądz, ale słyszałem też, że jak kraść to miliony a nie stukać sklep na "selekta procesora" i przesyłkę za 20zł.

eh...

 

Po sugestii w zgłoszeniu, zamykam temat. Rzetelna odpowiedź padła, a nie ma sensu ciągnąć tego przedstawienia. (Gdyby co, pisać na PM z powodem do odblokowania).

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...