Skocz do zawartości

Monster PC SLI GTX 660 TI AMP + Corei7 + 16GB


Recommended Posts

Witam Wszystkich

 

Komputer Monster PC dla profesjonalnego gracza

 

 

Elementy, które znajdują się w komputerze podlegają gwarancji, mam na wszystkie elementy dowody zakupu, tak więc wraz z wysyłką otrzymacie kopie rachunków w razie roszczeń gwarancyjnych.
Zestaw zakupiony 2012.10.16 od tej pory nie było żadnych problemów.

 

Całość była przeze mnie skrzętnie dobrana, sprzęt jest niesamowicie wydajny. Aktualnie posiada konfigurację SLI, jednakże z jedną kartą bez najmniejszego problemu można grać w BF4 lub COD Ghost na ultra detalach w full HD w ponad 60 klatkach na sekundę. Macie ogromny zapas mocy i długo będzie wam służył jako profesjonalna platforma do gry.

 

Jestem bardzo zadowolony z tego komputera, chodzi cicho nawet przy dużych obciążeniach, ma dobrą wentylację wiec podzespoły się nie przegrzewają. Nigdy żadnych z elementów nie był podkręcany, wszystko jest ustawione domyślnie, nigdy nie było potrzeby bo sprzęt ma miażdżąca wydajność.

 

W dniu wystawienia aukcji dokonałem po raz kolejny pomiaru na teście 3dmark 2011 i osiągnąłem rewelacyjny wynik
13691 pkt co plasuje ten komputer według rankingu benchmark na 1 pozycji: poniżej załączam zdjęcia komputera oraz danych z systemu.

 

Komputer

Procesor: Intel Core i7-3770

Płyta Główna: Asus P8Z77-V LK - zintegrowana karta muzyczna, czytnik kart, LAN 1GB

Pamięć RAM: 16GB DDR3 1333MHz kingston kvr1333d3n9/8g

Grafika: 2 x Zotac GeForce GTX 660 TI AMP 2GB DDR5 PCI-E BOX  SLI - karta nie do kupienia (perełka)

Dysk twardy: WD 1TB SATA

Czytnik: Nagrywarka/Odtwarzacz DVD+/-RW

Obudowa: Cooler Master Elite 335U

Zasilacz: XFX Core 750W 8+ SLI PSU

Klawiatura + mysz USB

 

 

Cena jaka mnie interesuje za ten sprzęt to 3400zł

Nie jest duża jak na to, że macie i7, 16GB ramu i świetne karty graf. (http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-660-ti-amp-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dp-zt-60804-10p-522446/)

 

Link do allegrohttp://allegro.pl/monster-pc-sli-gtx-660-ti-amp-corei7-16gb-i3905325931.html
Co prawda aukcja została zakończona ale myślę że wszystko jest ok. 

 

Zdjęcia http://tufotki.pl/UGIIE

Link to post
Share on other sites

Aukcja została zakończona, a na zdjęciach brak karteczki z nickiem - temat zamykam.

 

 

 

jednakże z jedną kartą bez najmniejszego problemu można grać w BF4 lub COD Ghost na ultra detalach w full HD w ponad 60 klatkach na sekundę.

 

 

Ponad 60 kl/s w BF4 ULTRA na 660 Ti ? Daruj sobie takie bzdury.

Link to post
Share on other sites

Drodzy, przepraszam za brak kartki z nickiem jutro po pracy wrzucę zdjęcia z karteczką. 
Rozumiem że jest to za duża cena?
Proszę w takim razie zliczyć sobie cenę każdego podzespołu ile wyjdzie. PC jest w idealnym stanie, zasilacz dopiero co kupiony, jedynie dorzuciłbym do niego jeszcze jedno chłodzenie na bok.

Jeśli kogo nie interesuje sprzęt to proszę bez głupich, komentarzy nie jesteśmy dziećmi. 

Jeżeli kogoś interesuje to proszę śmiało pisać na pw. 
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

BF4 w ultra w fhd na jednej 660ti - śmiechłem.

Przepraszam za off top ale jak człowiek czyta takie ...  to przestaję wierzyć w ludzką uczciwość.

 

 

Komputer Monster - już sam tytuł woła o pomstę do nieba. Kto jeszcze tak nazywa swoje aukcję ?

 

/ nie przeklinamy / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam za off, ale czegoś takiego jeszcze ne widziałem.

 

Dużo osób stara się zawinąć gó**o w papierek po cukierku i sprzedać, ale pisać "karta nie do kupienia (perełka)" o karcie, której po prostu nie ma już na rynku, bo została zastąpiona przez nowsze...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...