Skocz do zawartości

Bycie "oryginalnym" zaczyna być modne ?


Recommended Posts

Czy ja się w temacie chwale oryginalnym Windowsem ?! Jakby ktoś nie zauważył to na dole mojego pierwszego posta jest pytanie " Jak to jest u Was? " Czyli chodzi mi przede wszystkim o to czy też jesteście oryginalni czy nie? A nie że ja się chwale oryginalnym Windowsem...

Link to post
Share on other sites

A co Ci da że się dowiesz że u nas same świętoszki mają Win7 Ultimate?

Może aż nie dostajesz za to kasy tak jak 'gogo3000' atakuje, tylko po prostu chciałeś się pochwalić - jestem lepszy od innych bo kupiłem sobie legalnego Windowsa, teraz laski będą na mnie leciały < :) >

Temat bez sensu, i dlaczego to miałoby być modne? Jakoś nie mogę tego pojąć, dlaczego kupowanie Windowsa *jest* modne, to trochę jak - koledzy kradną masło w sklepie, a ja chce być fajny i je kupię... :rotfl::co::P

Link to post
Share on other sites

Co się chłopaka czepiacie - ja sam mógłbym podobny temat założyć, tylko u mnie to wyglądało trochę inaczej - jak będę miał czas to napiszę. Teraz mam w 100% legalne pliki - czuję się z tym o wiele lepiej i czerpię przez to więcej frajdyz tego co posiadam teraz niż jak kiedyś miałem same piraty.

 

Jeśli chodzi o legalne pliki to są same plusy - dużo mniejsze ryzyko wirusów i innych syfów, poczucie, że nikogo nie okradasz z kasy, która mu się należy (bo wynagradzasz autorów tych produktów), masz wsparcie techniczne, płytą audio teraz się delektuję, zamiast słuchać 20 innych gniotów na mp3, to samo z grami, itd. itd.

 

Trzeba szanować czyjąś własność - do tego zachęca autor tematu i do tego też ja zachęcam.

Link to post
Share on other sites

ten jak zwykle wszystko bierze dosłownie :co:

 

... niż 20 innych pirackich plików

 

 

Wiadomo - są też legalne mp3, ale znaczna większość z nich to pirackie wersje, użycie mp3 w tym znaczeniu było chyba oczywiste :rotfl:

 

Nie chodziło mi o jakość, tylko o legalność.

Link to post
Share on other sites

Co się chłopaka czepiacie - ja sam mógłbym podobny temat założyć, tylko u mnie to wyglądało trochę inaczej - jak będę miał czas to napiszę. Teraz mam w 100% legalne pliki - czuję się z tym o wiele lepiej i czerpię przez to więcej frajdyz tego co posiadam teraz niż jak kiedyś miałem same piraty.

 

Jeśli chodzi o legalne pliki to są same plusy - dużo mniejsze ryzyko wirusów i innych syfów, poczucie, że nikogo nie okradasz z kasy, która mu się należy (bo wynagradzasz autorów tych produktów), masz wsparcie techniczne, płytą audio teraz się delektuję, zamiast słuchać 20 innych gniotów na mp3, to samo z grami, itd. itd.

 

Trzeba szanować czyjąś własność - do tego zachęca autor tematu i do tego też ja zachęcam.

 

Nareszcie ktoś z tego forum mnie zrozumiał - brawo i dzięki

Link to post
Share on other sites

co Ty tu pi.. ze nikt nikogo nie okrada MS wykupuje wszystkie wynalezione przez swoich agentow licencje, przekupuje autorow wszystkich mozliwych przydatych algorytmow dba tak o swoj monopol ze okrada wszystkich i w kazdym przypadku tyle ze w bialych rekawiczkach to robi

 

pocaluj w d.. odemnie swojego doborczynce

niech Ci w koncu zaplaci i bedzie spokoj nie mozesz zaliczyc punktu za dobrego posta czy co jeszcze chcesz osiagnac?

wszyscy juz chyba powiedzieli ze sa legalni , rownie szczesliwi i dozgonnie wdzieczni swojemu wielkiemu ojcu

Link to post
Share on other sites

Możesz odpowiedzieć mi na pytanie?? Ile dostajesz za napisanie takiego tematu?? Płacą ci od temato czy ilości postów? A tak w ogóle dla kogo pracujesz, bo może i mnie by zatrudnił...

też jestem zdania, że temat nie jest bez sensu. Skoro uważasz, że jemu ktoś (Microsoft?) zapłacił za temat to ja pytam: ile tobie zapłacił jakiś pirat za to abyś go bronił?

 

Wracając do tematu: faktycznie, także zauważyłem zmianę przerzucając się na oryginalne gry. Pamiętam Gothica drugiego i Morrowinda z dodatkami, pamiętam jak mi mocniej serce biło przy kupowaniu i przy rozpakowywaniu... Potem gra wygląda zupełnie inaczej, w pirata można chwilkę pograć i wyrzucić. W oryginała grasz z zupełnie innymi odczuciami :D

A czy jest na to moda? bardzo bym chciał ale w Polsce wciąż jest dużo ludzi, którzy uważają, że piractwo to nie kradzież :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...