Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Moja Mama po drugiej dawce Pfizera miała problem z nogami, przez około 4 dni potwornie ją bolały...na tyle, że ledwo mogła chodzić. Wszyscy równo żeśmy się wystraszyli. Później wszystko wróciło do normy.

 

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, jozek23 napisał:

temp 37,3

To nawet nie stan podgorączkowy, normalna temperatura :P

 

36 minut temu, Szarik napisał:

Zaraz eksploduje tak mnie głowa boli od godziny i grzeje się jak stary piec na węgiel.

 

Weź sobie pyralginę i połóż się, spróbuj przespać. Dużo pij byś się nie odwodnił!

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Tragedia. Po tym nie mogłem zebrać myśli i na niczym się skoncentrować. Nawet na anime. Zasnąłem jak po pixie. W nocy jakby coś siedziało mi na klacie. Rano obudził ból ręki. Nie jestem fanem silnych leków wiec wpadł tylko tramal. Jakoś się pozbierałem. Rower a na zewnątrz 8C, ja w podkoszulku cały mokry do roboty przyjechałem. 

Link to post
Share on other sites

Od 1 do 11 marca miałem cofita i do dziś nie mogłem elektronicznie zapisać się na szczepienie.

Wreszcie się udało i 2 czerwca mam pierwszą dawkę Pfizer'a - poczułem się jak 70cio-latek:D

Teraz w głowie kłębią mi się myśli iść po szczepieniu do pracy na 14 czy odpuścić i brać wolne, 3go w czwartek Boże Ciało to i tak mam wolne.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, MiK napisał:

Tragedia.

Czym się szczepiłeś?

 

1 minutę temu, olo163 napisał:

Teraz w głowie kłębią mi się myśli iść po szczepieniu do pracy na 14 czy odpuścić i brać wolne

Bierz wolne! Nie można po szczepieniu się przemęczać ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Bierz wolne! Nie można po szczepieniu się przemęczać ;)

Też tak sobie pomyślałem, zawsze to 2 dni leniuchowania i wszystko można zrzucić na cofita, oby mnie tylko na poważnie nie siekło tak jak MiK'a

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...