Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

 

 

Kup nowe psx extreme
 

Współpracuje z wydawnictwem, znam prywatnie ekipę. Wiem kto ma jakie zdanie.

 

 

Nadal twierdzę, że na konsoli jest wyższa kultura grania. Mogę mieć swoje zdanie czy mi wpadniesz z buciorami do domu stękając, że tak nie jest.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

PC > konsole.

W większość gier i tak da się pograć na padzie, a do podłączenia do tv wystarczy przewód hdmi. Sam planuje w ciągu tygodnia, dwóch kupić 48 calowy monitor, powiesić obok pc i grać sobie na padzie w Wiedźmina 2 i inne batmany, czy the crew.

 

Gry są dużo tańsze, a już nie mówię o nielegalnych wersjach i graniu za free. A co powiecie na mody jak np. GTA IV czy Skyrim ?

Link to post
Share on other sites

A co powiesz na czekanie roku żeby grać w GTA IV na pc po patchu :D?

"była sytuacja kiedyś"  :D

 

no i co że tańsze może i jest te 60-80 zł ale płacimy za optymalizacje :)

 

 

yhym... tylko zobaczymy jak będzie grafika wyglądała na pc  8-)

 

A ty jak siedzisz przy komputerze to też się garbisz ?

Poza tym ja też będe podpinał pod tv w swoim pokoju. To już nie te czasy, że w domu jest 1 tv.

Edytowane przez Dzonzi
Link to post
Share on other sites

 

 

grafika wyglądała na pc

 

i jakiej GPU potrzebuje....

 

 

 

 

 

 

, a już nie mówię o nielegalnych wersjach i graniu za free
 

 

W sensie o kradzieży? Tak, lepiej nic nie mów bo czeka Cie nie niespodzianka.

 

 

 

A co powiecie na mody jak np. GTA IV
 

 

A co powiesz na płynną rozgrywkę w ta grę na PC po premierze na komputerze za hmm 5 000zl, działała płynnie?

Link to post
Share on other sites

Chcesz mi powiedzieć, że na konsolach obecne gry nie szarpią ?  :rotfl:

 

Na pc możesz zminić jeszcze detale, a na konsoli ? Na pc już można śmiało grać w UHD, a na konsoli 1080p nie w każdej grze jest pewne.

 

i nie podawaj mi argumentu, że konsola jest tańsza, bo gry są dużo droższe, a poza tym nie każdy może wydać maks 1600 zł na sprzęt.

Link to post
Share on other sites

w jakie gry i na jakim sprzęcie zagrasz w UHD?? grałem wczoraj w gta v na xbox one i gra nie zacina, na pewno jest taniej kupić konsolę i mieć spokój na te 5 lat, no właśnie nie każdy może wydać 1600zł na sprzęt ale 3000zł na pc-ta już może?? bredzisz chłopcze.

Link to post
Share on other sites

Kwestia jest taka, ludzie leczą kompleksy i swoje niedoskonałości wszystkim. W tym przypadku, na siłę ludzie wkręcają, że jedno jest lepsze od drugiego - oczywiście najlepsze jest to, czego sami używają. Nie ma tutaj chyba o czym dyskutować bo to bezcelowe.

Link to post
Share on other sites

w jakie gry i na jakim sprzęcie zagrasz w UHD?? grałem wczoraj w gta v na xbox one i gra nie zacina, na pewno jest taniej kupić konsolę i mieć spokój na te 5 lat, no właśnie nie każdy może wydać 1600zł na sprzęt ale 3000zł na pc-ta już może?? bredzisz chłopcze.

 

Nie każdy może wydać maks 1600 zł - tak napisałem, a chodziło mi że niektórzy są bardziej zamożniejsi i ich taki budżet nie ogranicza. Wejdzie do tematu o zestawach komputerowych. Tam jest pełno ludzi chcących złożyć pc za 3000-5000 zł.

 

Załóżmy, że jestem milionerem i co z tego że kupię konsole za 1600 i nie będę mógł grać na 60 calowym tv bo rozdzielczość mi oczy wypali.

 

Sam się dziwię, że tyle ludzi na zachodzie kupuje konsole po taniości. 

 

No i nie ukrywajmy, że gry są downgradowane, bo konsole by się zaje****, a gdyby grafika była dużo lepsza na pc to konsole by się nie sprzedawały.

Link to post
Share on other sites

Ja nie patrze na frame rate mi 30 nie przeszkadza nie widze roznicy kiedy gram, jedynie w bf4 jak mialem 60 to tylko ta gra. Co lepsze częsci final fantasy 13 które maja port na pc teraz, chodziły w 19-30 fps stojąc w miejscu na starej generacji i nie widziałem rożnicy ._. A teraz PC ma to samo nawet Na GTX 980 jedynie ze lock do 60 ktorego brak bo optymalizacja lipna grac sie nie da no ale grafika 1080p :< , na youtube sa frame testy. Wojna zawsze ta sama ale czemu porównywać coś za 1600 a 2,5k+ wiadomo gry drożej no ale na pc też trzeba kupywać ale do tego pc mają wade z optymalizacją. Już wolałbym mieć te 1080p i 30 niż dropy do 15 itp :) i nie dawać tu słowa że konsole mają dropy bo to pretekst przez AC unity to się nie liczy na każdej platformie :D

Link to post
Share on other sites

A jak oglądasz film, również CI wypala oczy? 

 

Nie, bo oglądam filmy z natywną rozdzielczością.

 

Ale na dużym tv, mała rozdzielczość oczy wypala. Sprawdzone info

 

 

Tacy jesteście mądrzy ? to czemu niektóre gry działają jako tako tylko w 900p ? Konsole dopiero co wyszły, a gry już osiągnęły maks. wydajność, a co będzie za kilka lat ? nic, zero postępu w grafice bo konsole za słabe.

 

Co z tego, że co chwila wychodzą coraz wydajniejsze gtxy i radeony, jak konsole wychodzą co kilkanaście lat i jeszcze takie słabe.

Link to post
Share on other sites

Panowie :) prosiłbym was,tych co maja x0 i/lub ps4, aby przedstawili czemu akurat ich konsola. Wciąż sie waham, chociaż bardziej nastawiony jestem ku ps4, ale wciąż myśle nad x0 ze względu na kinect.

Tutaj chyba gry decydują. Miałem PS4 i denerwował mnie PSN+ i ogólnie usługi sieciowe, nie miałem z nimi dobrych przeżyć i rozgrywka bywała denerwująca. Serwis we francji, nigdzie bliżej. Według mnie materiały z których wykonana jest konsolą nie są najlepszej jakości, trzeszczące triggery w padzie, ścierające się gumki analoga, przynajmniej moje konsole nie stały zbyt stabilnie. Obecnie przynajmniej dla mnie, słaba biblioteka gier.

 

Mam teraz XOne i tyle co mogę powiedzieć - pad, jest lepiej wykonany niż ten z PS4, nie trzeszczy, nie wycierają się analogi, mi lepiej leży w dłoni niż ds4. Moim zdaniem, tworzywo z którego zrobiona jest konsola jest całkiem dobrej jakości, konsola jest stabilna i dobrze się prezentuje. Usługi sieciowe? Żaden problem, trochę mało intuicyjne menu jest w shopie - ale to chyba standard bo w PSStore jest to samo. No i niewątpliwym plusem jest tutaj EA Access i usługa gold. Lepsze tytuły niż w przypadku PS+ ( same indyki na ps4 ) no i jak wspomniałem EA Access gdzie za 15 zł miesięcznie możesz grać sobie w całkiem mocne tytuły których lista jest cały czas powiększana.

 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...