Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

Krążą plotki że BF4 jest lepiej dopracowany na konsolach niż na PC. Mam tylko wersję na PS4 i PC. Na plejce od pierwszego uruchomienia wszystko działa jak należy, płynnie i bez bugów. Jednak wolałem grać na PC ze względu na znajomych.

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność tylko z wersją na PC, aktualnie dużo zarzucić się nie da, ale start i pierwsze 6 miesięcy to była padaczka. Na PS4 z tego co widziałem przez pewien czas był problem z rubberbandingiem na serwerach 64 slotowych. Nie wiem jak tam sprawa z netcode'm na konsolach, ale PC był tragiczny, teraz jest trochę mniej.

 

I szczerze zastanawiam się czy przypadkiem Hardline'a nie kupić na Xone.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

@up

Na PS4 Battlefield nie działał zbyt dobrze przed ostatnim patchem, ba w okresie wakacyjnym to przyjemność z gry była zerowa z powodu uciążliwych błędów... no i zapewnienia o 60 kl./s można włożyć między bajki - na Zagubionych Wyspach momentami miałem 20-30 fps (wystarczy trochę większej wymiany ognia).

 

@BIGPUN

Nie kierowałbym się plotkami. Moje wrażenia zarówno z wersji konsolowej jak i PCtowej nie są tym, czego oczekiwałbym od tego tytułu. Po ostatnim patchu jest lepiej, ale 11 miesięcy czekać na to, żeby gra działała tak jak powinna od początku ? 

Osobiście z mniejszymi uciążeniami spotkałem się grając na PC.

Od kilku dni są znów straszne problemy z serwerami i działaniem gry na PS4/PS3 - konsola się zawiesza/mapa się nie wczytuje.

EA zmieniło porty i wywala sieć przy połączeniu online - dzisiaj nie ma szans na jakąkolwiek grę przez sieć, podobnie było wczoraj. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Mam wykupiony EA Access, chętnie zobaczę porta na xone i porównam z wersją PC.

 

Aktualnie nie mam neta dobrego więc nie gram, ale jakby ktoś chciał razem pobiegać to zapraszać http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/MabrothraxNurgle/stats/316722831/pc/

 

Jeśli chodzi o wersję na PC, to od jakiegoś czasu dużo problemów nie ma. Ale bullshit związany z netcode'm istnieje nadal i dokucza czasami.

Link to post
Share on other sites

Mnie to dziwi najbardziej to ze mgs 5 ten prolog jak i zapowiadająca się część phantom pain są na ps4 1080p/60kl.s a na xboxie one 720p/60kl.s mogli by te 900 czy cos bo aż taka różnica to bez przesady i nie poruszam jakiejś wojny lub coś tylko dziwny przypadek bo reszta gier jest okey.

I pytanie na dzień dzisiejszy jaką konsole byście wybrali jakby miała być 1 ps4 czy XO co pasuje wam bardziej :)?

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

No porównanie zrobili ale,z mojego punktu widzenia ten piec do 2000zł to można by ogarnąć lepiej bo i Windows w większości przypadków jest zbędny,pad,napęd optyczny a to już idzie dołożyć do lepszego procka i grafiki i w wydajności pewnie będzie podobnie,choć z drugiej strony konsolę można kupić już za 1600zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...