Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

No to szczęście w nieszczęściu, gdyby to nie był problem u mnie -_-' 

 

A co do Unity, gra nawet na Xbox One wygląda świetnie, spadki FPS można wytłumaczyć bo jednak dzieje się wiele na około, ale spadki FPS w Fifa? to już jest coś co frustruje totalnie, nawet interfejs potrafi ciąć, przechodzenie szybkie po zakładkach menu to niemalże pokaz slide'ów. 

Edytowane przez krypod
Link to post
Share on other sites

no dobra odejmijmy punkt z Unity bo tak jak pisałem to jest na każdej platformie, ale co do fify to dam ci znać za 15-30 min zapytam kolegów co mają XO to może dostane info czy u nich też jest czy normalnie i z menu też ewentualnie ktoś z forum się może też wypowie


ogółem tak jest zrobione z tego co widzę rzut rożny czy coś wtedy gra przechodzi w 30 fps i wraca do 60 obie konsole to mają ale z tego co jest to działa płynnie i problemów nie powinno być na XO z płynnością fify Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

W menu owszem zacinać się zacina, ale przy grze? Gram od początku października i nigdy mi gra choć na chwile nie przycięła ani nic. Podobnie w Unity bo tam też nie zauważyłem spadków fps...

 

Wybijanie piłki z piątki, bramkarzem, mecz Real vs Espanyol na stadionie Espanyolu, jest jakieś 1-2s spadku FPS, jest też w paru innych sytuacjach, to są mikro ścięcia ale jednak, najbardziej mnie dziwi, że nie masz spadków w Unity bo tam mam większe i dość częste. 

Link to post
Share on other sites
estem totalnie rozczarowany i bardzo jestem ciekawy czy sytuacja na PS4 jest podobna,

 

Unity na PS4 ma jeszcze wieksze spadki :D

A fifa nie kojarzę by coś chrupała a grali u mnie po kilka h znajomi 

 

 

Wiadomo że nikt nie popiera piractwa, jednak potraktujcie to jako ciekawostkę. PS4 zhackowane, można grać na piratach: http://www.vg247.com...4-games-report/

 

to prawda

na dniach bede wiedział wiecej - wiem ze polega to na robieniu kopii zapasowej przez raspberry Pi :) nie jest to tez do konca prawdziwy Jailbreak gdyż polega na odpalaniu podpisanego kodu (dokładnie gry zassane z PSN z jednej konsoli na drugiej itd) oraz trzeba zaprogramować nand wsadem z konsoli "źródłowej" 

Link to post
Share on other sites

Ważne aby była ważna gwarancja i rachunek zakupu za konsole, gry można kupić na allegro za pare złotych w postaci kodów, bo nie wiem czy chciałbym mieć czyjeś konto zwłaszcza jak kupi znowu konsole i konto zabierze z powrotem to bedzie bye bye gry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć. Od jakiegoś czasu sam stoję przed wyborem pomiędzy ps4 a x1. Jako wcześniejszy posiadacz xbox'a 360, a także miłośnik padów od Microsoftu szedłbym w kierunku xbox'a, jednak im więcej czytam tym większy mam problem z podjęciem decyzji. Z jednej strony jest wspomniany wcześniej pad, który świetnie sprawuje się w fps'ach (swoją drogą, czy przyjemnie gra się na ds4 w tego typu gry?), kinect, który jest naprawdę świetnym gadżetem na imprezy oraz Fable, z drugiej jednak strony z tego co czytam konsola Sony graficznie wypada troszkę lepiej(sam tego w filmikach nie widzę, ale podobno ps osiąga wyższą rozdzielczość), wizja projektu Morfeusz, który może naprawę namieszać w grach oraz exclusivy na Playstation - jako posiadacz x360 strasznie żałowałem Heavy Rain. Jak na razie nie ma może czegoś w zapowiedzi co powalało by z nóg, ale korci mnie bardzo Until Dawn i Soma. Jak sądzicie czy lepiej iść w kierunku xboxa czy jednak sony. Gram raczej w gry typu - Battlefield, Fallout, Skyrim, Wiedźmin. Choć przyznam szczerze, że ostatnio przeszedłem Wolf Among Us, które mnie zachwyciło, a w kwestii dostępności tego typu gier przeważa konsola Sony. Na koniec mam jeszcze pytanie odnośnie najnowszych dualshocków, czy problem odpadającej warstwy ochronnej z gałek dalej występuje? 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez mpawlas95
Link to post
Share on other sites

Z jednej strony jest wspomniany wcześniej pad, który świetnie sprawuje się w fps'ach (swoją drogą, czy przyjemnie gra się na ds4 w tego typu gry?),

Jak dla mnie oba są równie dobre. ds4 poprawił błędy z ds3 i w fps i wyścigach gra sie lepiej niz na ds3. Dla mnie komfort grania w obu jest na równie wysokim poziomie. Osobiście nie mam żadnych uwag co do ds4, może jedynie bateria mogłaby dłużej działać. Pady różnią się szczegółami typu wibracje w spustach(niektórzy sobie chwalą) w xboxowym padzie i touchpad w ps4. Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dzięki bo właśnie pad stanowił dla mnie dość dużą zagadkę. Miałem go w ręce przez chwilę, jednak nie grałem w nic sensownego bo w Saturnie mają tylko jakieś Lego zainstalowane. A co z tym światełkiem od ds4, prawda to, że odbija się od telewizora? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...