Skocz do zawartości

Pomoć przy teście CF 2x5770 :)


Recommended Posts

Witam

 

Będę przeprowadzać testy CF Redon-ów 5770 1Gb, ale nie bardzo mam z czym je porównać. Chodzi mi tu o mocniejsze i słabsze konfiguracje CF i SLI oraz pojedyncze karty zarówno ze stajni ATI i Nvidia. Wiem że sporo podobnych wyników mogę znaleźć w dziale rankingi, ale niestety wyszukiwarka nie działa zbyt dobrze i często nie pokazuje żądanych wyników mimo, że istnieją w bazie danych.

 

Moje pytanie, a raczej prośba do was Koledzy i Koleżanki jest następująca. Może chcieli i chciały byście przyłączyć się do mojego testu? Jeśli macie zbliżony konfig do mojego, chodzi tu głównie o Procka i macie ochotę uczestniczyć w ciekawym precedensie :D to zapraszam do wspólnego testowania!

 

Pozdrawiam

D

Link to post
Share on other sites

Ja mogę podać ci parę wyników z konfiguracji 4850 crossfire(stock i po mocnym OC) na Phenomi II x3 @ 3.5Ghz. Z Benchmarkami nie ma problemu, gorzej z grami. Zainstalowanego mam tylko Bioshocka (1 i 2) Fallout 3, Borderlands i MassEffect2.

 

W sumie jak porównać to do twojego Phenoma x4 @4Ghz to niestety wyniki będą mało miarodajne :D za duża różnica na CPU

Link to post
Share on other sites

Ja mogę podać ci parę wyników z konfiguracji 4850 crossfire(stock i po mocnym OC) na Phenomi II x3 @ 3.5Ghz. Z Benchmarkami nie ma problemu, gorzej z grami. Zainstalowanego mam tylko Bioshocka (1 i 2) Fallout 3, Borderlands i MassEffect2.

Super! :D

 

A dał byś rade załatwić jeszcze Dirt 2 i Aliens vs Predator i ewentualnie Street Fightera IV?

 

Tak w ogóle to zerknij na na moją recke pojedynczego radeona 5770 która jest w dziale M-r są w niej podane gry w których będzie większość testów :P

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Bardzo chętnie ci pomogę, ale tych gier raczej nie załatwię. Dla dobra sprawy mogę pożyczyć od kolegi AVP pirata, ale pozostałych gier nie posiadam a ściągać nie będę bo piractwo porzuciłem lata temu i nawet nie wiem czym się teraz zasysa obrazy. Do tego mam łącze od multimedii w zawrotnej prędkości 1Mbit :wariat::D

 

Jeżeli nie uważasz, że różnica w procku jest za duża (moim zdaniem to zafałszuje wyniki) to na tyle ile mogę chętnie pomogę. Pisz śmiało

 

Jeżeli nie znajdziesz nikogo z bardziej zbliżonym cofigiem to "lepszy rydz niż nic" :P

Link to post
Share on other sites

Bardzo chętnie ci pomogę, ale tych gier raczej nie załatwię. Dla dobra sprawy mogę pożyczyć od kolegi AVP pirata, ale pozostałych gier nie posiadam a ściągać nie będę bo piractwo porzuciłem lata temu i nawet nie wiem czym się teraz zasysa obrazy. Do tego mam łącze od multimedii w zawrotnej prędkości 1Mbit :wariat::D

 

Jeżeli nie uważasz, że różnica w procku jest za duża (moim zdaniem to zafałszuje wyniki) to na tyle ile mogę chętnie pomogę. Pisz śmiało

 

Jeżeli nie znajdziesz nikogo z bardziej zbliżonym cofigiem to "lepszy rydz niż nic" :P

 

Spoko sam mam same oryginalne gierki :P nie uznaje piratów. Co do konfigu to zawsze mogę ustawić procka na taką sama wartość jak twój, a testowane gry zkoligowac z trzema rdzeniami :P wiec wszystko da sie zrobic :P

Link to post
Share on other sites

2x5770 (950MHz - 5400MHz) + i7-860 2,8@3,85GHz

Sterowniki Ati Catalyst 10.4 whql

- 3DMark03 - 93151pkt

- 3DMark05 - 32507pkt

- 3DMark06 - 24694pkt

- 3DMark Vantage Entry - 45627pkt

- 3DMark Vantage Pref - 20350pkt

- 3DMark Vantage High - 13844pkt

 

Sterowniki Ati Catalyst 10.3 whql:

- Crysis WH -1680x1050 max detale - 39/49/64 fps (min/śr/max) (10.3a)

- Far Cry 2 - 1680x1050 max detale dx10 - 110/136/184 fps (min/śr/max)

- Resident Evil 5 - 1680x1050 max detale dx10 - 156/150/111/149 fps (sceny 1-4)

 

PS. byłem zbyt leniwy, aby sprawdzić gry na nowych sterkach ;)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Będę przeprowadzać testy CF Redon-ów 5770 1Gb, ale nie bardzo mam z czym je porównać. Chodzi mi tu o mocniejsze i słabsze konfiguracje CF i SLI oraz pojedyncze karty zarówno ze stajni ATI i Nvidia. Wiem że sporo podobnych wyników mogę znaleźć w dziale rankingi, ale niestety wyszukiwarka nie działa zbyt dobrze i często nie pokazuje żądanych wyników mimo, że istnieją w bazie danych.

 

Moje pytanie, a raczej prośba do was Koledzy i Koleżanki jest następująca. Może chcieli i chciały byście przyłączyć się do mojego testu? Jeśli macie zbliżony konfig do mojego, chodzi tu głównie o Procka i macie ochotę uczestniczyć w ciekawym precedensie ;) to zapraszam do wspólnego testowania!

 

Pozdrawiam

D

http://pclab.pl/art38839-7.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...