Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema , kupuję komputer na morele.net lecz ja się nie znam ani trochę na podzespołach, proszę o wasze propozycje zestawu komputerowego do gier za około 2700zł i żeby mi posłużył przez wiele lat i gry typu battlefied chodziły na wysokich ustawieniach.

 
  • Zastosowanie komputera : Gry i multimedia
  • Maksymalna kwota : ~2700zł
  • Których części potrzebuję : Cały zestaw łącznie z windows 7.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Jak się nauczę to tak :D
  • Rozdzielczość mojego monitora : Mam stary monitor samsung syncmaster 940b, niedługo będzie nowy
  • Specjalne wymagania : cicha praca, 8gb ramu, 1tb pamięci i gry na wysokich z dużą płynnością, windows 7
  • Części z poprzedniego komputera : nic.
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/GsrOlz/ taki sobie
  • Inne : Tak więc proszę bądźcie wyrozumiali dla laika :D I jeszcze zamawiam z morele.net więc zestawy z ich sklepu użyję kodu promocyjnego z darmową wysyłką i montażem i testem, czy wszystko jest w porządku z dostawą i sprzętem od nich? :) I czy do komputera są dodawane wszystkie akcesoria żeby komputer działał, nie licząc kabli od monitora.

No to proszę o wasze propozycję ;) Pozdrawiam! :D


Ktoś doradzi ? :c

Edytowane przez siemaraz
Link to post
Share on other sites

RAM-pamięć

Chyba chodziło Ci o 1Tb dysku twardego (hdd) :)

Proponowałbym zmienić go na http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/ Seagate są trochę szybszę,ale Western Digitale bardziej niezawodne :)

Zestaw bardzo OK :)

Ewentualnie mógłbyś zmienić Mobo (płytę główną),gdyż ta jest w formacie  MATX-mniejsza od standardowej-co za tym idzie będzie ciężej upchnąć na niej podzespoły.

Edytowane przez GRAABI
Link to post
Share on other sites

Tym upychaniem to nie ja się będę zajmował lecz sklep :D Wielkie dzięki za poradę, a wiesz może czy będę miał pewność że np. Crysis 3 pójdzie na full? w chodziarz 20 fps? :D a tak na wysokich jakieś 60 fps będzie miał, tak samo z bf4 na full uciągnie dobrze? :) I podać tą lepszą płytę główną

Edytowane przez siemaraz
Link to post
Share on other sites

 

To jest chodziarz.

Ty pytałeś o chociaż.

 

O kur** :o taki błąd :x sorry.

chyba 21" xd czyli z tych testów wynika że 29 fpsów w ac3! :o bardzo słabo :D Ale jak na very hight to bardzo dobrze ;D podaj rzeczy które jeszcze dobrze byłoby zamienić w tym zestawie ;) dziękuję bardzo za pomoc

Edytowane przez sid vicious
fotek też nie cytuj ;)
Link to post
Share on other sites

 

 

bardzo słabo

E tam gadanie. Utniesz jakość cieniowania, wygładzanie krawędzi, zbędne duperele - gra będzie wyglądać równie ładnie, a fpsów drugie tyle.
Niestety musisz się pogodzić z tym, że nie pobijesz rekordów wydajności i będziesz zmuszany do poruszania suwakami ustawień graficznych, ale zapewniam, że gry będą ładne i płynne tak czy inaczej. 
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Polecę Ci:

http://www.morele.net/monitor-led-lg-22ea53vq-22ea53vq-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-21-5-led-fhd-5ms-5mln-1-dvi-hdmi-ah-ips-568592/

Matryca IPS (świetne kolory,niski czas reakcji,szerokie kąty widzenia/słaba czerń,możliwe nierównomierne podświetlenie)

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=56179

Matryca VA (wbudowane głośniki,szerokie kąty widzenia,bardzo równe podświetlenie i dobra czerń/Słabsze kolory niż w matrycy IPS (moje subiektywne zdanie),troszkę większy czas reakcji) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...