Skocz do zawartości

Co chcielibyście dostać pod choinkę? :D


Recommended Posts

Gość usunięty

Niektórzy nie idą do szkoły ponadgimnazjalnej ale często kontynuują naukę w zakładzie pracy (praktyczna nauka zawodu) lub w OHP. Niemniej nie o to mi chodziło ale o fakt, że w tym młodym wieku żyje się, wbrew opiniom tych, których to dotyczy, bardzo fajnie i w późniejszych latach chętnie wróciłoby się do szkoły - ale już nie można. Nie można tez pozwolić sobie na jakiś fajny prezent bo nawet mini-ratka nie pomaga: sytuacja ekonomiczna nie jest za ciekawa, niestety. Niemniej marzenia zawsze warto mieć i do nich dążyć. A chcieć to móc (Rockefeller tez zaczynał od 1 dolara jako pucybut - a to, że swój pierwszy  milion dolarów dostał w spadku to nic nie znaczący szczegół).

Link to post
Share on other sites

Do 18. roku życia jest obowiązek szkolny, więc po planowym ukończeniu gimnazjum nadal trzeba się uczyć. Do OHP trafiają już raczej bardzo ciężkie przypadki.

 

A to, że dzieciarnia żyje często jak pączek w maśle i narzeka na trudy i znoje wstawania do szkoły, mając podane pod nos 3 posiłki dziennie to inna bajka.

 

Ja tam mam przyziemne życzenie : Niereferencyjne karty R9 290 i 290X dostępne w polskich sklepach w takiej cenie jak na Zachodzie.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

po planowym ukończeniu gimnazjum nadal trzeba się uczyć

Tylko że naukę można również kontynuować u pracodawcy jako praktyczne przyuczanie do zawodu. Wim, bo skończyłem studia i znam przepisy w tej kwestii bardzo dokładnie.

 

 

 

A to, że dzieciarnia żyje często jak pączek w maśle i narzeka na trudy i znoje wstawania do szkoły, mając podane pod nos 3 posiłki dziennie to inna bajka.

Otóż to.

 

I jeszcze chciałbym od Dziadka Mroza podwyżkę w pracy o dodatkowe 100% tego, co dostaję teraz. ;)

Link to post
Share on other sites

Szkoła wbrew pozorom nie jest zła - zrozumiesz, o czym mówię jak skończysz gimnazjum i pójdziesz wreszcie do tej niby wymarzonej pracy.

 

Robisz se ze mnie jaja ?

2TI już -_-

 

 

 

 

A to, że dzieciarnia żyje często jak pączek w maśle i narzeka na trudy i znoje wstawania do szkoły, mając podane pod nos 3 posiłki dziennie to inna bajka.

 

mi tam starcza bułka na cały dzień :D

Pozatym znoszenie tej dzieciarni-prawda czasami się gotuje z nerwów(czasami żałuje mojej frekwencji 98%<x)  :[

Edytowane przez Kiciuk
Link to post
Share on other sites

pokój na świecie (koniec wojen i przemysłu wojskowego) i aby każdy z osobna miał godziwe życie bez braku piniędzy. Szacunek każdego do każdego nieważne jakiej rasy, koloru skóry czy religii. Czyli taka utopia ale do zrealizowania.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

pokój na świecie (koniec wojen i przemysłu wojskowego)

...i gier o tematyce wojennej, zabijaniu, przemocy etc. Teraz pozostanie tylko pasjans oraz gry sportowe :wariat:

 

A tak na poważnie - ja chciałbym dostać (zobaczyć) realny dwucyfrowy wynik mojej ulubionej partii politycznej w najbliższych wyborach parlamentarnych ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...