Skocz do zawartości

Kupno GTX 780.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez t0md3long3,

Recommended Posts

Nie słyszeliście piszczących cewek ? to wlączcie sobie 3D Marka 2013 :D W grach może tego nie  słychać az tak mocno ale w 3D Marku piszczą :P

U mnie nic nie piszczy w pierwszej karcie jak i w drugiej, obie podkręcone. Specjalnie do nowego smarka zdejmowałem nawet panel boczny aby coś usłyszeć z kart :wariat:.

Link to post
Share on other sites

tylko mi zalezy na tym,, zeby w bf4 grac w full hd ultra+msaax4 i hbao i miec stale 60fps z vsync zby nie bylo dropow bo teraz na moim hd 7950  w full hd ultra  msaa x2 ssao, i przetwazanie koncowe srednie, oswietlenie , srednie, i jakosc siatki wysoka, reszta ultra, i mam spadki do 55 fps , czy ten gtx780 zapewni mi plynna rozgrywke nie wazne co sie bedzie dzialo, procek to I5 2500K 4,6 OC


 


patrzac po wykresach to 780 jest szybszy 20-30% niz 7950, a jak to jest z oc? czy 780 tez kreci sie tak samo albo podonnie jak 7950? ,  niby powinno byc 60fps stale  skoro na radku spada do 55 to tam nie powinno wogole spac, ktos cos wie na ten temat czy GTX 780 Zapewni rozgrywke w ultra 4mssa full hd przy stalych 60 klatkach z vsync.


 odpowie mi ktos?


Link to post
Share on other sites

Po za tym piszczeniem jestem 100% zadowolony z tego Gigabyta :D zresztą chyba jak każdy kto kupił jakąkolwiek 780-tke z tym że ja przesiadałem sie  z GTX 460   ;)  Jak by co to mam na sprzedaż te 3  gry  Asasin 3 Batman Splintel :P

Edytowane przez shakal84
Link to post
Share on other sites

 

 

a jak to jest z oc?

 

Jak zawsze, loteria.

 

 

 

ktos cos wie na ten temat czy GTX 780 Zapewni rozgrywke w ultra 4mssa full hd przy stalych 60 klatkach z vsync.

 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/107133-battlefield-4-ile-masz-fps/?p=1201271

 

 

Tu jest podkręcona 7970, jak wiadomo 780 jest wydajniejsza karta wiec teoretycznie będzie jeszcze lepiej 

Link to post
Share on other sites

ale chce wybrac najlep[szy model tej karty slyszalem ze evga ma odblokowane napiecia, to jest prawda? tylko evga ma odblkokowane napiecia? 

 

Chce kupic karte z najlepszymi mozliwosciami do OC. 

Edytowane przez t0md3long3
Link to post
Share on other sites

ale po_prostu pytam , czy lepiej kupic taniego asusa za 1950,  czy evge za 2020zl , inno3d za 2100, czy  msi lighting za 2100+  czy jest sens soplacac? czy to jest wszystko pic na wode te taktowania itp bosty, czy lepiej kupic asusa i samemju sobie krecic? jak myslicie?

 

//Pisz poprawnie, bo aż żal to czytać.

//sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

skusze sie chyba na tego lightninga najlepiej wypada sposrod tych wszystkich kart.

 

tylko ze ja z zasilacza mam tylko 2 kable po 2.x6 pin + 1 x2, a do tej karty trzeba 2x8, chyba ze jest dolaczona jakas przejsciowka z 6 na 8

Edytowane przez t0md3long3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...