Skocz do zawartości

Salurion czy Saturion z czym to sie je ?


Recommended Posts

Witam serdecznie, tak jak w temacie chciałem zapytać czy salurion aktualnie saturion to są dalej te same sklepy ? Jestem na etapie zamawiania paru produktów a ceny mają dosyć np http://www.salurion.pl/product/134415/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/be_quiet_zasilacz_Pure_Power_L8_CM_630W.html jakieś opinie na temat sklepu ? Z góry dziękuje za każdą informacje.

Link to post
Share on other sites

salurion to saturion. zmiana nazwy jest podyktowana wnioskiem saturna - zbyt bliskoznaczne nazwy.

 

Agito nalezy do allegro i sprzedaje ponizej cen zakupu. Nie dziwcie sie cenom, oni sobie moga na to pozwolic ;)

Link to post
Share on other sites

nie mam dostępu do paczkomatu chyba ze dojade 25km do miasta :)

 

tak czy siak cena zasilacza jeszcze 2h temu wynosila 314 zl


Cena znów wynosi 314zł trochę się dziwię a opinii za duzo nikt nie posiada. Czy ktoś kupował w owym sklepie ?

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

O Salurionie wiele nie znajdziesz, bo nazwa się zmieniła niedawno. Szukaj opinii o Saturionie.

 

Możesz na forum poczytać, np. w temacie http://forum.benchmark.pl/topic/3537-sklepy-internetowe-opinie/

 

tu masz wyłuskane opinie o Saturionie http://forum.benchmark.pl/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1

Link to post
Share on other sites

@UP przecież cena samego produktu w agito jest wyższa, tylko po przeliczeniu wraz z kosztem przesyłki jest tańsza, a darmowa wysyłka paczkomatami jest nie tylko w agito, więc nie wiem o co chodzi z tym pozwalaniem sobie.

chodzi o to, że za agito stoją pieniądze z grupy allegro, wiec sklep ten może pozwolić sobie na sprzedawanie poniżej cen zakupu. Jesli maja wyzsze ceny niz konkurencja to akurat nie moj problem, tylko ichnich marketingowcow, PMów i koderów od witryny - skrypty widocznie średnio działają ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

A ja kupilem w saturionie.pl karte graficzna i  po 1,5 roku wysiadla.

Wysłałem ta karte w oryginalnym opakowaniu z ich jakimś numerem RMA oraz kserokopia faktury na adres, który   podali w mailu gdy zgłosiłem uszkodzenie karty i to był ich ostatni mail do mnie.

Od tamtej pory czekam już półtorej miesiaca na chociażby znak co z moja reklamacja.

Telefony nie działaja, na maile nie odpowiadaja, teraz nazwe zmieniaja.

Dam im jeszcze z tydzien i bede musiał gdzies to zgłosic bo to juz smieszne jest.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

A ja mysle ze sie to je z inteligencja.Nie znam nikogo z tego sklepu choc kupowalem juz pare rzeczy z odbiorem w Poznaniu bo tam mieszkam.Moim zdaniem chodzi o to ze sklep byl wlasnoscia malzenstwa.Doszlo do rozwodu i stad powstaly dwa podobne sklepy.Jeden z nich to nadal stary Saturion a obecnie Salurion-to ten ktory sie iesci na Sw.Marcinie w Poznaniu.Ten drugi to prawdopodobnie sklep bylej zony.Jezeli podmiot jakim jest sklep zmienia wlasciciela to nie moze wystepowac nigdzie pod stara nazwa.Stad znikniecie z Allegro itd.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

A ja kupilem w saturionie.pl karte graficzna i  po 1,5 roku wysiadla.

Wysłałem ta karte w oryginalnym opakowaniu z ich jakimś numerem RMA oraz kserokopia faktury na adres, który   podali w mailu gdy zgłosiłem uszkodzenie karty i to był ich ostatni mail do mnie.

Od tamtej pory czekam już półtorej miesiaca na chociażby znak co z moja reklamacja.

Telefony nie działaja, na maile nie odpowiadaja, teraz nazwe zmieniaja.

Dam im jeszcze z tydzien i bede musiał gdzies to zgłosic bo to juz smieszne jest.

 

Tragedia, jeszcze nigdy mnie nikt tak nie olał. Zero kontaktu. Nr. tel.616680333 nie aktywny przez 3 dni (brak jakiegokolwiek sygnału). Na maila odpisali po dobie, że towar wyślą za dwa dni. Po dwóch dniach zapytałem mailowo, kiedy będzie moja przesyłka. Dostałem odpowiedź na drugi dzień, że czekają na dostawę za 5 dni. Wysłałem rezygnację z zamówienia. Po dwóch godzinach poinformowali mnie, że towar zostanie wysłany w dniu dzisiejszym. A jak by przyszedł uszkodzony? To użerałbym się ze 3 miechy z nimi. O nie!!!
Zamówiłem w AGITO, co prawda 5% drożej, kontakt rewelacja, odbiór miał być za 4 dni, a po zam. 4h dostałem info, że mam odbiór w dniu następnym. Co najważniejsze, nie ma prolemu z reklamacjami!!!.
 Odradzam stanowczo !!!
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...