Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Tego jak obgadują Korwina nie idzie nigdzie obejrzeć... chyba "gorący" towar.

 

Dziennikarz z TVN to wiocha totalna i słoma z butów... może dobrze jak ludzie zobaczą jak wygląda od kuchni gentleman z TVN. Trochę też jakby mu woda sodowa do głowy uderzyła bo tam są chyba różne ekipy, a on wchodzi jakby nie widział kolejki. Ten obok Wiplera totalnie zastraszony.

 

Apropos wypowiedzi szefa FBI to trudno ocenić na ile to głupota, brak wiedzy czy coś innego. Brak wiedzy może się zgadzać, myślę, że do naszych polityków nadal nie dociera, że w USA Polska to trochę takie nie wiadomo co, między ruskimi, a Europą. Facet jak już chce się wypowiadać na tak delikatne tematy to powinien się podszkolić. W kwesti współpracy z Hitlerem to do wyboru ma Mussoliniego, Franco, Pavelica, Watykan, że nie wspomnę o tym jak w tamtym okresie mocne były w stanach ugrupowania nazistowskie. Była też współpraca Forda z nazistami i Lindbergh ze słabością do nich. Zamiast tego gość wymienia Polskę. Ja tam partiotą wielkim nie jestem ale zbliżam się do twierdzenia, że to skurw...yństwo, z którym powinno się walczyć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up minister od dorsza. Ze tez ona sie nie wstydzi jeszcze zabierac glosu, a tym bardziej w taki durny sposob. Po pierwsze albo ta baba nie umie liczyc albo klamie, poniewaz VAT podniesli nie o 1% tylko o 4,5% i to tylko mowa o najwyzszej stawce. Mniejsze stawki podniesiono odpowiednio o ponad 14% i 66% Wlasnie o tyle procent ci oszusci podniesli VAT.

A tekstu o tym ze nizsze podatki doprowadzilyby do upadku malych firm az sie nie chce komentowac, bo normalnie rece opadaja. Ktos jej w ogole w to wierzy?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Z tym KRUSem to podchwytliwe pytanie było. W wyjaśnieniu jest napisane, że jeżeli ktoś chce zlikwidowania ZUSu i KRUSu powinien zaznaczyć "nie zgadzam się" o ile dobrze pamiętam.


Zdecydowanie polecam wystąpienie Kukiza u Wojewódzkiego.
http://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-talk-show-odcinki,2497/odcinek-257,natalia-siwiec-i-pawel-kukiz,S00E257,50441.html

Link to post
Share on other sites

"Należy się udać w swojej gminie do wydziału spraw obywatelskich po zaświadczenie o prawie do głosowania. Z takim zaświadczeniem można udać się do dowolnej obwodowej komisji wyborczej, okazać je i wtedy można zagłosować "

 

Dziś się pozytywnie zdziwiłem - do pracy przyszedł emeryt i mówi że będzie głosował na Kukiza :D

Liczę i mam nadzieje na debatę Kukiz-Komorowski w drugiej turze.

Link to post
Share on other sites

Oglądał ktoś debatę ? Jak wrażenia ?

Ciekawe czy Korwin przekaże swoje głosy Kukizowi ?

 

 

Oczywiście na propagandowym forum Onetu tj. PCLABIE wychwalają pod niebiosa Bredzisława Komorowskiego za to, że się nie zjawił, a cała reszta, która się pojawiła na debacie to jedne, wielkie bagno.

Link to post
Share on other sites

Lepiej się pośmiać z sondaży

Oficjalne 44 % Komorowski , mniej oficjalne 30 % Kukiz :)

Mam nadzieje że młodzi pójdą i zagłosują przeciwko popaprańcowi.

U mnie w pracy o dziwo i na szczęście starsi chcą zmian i deklarują że zagłosują na Kukiza

Też tak zrobię - nie ukrywam.

Za pół roku świat opłynie zdjęcie Kukiza jak wręcza Obamie płytę "Piersi" a do ucha szepcze mu:

"Czasami pytasz mnie, dlaczego tak tu jest?

Chcesz, żebym odpowiedział.

Dlaczego tyle zła i dokąd zmierza świat?

Kto wiarę naszą sprzedał?

 

Odpowiem Ci, że ja do końca nie wiem sam.

Choć już widziałem wiele.

I uwierz, trudniej mi niż Tobie tutaj żyć.

Tyle mogę odpowiedzieć.

 

Ref.

Bo tutaj jest jak jest po prostu.

I Ty dobrze o tym wiesz.

Bo tutaj jest jak jest po prostu.

I Ty dobrze o tym wiesz.

 

Wierzę w to, że przyjdzie czas.

Wierzę w to, że zmieni się.

Wierzę w to, że Ty i ja.

Obudzimy nowy dzień. "

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...