Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Chłopcze, ale ja o tym wiem od lat, dlatego żyję w innym kraju. Dziwi mnie tylko to, że Ty masz jeszcze siłę i ochotę na walkę z (nazwijmy to) systemem. To Ty za 10 lat przestaniesz być ślepy i zrozumiesz, że nigdy nic nie zmienisz. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Co do tego ze Szczecina to pewnie ludzie docenili, że nie pcha się na siłę do koryta i sami go do niego zaciągneli.

 

Faktycznie jest trochę zamieszania ale z drugiej strony jak powtórzymy wybory i wyniki się dość mocno zmienią to co będzie? Kolejna afera i wnioski żeby jednak unieważnić te drugie, chybione wybory. Szaleństwo sięgnie zenitu. Już TVN24 o to zadba.

 

A z trzeciej, nowej strony to MST ma sporo racji. Czy słupki przesuną się trochę inaczej w stronę PO/PSL/PIS to i tak nikt z obywateli nie odczuje zmiany. To walka tylko tych co w tym siedzą o stanowiska i kasę. JKM tak czy siak będzie w ogonie. Zresztą jego wizja Państwa w totalnej opozycji do całej UE nie wiadomo co by nam przyniosła.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem tolerancyjny ale taki mix jak regligia miłości, tolerancji i odpowiadania dobrem na zło i morda Brauna, który "nawoływał" do rozstrzeliwania dziennikarzy wyborczej wywoła skrzywienie na twarzy najbardziej tolerancyjnej osoby. To samo czuję jak widzę modlących się Winnickiego i Wiplera. Czy to o czym mowią, z czego czerpią wzorce i jakie mają nastawienie ma jakiś związek z przesłaniem tej religii? Czy tylko ateiści w tym kraju wiedzą o czym nauczał Jezus? ; - ) Nie cierpisz gejów, czarnych, żydów itd. to sobie walcz, rzucaj do nich bluzgami itd, ja przyjmuję do wiadomości nienawiść zakutą w wielu polskich głowach, ale nie składaj rączek do modlitwy bo bluźnisz. Ja osobiście takiego robaka jak RN wdeptałbym w ziemię, mi wypada, nie lansuję się na świętego.

Link to post
Share on other sites

RN to tacy sami socjaliści jak ta cała banda co jest przy korycie od 25 lat... IMO to taki drugi PiS... tylko trochę bardziej radykalny i "patriotyczny".

 

Byłem na marszu - jeśli ktoś wychodził poza jego obrys(np. przebijał się przez straż marszu) to sam siebie ładował w centrum wydarzeń. Poza marszem była masa kretynów, którzy przyjechali robić rozróbę i dostali to na co zasłużyli. 

 

Powyższy film pokazuje tylko bandytów i próbujących(nieudolnie) ich spacyfikować policjantów... zresztą to jakiś wycinek tylko.

Ci wszyscy awanturnicy, zachowywali się jak takie małe pieski... zza płotu szczekające na każdego. Wychodzili z marszu, rzucali kamieniami, butelkami... a potem chowali się wśród zwykłych ludzi. Policja miała pełną słuszność wchodząc między uczestników marszu i wyłapując najbardziej krewkich idiotów.

Jeśli zaś chodzi o tego biednego gościa co dostawał pałką po plecach... no niestety sam wepchnął się w centrum awantury, szukał guza i go dostał.

 

 Nieudolność, słaba organizacja i brak profesjonalizmu to jedyne zarzuty jakie można stawiać policji. 

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Brutalna prawda o RN.

 

Chcą narzucać ludziom jedyną słuszną edukację(oczywiście patriotyczno-katolicką i publiczną a jakże), są za przymusem emerytalnym, chcą uprawiać propagandę patriotyczna - za publiczne pieniądze, faworyzować Polskich przedsiębiorców niszcząc tym samym konkurencję... 

Przede wszystkim są przeciwni zasadzie "chcącemu nie dzieje się krzywda". (np. kategoryczny zakaz zażywania narkotyków)

 

Każdy kto przyjrzy się RN bliżej dojdzie do wniosku że to PiS bis, zasadniczo różniący się tylko tym że jeszcze nie byli przy korycie.... Chociaż część była - np. Bosak był posłem, z list Ligi Polskich Rodzin :D w rządzie PiS.

 

Większość tego o czym napisałem znajdziesz w ich deklaracji ideowej... co prawda napisana bardzo niejasno, tak aby średnio ogarnięty człowiek miał problem ze zrozumieniem... ale co nieco można z niej wywnioskować. Jakieś połączenie KNP z socjalistami nigdy nie będzie możliwe, szkoda bo część osób związanych z RN się po prostu tam marnuje.

 

Deklaracja Ideowa RN 

Deklaracja Ideowa KNP


Dodam tylko że narodowy radykalizm, w połączeniu z poglądami socjalistycznymi to bardzo groźne połączenie. Historia pokazała, że bardzo blisko od tego do nazizmu... który na fali emocji targających społeczeństwem potrafi zawsze znaleźć spore poparcie.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

KNP też socjaliści bo chcą pomagać biednym na poziomie gminy. 

 

Pierwsze słyszę...

Trochę przyglądałem się kampanii samorządowej i w większości przypadków pasowała ona do zasady: "Gmina jest bogata bogactwem obywateli, a nie budżetu". Celem KNP jest w pierwszej kolejności nie okradanie obywateli i umożliwienie im dobrowolnego działania na rzecz potrzebujących. Być może jakiś kandydat słup jakąś głupotę typowo socjalistyczną "palnął" ale nie słyszałem o tym.

 

KNP nie sprząta po sobie. Na osiedlu zostały tylko plakaty jednej osoby - kandydata Nowej Prawicy... :/

 

KNP jako jedno z niewielu samo po sobie posprząta... Nie ma pieniędzy na firmę która by za nich to zrobiła. Jest jeszcze czas, a jak się nie wyrobią to słusznie należy im się mandat :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...