Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Każdy kanał telewizyjny-informacyjny  to tuba propagandowa określonej partii . Prędzej w Turcji wróci Sułtanat niż w Polsce Komuna . Jarek wycofał się z ustawy antyaborcyjnej , więc do dyktatora mu daleko . 

Edytowane przez Yokai
Link to post
Share on other sites

Jarek powinien się na stałe wycofać i na zawsze. Wystarczy zobaczyć kim się otacza. Jeśli komuś się to towarzystwo podoba,to droga wolna...

"Wielkim , silnym i zwycięskim przebaczało i nadal przebacza się najgorsze  zbrodnie , Tylko słabi nie mogą  liczyć na takie pobłażanie - Paweł Jasienica" 

Idąc za tym hasłem to jak to jest. Piotrowiczowi  wybaczył a co z resztą ? 

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
"Wielkim , silnym i zwycięskim przebaczało i nadal przebacza się najgorsze  zbrodnie , Tylko słabi nie mogą  liczyć na takie pobłażanie - Paweł Jasienica" 

To hasło obrazuje , że jak Amerykanie zbombardowali szpital w Afganistanie , prezydent USA przeprosił i złożył kondolencje , temat zamknięty . A Polaków ciągnie się na śmiecie za spaloną 1 stodołę . Rosjanie jak w 1994 roku zaatakowali Czeczenię używając z wyjątkiem bomby atomowej całego swojego arsenału , Zachód nabrał wody w usta . Obecnie jak Chiny traktują Tybet , sankcji brak . Belki w PISIE nie mam , nie zapomnę polskiej premier , która w programie wyborczym miała ,, pomoc Ukrainie ,, Donald PO nie założył , otoczyłby się się najlepiej takimi ludzmi jak sedzia w Gdańsku , który pytał co ma robić vs oskarżonego . Syn Donalda także nadawał się w zarzadzie spółek Skarbu Państwa . Bronek pozałatwiał swoim kolegom posady w NBP . Obecna cała klasa polityczna to jest DNO i metr mułu . Kapitalna scena pokazująca Sejm w ,, Dniu Świra ,, . 

Edytowane przez Yokai
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Yokai - jeśli mówisz o całej klasie politycznej,to absolutnie przyznaję ci rację. Pamiętaj też (zanim się wkurzysz),że krytyka tego co jest,nigdy nie staje się pochwałą tego co było,jeśli nie jest to wyraźnie i głośno powiedziane. Przy pomocy PO z przeszłości,opisałeś dokładnie teraźniejszość,tylko w innym wykonaniu i jednak w trochę innym stylu...

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj też (zanim się wkurzysz),że krytyka tego co jest,nigdy nie staje się pochwałą tego co było,jeśli nie jest to wyraźnie i głośno powiedziane.

Sek w tym ze chcialoby sie ale niestety to tak nie dziala.

 

Media obecnie jada niesamowicie na PIS co chwile manipulujac faktami. Ja rozumiem ze rola dziennikarza nie jest przedstawianie faktow a zmienianie swiatopogladu ale to co sie dzieje w ostatnim czasie jest ponizej wszelkiej krytyki. Dno, metr mulu a ponizej jeszcze kilometr gowna. A ludzie dalej czytaja te szmatlawce i zupelnie nie przeszkadza im ze autor robi ich w balona. To mnie przeraza.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@jarrino na ocenę rządów PIS przyjdzie jeszcze czas . Po 4 latach obywatele/wyborcy podliczają  KAŻDĄ ekipę rządzącą . Trump jak wygrał w USA , też część mediów zmieniła momentalnie do niego nastawienie . Świetnie to ujął Wojciech Korfanty po zamachu majowym ,, cała ta kanalia szarpie moją część , żeby przypodobać się chwilowym władcom Polski ,,.

Link to post
Share on other sites

Yokai - co do podliczania ,to w sumie masz rację. Są jednak pewne posunięcia zupełnie bez sensu,tzn. nie robią tego ,co powinny. Nikt tego wprawdzie nie udowodni,bo nie robi odpowiednich badań. Są bardzo trudne i kosztowne. 500 plus uważam za dobry pomysł,ale skierowany nie na drugie,tylko na każde i oczywiście nie każdemu i nie tylko kasę. Jeżeli 20% spowoduje polepszenie bytu biednym dzieciom,to będzie sukces. A reszta,która jest zabierana również z mojej kieszeni ? Gorzała i gorzała. A po gorzale,to se jeszcze trzecie zrobię,to będzie na 50 flaszek miesięcznie,itd. Zamiar szlachetny i dobry,wykonanie najgorsze z możliwych. Ale jak napisałeś,poczekajmy przynajmniej 4 lata do podsumowań...

Link to post
Share on other sites

Liroy był jedynym politykiem jakiego mogłem dzisiaj słuchać w tv bez odruchu wymiotnego. Podczas gdy reszta najeżdżała na siebie, czyli walczyła o koryto, on mówił o konkretnych projektach i sprawach, np. leczniej marichuanie, której Kaczyński powiedział NIE bo.... bo nie. Otwarcie się karła na problemy społeczeństwa w pigułce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie jesteś w stanie przeżyć i zapewnić godnego życia rodzinie bez zielska to jest mi przykro. Są takie sprawy jak ZUS/KRUS, obronność, niż demograficzny, zanieczyszczenie środowiska, relacje międzynarodowe, inwestycje państwowych zakładów, opieka zdrowotna, bezpieczeństwo wewnętrzne, edukacja i masa innych rzeczy. Jeśli poseł na Sejm RP przez rok, pobierając uposazenie z naszych podatków, nie zrobił nic innego to po co tam jest?

Link to post
Share on other sites

"Jeśli nie jesteś w stanie przeżyć i zapewnić godnego życia rodzinie bez zielska to jest mi przykro." - Tutaj kolego,moim zdaniem obrażasz mnie (i nie tylko mnie) i nie bardzo wiem dlaczego ? Świadczy to prawdopodobnie o poziomie jaki sobą reprezentujesz. Jest on natomiast bardzo zbliżony,do przedstawicieli obecnej władzy,którzy właśnie zajmują się od roku : "ZUS/KRUS, obronność, niż demograficzny, zanieczyszczenie środowiska, relacje międzynarodowe, inwestycje państwowych zakładów, opieka zdrowotna, bezpieczeństwo wewnętrzne, edukacja i masa innych rzeczy."

Jeżeli natomiast,nie jest to wynikiem poziomu intelektualnego (za mało o Tobie jednak wiem),to jest jeszcze takie coś,co nazywa się kulturą, co dla niektórych ogranicza się do mówienia "dzień dobry" sąsiadom....

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że jakieś polskie bandziory zaatakowały bogu ducha winnych imigrantów, próbujących związać koniec z końcem w tym wrogim im kraju. ONR na szybko też przekłamał fakty żeby wszystko pasowało do teorii o złym imigrancie i kryształowo czystym rodaku. 

 

http://www.newsweek.pl/polska/nowa-wersja-wydarzen-w-elku-21-letni-daniel-karany-za-grozby-i-rozboj,artykuly,402937,1.html

Link to post
Share on other sites

Pierwsze newsy z wp.pl to , że policja nie podała narodowości sprawców/cudzoziemców . Ciekawe czy prokurator postawi zarzut przekroczenia granic obrony koniecznej , pobicia ze skutkiem śmiertelnym czy morderstwa . W Olsztynie była sprawa studenta z Arabii Saudyjskiej , który pchnął nożem Polaka w obronie własnej , prawie mu nie poderżnął gardła , a został uniewinniony .

http://www.polskatimes.pl/artykul/9003997,arabia-saudyjska-20letni-ali-alnimr-skazany-na-ukrzyzowanie-za-udzial-w-protescie-politycznym,id,t.html

Kogo kraj tego obyczaj . Ciekawe po co kucharzowi był potrzebny nóż ? Myślał , że wymusi zapłatę zaległego rachunku . 

Edytowane przez Yokai
Link to post
Share on other sites

Gdyby wrzucona wcześniej petarda,wpadła przypadkowo do wózka z niemowlakiem ,dzieckiem polskiej dziewczyny,która akurat by tam była i dziecko by zmarło,kucharz by został bohaterem na ustach Polaków. Wiem,że to wymysł ale tak samo wszyscy tutaj wymyślamy. Nie byliśmy,nie widzieliśmy....Mimo to uważam,że kucharz posunął się jednak za daleko....

 

A z czym miał kucharz wyskoczyć,z marchewką w obronie swojego mienia...?

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Wiesz ja myślałem ze jednak się zasymilował bo ma kebab od xx lat, ciężko pracuje itd, w takiej sytuacji wezwie ochronę, policję. Zagrożenia raczej wielkiego nie było, 4 chłopa w jednym barze, kopa w du*e plaskacz  w ryj i po sprawie. Ale jednak lepiej wsadzic niewiernemu kose, pedofil mahomet da mu za to z min 70 dziewic.

Link to post
Share on other sites

 

 

4 chłopa w jednym barze, kopa w du*e plaskacz  w ryj i po sprawie. Ale jednak lepiej wsadzic niewiernemu kose, pedofil mahomet da mu za to z min 70 dziewic.

 

Czysto hipotetycznie.

Z czterech chłopa na dwóch, szybko może się zrobić czterech na dwunastu jak się osiedlowa klika skrzyknie. Nie wiemy jak sytuacja wyglądała, może kroił marchew i tamten akurat wybiegł z butelkami, no to jak stał z nożem to i wyszedł z nożem. Policji wzywał nie będzie, jeśli się zasymilował, bo jeden ochłaptus ucieknie zanim dojadą o czym dobrze wie. Pobiegli, zaczęła się szamotanina, nóż wylądował między żebrami.

 

I too jest równie prawdopodobna opcja jak to, że brudasy wybiegli z nożami aby zrobić wrażenie i w momencie kiedy adrenalina skoczyła to świadomie go dźgnął "bo tak", "bo się szarpiemy", czy "bo niewierny".

 

Cały ten wątek to są póki co insynuacje. Jak będzie przeprowadzone śledztwo (i miejmy nadzieję, że rzetelnie) to można będzie dyskutować. A sprawa budzi niepotrzebne emocje, bo uaktywnia się uprzedzenie do islamistów. Jakby to był polski bar z zapiekankami i sytuacja wyglądałaby tak samo, to jestem święcie przekonany że temat by nie był taki gorący. Nie oznacza to, że bronię brudasów, ale nauczmy się myśleć poza stereotypami - one są potrzebne do funkcjonowania, ale są kompletnie zbyteczne w analizie pojedynczego przypadku. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...