Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

zachowanie dwóch pingwinów płci męskiej w londyńskim zoo oraz tego jak ich preferencje seksualne (przynajmniej jednego) zmieniły się kiedy wprowadzono do wybiegu samicę (przynajmniej 50% to według Ciebie koszmarne wyniki?)

 

Uznajesz dwóch osobników za reprezentatywną próbę i śmiesz mówić o nauce? Ekstrapolujesz zachowanie zamkniętych w więzieniu pingwinów do ludzkiej psychiki?

 

 

 

Akurat nie znam osobiście żadnego homoseksualisty

 

 

Gwarantuję Ci że znasz więcej niż jedną osobę homoseksualną. Zwyczajnie o tym nie wiesz. Czysta statystyka. p<0.01.

 

 

 

Współczynnik homoseksualizmu jest różny

 

Nie. Jest względnie stały. To jest fakt. To że gatunki dążą do rozwoju też jest faktem. Dlatego właśnie stały współczynnik homoseksualizmu jest zagadnieniem ciekawym i bardziej skomplikowanym niż argumenty na poziomie książki "przyroda dla klasy piątej" które przedstawiasz. 

 

 

 

Zakładasz błędnie,

 

Niczego nie zakładam. Tak jak większość cech biologicznych, orientacja wydaje się być cechą ciągłą. Są osoby skrajenie homo- i heteroseksualne. Są też osoby bliżej granicy między tymi grupami wycentrowanymi przez biseksualistów. 

 

 

 

i robisz doktorat? To obrazuje poziom współczesnej edukacji.

 

:D Mało tego! Robię go jeszcze za granicą! W tej lewackiej Europie! Cywilizacja zagłady i zwierząt. Dramatu dopełnia już tylko to że swoje infantylne brednie nawet publikuję w rankingowanych czasopismach a w przyszłym tygodniu będę je nawet głosił za wielką kałużą! Upadek białego człowieka nigdy nie był tak bliski. A tak serio to zostaw ten temat do czasu aż dorośniesz. 

Szkoda klawiatury. 

 

http://i.ytimg.com/vi/DCiGBieFInc/maxresdefault.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@ biafra &up
Faktycznie, zdążyłem wysnuć ten wniosek. Pewnie jeszcze studiuje w Izraelu, bo tezy przez niego zakładane zgadzają się z "postępową" linią tamtejszego koła naukowego biotechnologii (była mojego kumpla astrofizyka właśnie tam studiuje). Jednym słowem wszystko się zgadza. A punkty karne potraktuję jak ordery za walkę ze światopoglądem mającym za nic życie człowieka i wartości kultury judeochrześcijańskiej. A myślałem, że bioetyczne podejście z fantastycznego scenariusza "Istoty" nie będzie miało racji bytu... Brawo za podanie w końcu jakichś przykładów, ale odmienne zdanie nadal nie jest uzasadnieniem traktowania osób o odmiennym stanowisku do homoseksualizmu w taki sposób jak mnie. Nie pisałem, że homoseksualistów powinno się ich kastrować czy coś w tym stylu - to byłoby dopiero radykalne (każdy ma prawo do swojego zdania w tym kraju, podobno). Nie mam problemu z homoseksualizmem dopóki nie przybiera natarczywej formy narzucania większości sposobu myślenia mniejszości jako "normalnego" Jak pisałeś homoseksualizm jest marginesem i tak powinien być traktowany.
Pytanie do reszty moderacji: kto daje tak nietolerancyjnym i siejącym na użytkowników od idiotów prawa moderatorskie? 

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

U nas panuje oligarchia, miejscami zakrawająca o reżim dyktatorski (na potrzebę utrzymania w ryzach standardów forum). Niemniej każdy niezależnie od koloru belki ma możliwość się wypowiadać i uzewnętrzniać (w działach tematycznych jednak jest też odpowiednia kontrola jakości wypowiedzi, bo tam nie ma miejsca na opinie i odczucia tylko fakty, dla dobra osób szukających rzetelnej pomocy), jednak tutaj... gadajcie sobie o czym chcecie.
Warna akurat nie popieram, obarczam go raczej nieporozumieniem w emocjonującej debacie niż dowodem idiotyzmu moderacji, ale też z drugiej strony się nie dziwię bo niektóre wypowiedzi można odebrać dość osobliwie i to nie z winy czy uprzedzeń czytającego.

PS. Dysputa o tym czy ziemia jest płaska, czy w imię poglądu może taka być jest szalenie jałowa od momentu kiedy ktoś wyleciał dość wysoko do góry i faktycznie przekonał się oblatując ją dookoła iż obiekt faktycznie jest kulisty. Jeśli kontrargumentem będzie tu zbyt mała wiedza o złożoności kosmosu, załamaniu czasoprzestrzeni czy czymś tam innym, to polecam zmniejszyć ilość tripów na LSD. 

Jeśli natomiast ma to być tylko przykład, że ludzie mogą się mylić odnośnie swoich poglądów tj. kiedyś twierdzono, że ziemia jest płaska, a wyszło inaczej, to okej. Tylko to jest miecz obosieczny i żadnego argumentu się takim założeniem nie poprze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U nas nie panuje oligarchia tylko raczej kapitalizm kompradorski co najlepiej widać było tuż po transformacji gdzie prawdziwy kapitalizm bardzo szybko został zblokowany.

NAwet na "taśmach prawdy" mamy dowód kapitalizmu kompradorskiego jak Sienkiewicz z kimś tam innym gadali o narzędziach wpływu na przedsiebiorców.

Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to nie czujecie się oszukani przez lewackie media, które w lewackich programach propagandowo-lewacko-przyrodniczych, gdzie lewaccy naukowcy (wykształconych zresztą na lewackich uczelniach) próbują wciskać ciemnotę o jakiejś ewolucji, człowieku od małpy itd.? Przecież ksiądz na kazaniu mówił, że Adam, że Ewa, że raj, że wąż.

 

Przecież chrześcijanie tacy światli, nigdy nie przeszło im na myśl, żeby torturować, nawracać pogan mieczem. Kto śmie siać mowę nienawiści wobec księży, biskupów czy nawet samego papieża, którzy od zawsze byli kryształowo czyści i głęboko w wierze. Nigdy nie interesowały ich władza pieniądze czy seks. Każdy kto twierdzi inaczej, to szerzący mowę nienawiści czerwony z krwi i kości lewak!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@sid zgoda, częściowo.
Problem jest tutaj głębszy niż "nieporozumienie". Człowiek, który podaje się za oświeconego,choć może kończyć 5 doktoratów z dojenia krów marsjańskich, bo i tak tego nie da się tutaj zweryfikować, a elektroniczny papier wszystko przyjmie, ale pal licho przyjmijmy jego wypowiedź w tej kwestii  za prawdę -tym gorzej, bo studiuje za granicą, nie ma związku z większością obywateli w naszym, kraju i ich poglądami (skoro mamy 90% katolików, to i nawet jeśli połowa jest przyszywana bo związki kulturowo dziejowe, etc... to i tak moje poglądy stanowią grupę reprezentatywną wobec której ktoś z zagranicy, będący w innym kręgu światopoglądowym i jak widać kulturowym daje mi "warna"? To coś tutaj nie jest w porządku na pierwszy "rzut oka". Czyżbyśmy już tak nisko upadliśmy jako naród, że biją nas byle mniejszości. Teraz geje, za moment kazirodztwo, a potem pedofilia i może jeszcze nekrofilia na dokładkę, skoro już w Szwecji umarli służą za paliwo w elektrowniach. Skała nie pęka od razu, najpierw pojawia się mała szczelina, sączy się woda, zamarza, szczelina się powiększa, aż w końcu rozsadza skałę. Mamy tutaj tego przykład. Cywilizacja śmierci zasiewa ziarno. To jest niebezpieczne. Nie chodzi o to, że ktoś nazwie mnie idiotą, chodzi o brak wolności wypowiedzi niezgodnej z "poprawnością polityczną", "jedyną słuszną i podpartą naukowo" wizją rzeczywistości. I po co protesty przeciwko ACTA jeśli ktoś z Grenlandii da mi bana bo jestem Katolem i wypowiedziałem się na forum w katolickim kraju, że homoseksualizm jest grzechem i powinien być leczony? Nie oczekuje od pana Nowaja bycia honorowym i przyznania się do błędu wraz z oficjalnymi przeprosinami na forum, ale zwracam uwagę, że żyjemy w kraju w jakim żyjemy i Polska jest jaka jest, czy się to komuś podoba czy nie (zwłaszcza jeśli mieszka, studiuje poza granicami). Podkreślę jeszcze raz. W Polsce większość stanowią katolicy i głupim lewckim poglądom wara stąd!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie oczekuje od pana Nowaja bycia honorowym i przyznania się do błędu wraz z oficjalnymi przeprosinami na forum

 

Rozpędź się i uderz w ścianę. Wielokrotnie. Biafra dość dobitnie wytłumaczył ci, dlaczego nie masz racji, mi by się nie chciało.

 

 

 

W Polsce większość stanowią katolicy i głupim lewckim poglądom wara stąd!

 

Jeśli uważasz, że świeckość państwa i konieczność podpierania swoich twierdzeń wiarygodnymi badaniami to "lewackie poglądy" to jesteś głupszy niż myślałem.

 

W przeszłości ludzie tacy jak ty palili ludzi takich jak my na stosach, ale to dzięki tym drugim dokonał się jakikolwiek postęp cywilizacyjny, a gdyby nie ci źli lewacy to dzieci do tej pory tyrałyby w kopalniach za bochenek chleba dziennie.

 

 

 

Teraz geje, za moment kazirodztwo, a potem pedofilia i może jeszcze nekrofilia na dokładkę,

 

Nie ma to jak porównywać dobrowolne stosunki między dwojgiem dorosłych ludzi do posuwania dzieci lub trupów. fu*k logic.

 

 

 

na forum w katolickim kraju

 

Jak ostatni raz miałem w rękach Konstytucję RP to nie było w niej słowa, że jesteśmy państwem wyznaniowym. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To że większość stanowią chrześcijanie i w tej większości większość jest głupia? co tu nielogicznego? Zakładacie, że w ateistycznej mniejszości mniejszość jest głupia? :)
Przepraszam bardzo, ale panie Nowaj znowu mijasz się z prawdą. W Polsce nie spalono nikogo na stosie, a całkowita ilość spalonych zamknęła się coś w setce, także dane które podajesz są znów przesadzone.
"Dobrowolne stosunki" mające za grosz logiki. Bezproduktywny seks nazywasz logicznym? 
Nie jesteśmy państwem wyznaniowym, tylko 90% jest wyznania katolickiego, a Ty masz to za nic. Nie stanowisz większości i jeszcze "bijesz pianę", że Twoje poglądy są... no właśnie, czego oczekujesz, że 90% uwierzy w te brednie? Postępujesz nieelegancko zarzucając większości, że się myli, chociaż w 90% społeczeństwa jest siłą rzeczy więcej ludzi mądrych niż w tych Twoich 10% które tak usilnie forsujesz.

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

@@gloryseeker, no z tymi przeprosinami to trochę pojechałeś. Wolność wolnością, kultura kulturą, ale to jest internet i trzeba brać poprawkę na zachowanie w sieci, niezależnie od miejsca (stety/niestety, tak jest).

Jeśli jesteś zdania, bądź masz obawy, że...

 

Teraz geje, za moment kazirodztwo, a potem pedofilia i może jeszcze nekrofilia na dokładkę

gdyż... 

 

Skała nie pęka od razu, najpierw pojawia się mała szczelina (...)
 

To raczej dyskutuj na platformie dlaczego Biafra i Nowaj tak nie uważają, są innego zdania i wcale tak sytuacji nie odbierają.

Mnie osobiście też męczy cackanie się ze wszystkimi zboczeńcami, paradami, przebierańcami i gdzie co chwila pojawia się jakiś dewiant i na fali "wolności dla homoseksualistów" czy tfu "nowoczesności i postępu" wyciera sobie gębę i przedstawia jako normalnego, to faktycznie nie jest dobrze. Co nie zmienia faktu, że materacem nie jestem i jak ktoś jest innej orientacji seksualnej to mi nic do tego, o ile on nie wchodzi mi z tym na głowę jak i ja nie wchodzę jemu.

Myślę, że te dwie rzeczy trzeba jasno odróżnić, bo brak klaryfikacji jest ziarnem problemu w większości dyskusji.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...