Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Nie ogarniam ludzi, którzy na siłę dowalają się do religii w Polsce...

1 tyś lat tradycji..... i dorobku kulturowego... to jest podstawa naszego społeczeństwa.

Religia to podstawa społeczeństwa..

Żadna tam etyka nei zastąpi religii w kształtowaniu kultury.....

I nie nie jestem katolem ani ubermaniakiem

 

Za głowe się łapie jak co poniektórzy zamiast państwa chrześcijańskiego wolą Państwo świeckie gdzie prym wiodą lewackie dziwolągi typu laallalal czy inna biedronka.... i jeszcze próbują na siłę te swoje dziwactwa transplantować innym

 

Kościół połowicznie jest zdegenerowany ale trudno nie być zdegenerowanym w tym chorym państwie....

Niby rozwój a krok wstecz....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Panowie....przede wszystkim chciałbym podziękować za wsparcie i pchanie mnie w stronę kariery sportowej. Jest to coś czego zawsze mi brakowało.

@Klikacz
Jak napiszesz kiedyś coś ciekawego to daj znać.

@Synergia
Naprawdę aż taki beton masz w głowie, że utożsamiasz państwo świeckie z rafalalą? Zrób sobie przerwę od TV, najwyraźniej Ci szkodzi.

 

Rafalala to facet, który prawdopodobnie nie sprawdził się jako facet więc założył sukienkę. Niestety wiele zachowań i reakcji ma takich, że nikt nie ma wątpliwości, że to facet. Z tej narosłej frustracji nokautuje i terroryzuje wynajmujących mieszkania w Wawie, ewentualnie, wzorem najwyższych standardów radzieckiej dysputy politycznej, oblewa rozmówców wodą. Jako, że rafalala to potężny gość mało kto decyduje się stanąć mu na drodze. Nawet ułan Zawisza zdezerterował z rumieńcem na twarzy. Kościół jest zdegenerowany przez swoich członków, hierarchów, przez wyłączenie z pod jakiejkolwiek kontrolii. Przez lata bezkarności pedofili w nim. To nie jest wina państwa polskiego. Afery pedofilskie były w wielu kościołach na świecie. Już jeden z biskupów zrzucał odpowiedzialność za pedofilie na dzieci, które szukają zaspokojenia. Ty pewnie chcesz zrzucić odpowiedzialność za złe rzeczy w Kościele na Tuska. Poza tym wysocy rangą hierarchowie są zdegenerowani przez władzę i luksusy. Jak znasz nauczania Jezusa to z pewnością się zgodzisz ze mną, że nic tak nie degeneruje jak właśnie te rzeczy. Poza tym pamiętaj, tam gdzie goście chodzą w sukienkach i nie mają baby tam zawsze będzie się działo źle ; - )

@gloryseeker
Czekam kiedy wskoczysz z powrotem do komiksu, z którego się wyrwałeś.

Link to post
Share on other sites

Ja nie widzę nigdzie przeszkód w szukaniu "innowacji", ze względu na to, że religia jest zdaniem niektórych staroświecka, bo to jest dobre rozwiązanie. Ale serio? Chcecie żyć wśród rafalali, palikociarni chodzącej z dildosami po ulicach i innych degeneratów społecznych? Chcecie kiedyś tłumaczyć się dziecku gdy zapyta: "tata, a czemu tamci panowie trzymają się za rękę i dają sobie buzi"? Albo lepiej: chcecie zobaczyć jak wasz syn przyprowadza drugiego faceta do domu tłumacząc że są razem? Ja jakoś nie bardzo. Państwo musi stać na jakichś zasadach moralnych, inaczej skończymy jak Holandia. Na szczęście lub też niestety (do wyboru) są one w dużej mierze układane przez pryzmat dogmatów wiary katolickiej. Jeśli dojdziemy do upragnionej przez niektórych anarchii religijnej stracimy tradycję, kulturę, a może i historię. Jak wygląda teraz Holandia? Albo murzyni, albo pedały, albo turyści którzy przyjechali zajarać sobie zielone (to akurat najmniejszy problem, napędzają koniunkturę). Chcecie mieć u siebie to dziadostwo? Proszę bardzo.

 

 

@kbrbabzbtb

I Ty napisałeś coś ciekawego, tak? Mam czytać o tym 2 metrowym czymś i pedofilach w kościele. Wracamy do punktu wyjścia.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Popatrzcie o czym Wy tu dyskutujecie... Na moje oko dyskutujecie o tym co kto robi ze swoim życiem. Dyskutujecie o tym jak ktoś powinien żyć, co jest dobre, a co nie. To czysto subiektywne opinie i nigdy nie dojdziecie do porozumienia. Tolerujcie więc odmienne poglądy drugiej osoby i nie próbujcie narzucać nikomu swojego zdania. Państwo także nie powinno pod płaszczykiem "dla Twojego dobra", "tak będzie lepiej", "bo papież powiedział" także narzucać wolnym ludziom swojego zdania. 

 

W normalnym, wolnym kraju taka dyskusja nawet nie miałaby sensu. Ot jeden robi tak i myśli tak, a drugi inaczej. To powinna być norma, a nie dyskutowanie o tym co powinno się narzucać i pod jaką groźbą.

 

Katolik także nie powinien poprzez aparat prawny narzucać innym swoich zasad - oni powinni według tych zasad żyć sami. Bóg dał przecież ludziom wolną wolę i to indywidualna sprawa jaki z niej pożytek zrobimy.(żyjąc według przykazań lub nie) 

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Albo lepiej: chcecie zobaczyć jak wasz syn przyprowadza drugiego faceta do domu tłumacząc że są razem?

 

Od kiedy orientacja seksualna jest kwestią wyboru? 

 

Przepraszam, ze wróciłem, ale ciekawi mnie to niezmiernie. :->

Link to post
Share on other sites

kbrbabzbtb

Osoba która zaczyna od obelgi raczej nie jest warta by z nią dyskutować.

Zresztą twoje argumenty są inwalidami. O pedofilii wiesz tyle co przeczytałeś /obejrzałeś w mediach głównego ścieku.... czyli nic.... i to o tobie mozna powiedzieć, że ukształtowała Cię Tv....

JA takowej prawie w ogóle nie oglądam....

Co do pedofilii w kościele to zwykłe rozdmuchanie nielicznych przypadków do rangi masowego zjawiska..... bo poza kościołem też występuje.....

Tak samo było z marszem niepodległości.....

100tyś ludzi szło spokojnie a oni z uporem maniaka pokazywali bande kilkudziesięciu huliganów...... którzy jak pooglądać filmy kręcone przez ludzi w kolumnie marszowej byli podstawieni

Świeckość państwa powoduje znacznie więcej deviacji niźli jego kościelność czego masz przykład obecnie

 

"faceci w sukienkach, panienki z susiakami, kobiety z brodą....." do tego związki homoseksualne które twierdzą, że w ich związkach rodzi sięwięcej dzieci niźli w heteroseksualnych...... i w których pedofilia akurat jest na porządku dziennym...... co pokazują różnorakie statystyki.... ot do czego dąży obecnie każde państwo świeckie..

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Od kiedy orientacja seksualna jest kwestią wyboru? 

 

Orientację seksualną można zmienić, trzeba chcieć i mieć jeszcze trochę szczęścia(?)  :). Nie uważam za słuszne aby homosie były przymusowo leczone, ale też jeśli ktoś z nich chciałby być hetero ma na to jakąś szansę(potwierdzają to badania) i nie można mu tego zabraniać. Postępowe środowiska(lewica) jednak na każdym kroku torpedują tego typu pomysły. W Polsce w Łodzi jest ośrodek w którym próbuje się leczyć m.in. z homoseksualizmu. Dla jasności - nie podoba mi się forowane przez niektóre pseudo prawicowe środowiska wyobrażenie pedzia jako kogoś odrażającego, godnego potępienia.

 

W Holandii osobą praktykującą terapię reparatywną jest dr Gerard van den Aardweg, który uważa homoseksualizm za chorobę i jak sam podkreśla zna szereg osób, których "uzdrowienie" jest efektem aktywności religijnej. O wynikach swojej pracy pisze następująco:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b9/Quote-alpha.png/20px-Quote-alpha.png
Z wszechstronnej analizy grupy stu jeden osób, które leczyłem, otrzymałem następujące wnioski podsumowujące wyniki naszej terapii. Jeśli chodzi o tych, którzy kontynuowali leczenie, sześćdziesiąt procent składu całej grupy – około dwóch trzecich – osiągnęło na dłuższy czas stan zadowalający. Należy przez to rozumieć, że odczucia homoseksualne zostały zredukowane do, co najwyżej, okazjonalnych impulsów, podczas gdy orientacja zmieniła się w przeważającej części w kierunku heteroseksualnej, lub że odczucia homoseksualne były całkowicie nieobecne, przy przewadze zainteresowań heteroseksualnych bądź bez niej. Jednak spośród tej grupy, blisko jedną trzecią pacjentów można było uważać za przemienioną "radykalnie". Rozumie się przez to, że nie mieli już oni żadnych zainteresowań homoseksualnych, lecz przejawiali normalne odczucia heteroseksualne.
Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

 

 

potwierdzają to badania

 

Pokaż mi jedno takie badanie opublikowane w rankingowanym czasopiśmie naukowym. 


Podpowiem Ci. Magiczny doktor z Holandii nie opublikował nawet jednej strony na temat homoseksualizmu która została uznana przez jakąkolwiek zbiorowość psychologów. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

kbrbabzbtb, a podobno miałeś grać w koszykówkę a nie udzielać się politycznie. Jakiś niewyraźny jesteś :) Jak byś się zainteresował współczynnikiem pedofilii w Kościele, to zauważyłbyś że jest zdecydowanie mniejszy od pozostałych grup zawodowych, ale przecież Ciebie to nie interesuje, bo jesteś za pseudo postępem (w tym) legalizacją pedofilii (może jeszcze nie oficjalnie, ale w państwach socjalistycznego zachodu mamy spory postęp w tej dziedzinie, via Niemcy już legalizują związki kazirodcze). W socjalizmie i  nowej fali ateizmu nie chodzi o wiarę, chodzi o degradację ludzkości, zezwierzęcenie jej. Dlatego UE boi się dwóch religii jakich nie można kontrolować: judaizmu i chrześcijaństwa. To właśnie dlatego widzimy taką na te religie nagonkę i zmasowany atak.
Życzę Ci abyś nie grał w kosza na poziomie jaki reprezentujesz politycznie.

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites
Podpowiem Ci. Magiczny doktor z Holandii nie opublikował nawet jednej strony na temat homoseksualizmu która została uznana przez jakąkolwiek zbiorowość psychologów. 

 

Nauka to taka dziedzina, w której nie powinno być demokracji. Jeden naukowiec może mieć rację, a cała reszta się mylić.(był już niejeden tego typu przypadek w historii) Wystarczy że odpowiednio uargumentuje swoją tezę i środowisko naukowe będzie otwarte na debatę i może przekonać nawet przeciwnych do tej pory. W tym przypadku środowisko jest głuche na argumenty, raz już w tej sprawie głosowali i koniec tematu. To tak jakby kiedyś przegłosowano że ziemia jest płaska i torpedowali każde badanie temu przeczące, będąc głuchym na argumenty, dowody.

 

 

Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób przy 5816 głosów za i 3817 przeciw. Co więcej, nawet wśród osób, które głosowały za wyeliminowaniem homoseksualizmu ze spisu chorób, wielu było przekonanych, że dzięki usunięciu społecznego stygmatu z homoseksualistów – będzie można skuteczniej pomóc tym, którzy potrzebują i poszukują pomocy psychiatrycznej.

źródło

 

Nie analizowałem badań tego gościa(jak znajdę czas może trochę poczytam na ten temat), jednak jak widać jest sporo psychologów którzy praktykują podobne metody. Wiem też że akurat w tej kwestii zaprzeczono podstawowym zasadom na jakich opiera się nauka i demokratycznie przegłosowano(niejednogłośnie) wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób.

 

Jak to mawiają "wiara czyni cuda", nawet jeśli dotyczy to niewielkiej grupy homoseksualistów która chce zmienić orientację to kim my jesteśmy aby im tego zabraniać. Dobrze aby wiedzieli że jest jakaś szansa, nawet jeśli jest niewielka i wymaga zwrócenia się w stronę Najwyższego.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Uwielbiam te wzmianki o tym jakoby wykreślenie homoseksualizmu miało pomóc w leczeniu go. O bydłu na obradach jakie robili różowi działacze homoseksualnego lobby nie ma oczywiście ani akapitu. A odnośnie ryby lądowej, to chodziło o ślimaka morskiego który został zakwalifikowany do gatunku ryb przez tąż samą komisję skreślającą homoseksualizm z listy chorób. Skreślenie to, było bardziej wynikiem właśnie wzmiankowanych nacisków ze strony gejowskiego lobby aniżeli chęci pomocy. Zresztą homoseksualistą nikt się nie rodzi, można mieć większe lub mniejsze predyspozycje. Dominujące są jednak uwarunkowanie otoczenia  w którym się dorasta i to one odgrywają istotną rolę w chorobie homoseksualizmu.

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

 

 

który został zakwalifikowany do gatunku ryb przez tąż samą komisję skreślającą homoseksualizm z listy chorób

 

Nadzwyczajna, naukowo-demokratyczna komisja do spraw ryb lądowych i chorób seksualnych?

 

 

 

Zresztą homoseksualistą nikt się nie rodzi,

 

http://worldonline.media.clients.ellingtoncms.com/img/photos/2012/07/25/oh-wait-youre-serious-let-me-laugh-even-harder_t269x200.jpg 

 

 

 

Dominujące są jednak uwarunkowanie otoczenia

 

Czyli to że większość homoseksualistów których znam dorastała w normalnych, dostatnich i szczęśliwych rodzinach w otoczeniu heteroseksualnego rodzeństwa najpewniej spycha odpowiedzialność za  tę "chorobę" na rakotwórcze działanie gumy "turbo".

 

http://static.intelimedia.pl/sub/_bB10195.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę o nie nadużywanie swoich boskich możliwości na forum panie Nowaj. W XXI wieku dogmaty religijne stanowią obowiązującą wykładnię (jeśli już w tę stronę chcesz pójść) chociażby w nowo powstałym państwie islamskim http://pl.wikipedia.org/wiki/Państwo_Islamskie , z którym to państwa zachodnie nie mogą teraz sobie poradzić. O mordowaniu chrześcijan w Afryce z powodów wyznaniowych oczywiście się nie mówi, bo to wygodne dla niektórych grup, którym chrześcijaństwo przeszkadza. Także proszę trzymać się faktów!

Twierdzenie, że ziemia jest płaska jak najbardziej do poglądów się zalicza, albo mamy odmienne rozumienie słowa "pogląd". Zresztą rozmawiając z astronomami i astrofizykami okazuje się, że ten pogląd ma w sobie sporo prawdy (jak kogoś to interesuje to mogę głębiej zapoznać się z tym tematem i przedstawić go szerzej). Prosiłbym też o sprecyzowanie osoby której zawdzięczam komputer, bo sumeryjskie liczydła, komputer z Antykithyry czy też nasza Enigma pod ustrojstwo homoseksualnego ateizmu ( z uwagi na specyfikę tamtejszych czasów jakoś mi historycznie nie pasuje). Dlatego bardzo proszę o rozpatrzenie mojego wniosku o anulowanie niesłusznie moim zdaniem przyznanego ostrzeżenia. Rozumiem, że nie każdy musi zgadzać się z moimi poglądami, ale z faktami się nie dyskutuje. Jakoś mi nie przeszkadza orientacja seksualna prowadzącego trening "Insanity", żeby wieczorem go sobie przeprowadzić, co nie zmienia faktu, że uznaję to zaburzenie za chorobę psychiczną, jak i nadal część psychologów i psychiatrów.
Wywód odnośnie, cytuję:
Choroba homoseksualizmu ? Nie wiem, w jakim świecie żyjesz, ale w XXI wieku dogmaty religijne nie stanowią obowiązującej wykładni. Taką samą "chorobą" jest leworęczność, która również była kiedyś "leczona" za pomocą wielu fikuśnych narzędzi opracowanych przez kościelnych dygnitarzy. Poglądy poglądami, ale twierdzenie, że Ziemia jest płaska do nich się nie zalicza.

BTW To, że masz komputer zawdzięczasz homoseksualnemu ateiście.
@ Biafra. Właśnie nad takimi sprawami rzekoma komisja również pracowała na przestrzeni lat 70-tych, wielokrotnie przerywana przez homoseksualnych działaczy. Stąd z racjonalnego punktu widzenia można wysnuć tezę o jej poziomie.
 

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

Alan Turing - nie dziwię, się, że o nim nie słyszałeś, bo w zakrystii pewnie takie tematy nie są poruszane.

 

 

 

Twierdzenie, że ziemia jest płaska jak najbardziej do poglądów się zalicza,

 

Powiem krótko - jesteś idiotą. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Który wymagał z Twojej strony pożalenia się w innym miejscu jakim to jest się ignorantem. Nie wymagam, żeby wszyscy znali dzieła chociażby Hawkinga i Kaku... Zresztą przywykłem do "poziomu" ludzi u władzy w tym kraju. Poziom stylu wypowiedzi wzrasta odwrotnie proporcjonalnie do wysokości stanowiska.
PS Chociaż przepraszam, ignorantem nie jesteś, bo taka wiedza nie wchodzi w zakres wiedzy podstawowej.

Edytowane przez gloryseeker
Link to post
Share on other sites

Może to jacyś świadkowie Jehowy ci astronomowie...  To że ziemia jest okrągła to podstawowy fakt chyba już nie ma tutaj pola do debaty, wszystko na ten temat nauka już wyjaśniła i jest to podparte niemożliwymi do obalenia dowodami... Chociaż faktycznie są tacy co próbują to podważać :D (gdzieś na końcach internetów można nawet natknąć się na filmy o tej tematyce)

 

http://scrapetv.com/News/News%20Pages/Science/images-4/flat-earth.jpg

Link to post
Share on other sites

Wiem, że czytanie ze zrozumieniem jest trudną (widać) sztuką w dzisiejszych czasach, ale napiszę jeszcze raz, że nie twierdzę, że ziemia jest okrągła, a jedynie, że takowe twierdzenie jest poglądem, bo tego dotyczyła moja uwaga. Skoro na Syberii są ludzie, którzy twierdzą że nadal mamy II Wojnę Światową, to dlaczego mają nie istnieć ludzie o poglądzie, że ziemia jest płaska? Logika lewicy kuleje na całej płaszczyźnie, do tego jeszcze sieją mową nienawiści (w końcu sami ją wymyślili).

 

Kiedy ostatnio rozmawiałeś z astronomami i astrofizykami?

Akurat właśnie z jednym kolegą astrofizykiem, czy też bardziej fizykiem (bo stopnia z astronomii się jeszcze nie nabawił) piszę w przerwie tejże dysputy. 
Chociaż zabawny jest poziom do jakiego lewaki sprowadzili tę dysputę :)
@Nowaj
Jeśli się mylę i wprowadzam w błąd to udowodnij, że się mylę. A jeśli nie, to dlaczego przyznajesz punkty karne?

Edytowane przez gloryseeker
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
że nie twierdzę, że ziemia jest okrągła

 

Dobrze Ci idzie.

 

 

 

do jakiego lewaki sprowadzili

 

Argument na poziomie. 

 

Powiem Ci tyle. W przyszłym roku bronię doktorat z genetyki. Z kolegami w pracy wielokrotnie dyskutowaliśmy takie tematy. W świetle obecnej wiedzy homoseksualizm zdaje się być w głównej mierze determinowany genetycznie. Przemawia za tym wiele argumentów, niektóre są wręcz matematyczne- stała liczba homoseksualistów w społeczeństwie mimo że powinni z braku potomstwa wymierać. Nie wiem czy wiesz ale niezależnie od czynników kulturowych w danym kraju odsetek homoseksualistów w społeczeństwie mieści się między 4 a 6%. To dużo ludzi. I tak- ludzie rodzą się homoseksualistami. Kilku z moich znajomych twierdzi nawet że wiedzieli o tym że są "inni" już na początku rozwoju własnej świadomości seksualnej. To że społeczeństwo potrafi zmusić jednostki nawet do próby walki z własną osobowością i odnosi przy tym koszmarnie marginalne "sukcesy" nic nie znaczy. Biorąc taką grupę heteroseksualistów i próbując przestawić ją na homoseksualizm uzyskałbyś podobne wyniki. Margines. 

Link to post
Share on other sites

Zakładasz błędnie, że poziom homoseksualizmu jest w każdej grupie podobny i robisz doktorat? To obrazuje poziom współczesnej edukacji. Oczywiście można przytoczyć słynne zachowanie dwóch pingwinów płci męskiej w londyńskim zoo oraz tego jak ich preferencje seksualne (przynajmniej jednego) zmieniły się kiedy wprowadzono do wybiegu samicę (przynajmniej 50% to według Ciebie koszmarne wyniki?). Współczynnik homoseksualizmu jest różny, niezależny od genetyki z prostego przykładu, że przyroda dąży do rozwoju i rozrodu osobników, także zdarza się, że w grupie osobników o tej samej płci niektóre osobniki płeć zmieniają. Akurat nie znam osobiście żadnego homoseksualisty, także 4-6% populacji społeczeństwa to jakieś niesprawdzone dane. I dostałem punkty karne za homoseksualizm? Chyba żartujesz...

Link to post
Share on other sites

To czy homoseksualizm jest chorobą to bardzo śliski temat, jest wiele "za" i wiele "przeciw"
Jest to pewnego rodzaju zaburzenie seksualne, odstępstwo od normy. Ale czy klasyfikować to jako chorobę?
Podobno w PL są ośrodki, gdzie się leczą homoseksualiści, jakie są efekty? Nie wiem ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...