Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

witajcie, właśnie złożyłem zestaw komputerowy :

 

Dysk Seagate 1TB

Pamięć Crucial Ballistix 8GB 

Napęd Asus DRW-24F1ST E-Green 24x SATA

Płyta główna MSI B85-G43 Sc 

Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz 

Obudowa SilentiumPC Gladius M20

Karta graficzna Gigabyte Radeon R9 380 Gaming G1, 4GB 

 

Co sądzicie i czy to wszystko razem bedzie działało?

myślałem jeszcze o tej karcie : 

radeon r9 280 double dissipation 3 gb 384-bit
Link to post
Share on other sites

Widziałem mocniejsze 400. Serio. Nie liczy się to co jest napisane w nazwie, tylko ile realnie potrafi prądu dostarczyć. W tym wypadku 360W dla 12V. Mało jak dla 280. 

 

Masz ten zasilacz, czy zamierzasz kupić? 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Witam, co sądzicie o takim zestawie ? 

 

Karta graficzna MSI GTX-960 GAMING 2GB

Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H

Dysk Western Digital Cavair Blue 3.5" 1TB

Zasilcza Cooler Master G550M 550W Modularny 120mm 80+

Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz lga 1150

Obudowa SilentiumPC Brutus M25

Pamieć HyperX FURY DDR3 8GM 1600MHz  CL10 2x4GB

 

Wszystko razem będzie ładnie śmigać :D ?

Link to post
Share on other sites

http://olx.pl/oferta/komputer-pc-i5-4690k-8gb-gtx-970-g1-ssd-wiedzmin-3-gta-v-the-crew-CID99-IDbOnaW.html#7f830867c6

mam pytanie czy opłaca się kupno takiego komputera ??? tani używany za taką kwotę perełka moim zdaniem lecz boje się czy to nie haczyk i czy nie kupić nowego ?? (oczywiście umówił bym się ze sprzedającym za pobraniem lub allegro)

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Co myślicie o takim zestawie?
CPU - i5 6600K
MOBO - MSI Z170A Gaming Pro
RAM - Corsair CMK16GX4M2A2666C16 Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 2666Mhz CL16 XMP 2.0 High Performance Desktop Memory Kit, Black

Grafika
MSI r9 390 Gaming
http://www.amazon.co...ords=msi r9 390

zasilacz
EVGA Supernova G2 550W albo 750W

Wszystko ok? Czy coś do zmiany?

Link to post
Share on other sites

Witam zamierzam kupić PC głównie do gier i trafiłem na tą oferte. Pytanie czy opłaca sie go kupować  i na ile lat do przodu by mi wystarczył na Gry . czy może jest jakis lepszy za taką cenę? albo czy by ktoś mógł złożyć PC do gier za 5500 zł wliczając w to windowsa  lub dać link do lepszej oferty? :)

 

Tutaj ta oferta PC : http://www.morele.net/komputer-morele-super-efficient-g5000-707116/

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie koleżanki i koledzy :).

 

 Dawno nie robiłem nic z komputerem i przyszedł czas na podmianę. Zebrałem sobie zestaw, ale ponieważ jestem laikiem chciałbym się poradzić Was.

 

Planuje zakup:

 

Procesor -                            Intel Core i5-4690K                                                                           -    1019zł

Płyta główna -                      Asus Z97K                                                                                         -    439zł

Ram -                                   Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1866                                             -    209zł

Karta graficzna  -                 ASUS GeForce GTX970 4096 256bit DirectCu II Strix OC           -   1489zł

                                                                                                                                                           ----------------

                                                                                                                                                                3156zł

 

Cenowo planuję w tych granicach jak podałem. ew. dołożyć 100zł a kupić z lepszej klasy też da radę

 

 

Pozostałe ze starego:

 

Zaislacz                                OCZ StealthXStream 2 SLI 600W

 

Dyski Twarde                       465GB Seagate ST3500320AS

                                              465GB SAMSUNG HD502HI

 

Napędy optyczne               DVDRAM GH24NS95

 

Chłodzenie                          Prawdopodobnie Silentium PC, kupione 4lata temu

 

 Jeżeli komuś się konfiguracja nie podoba, niech koniecznie napisze co i dlaczego i poradzi swoje zmiany które wezmę na uwagę przy poprawkach :)

 

Serdecznie Pozdrawiam

Wudii

Edytowane przez Wudii
Link to post
Share on other sites

Mając budżet 800 zł na procesor i mobo lepiej wziąć używany i5 2500, czy i3 4 gen?

W przyszłości chciałbym zmodernizować PC i obawiam się, że biorąc i5 2500 musiałbym wymienić kiedyś mobo.

1150 jest chyba bardziej przyszłościowa, no i do 250 zł można kupić fajną płytę, która obsługuje SATA III, np. ASRock B85.

 

Edytowane przez Marchisio
Link to post
Share on other sites

1. Dałeś link nie do 535, ale do 530.

 

2. I tak nie ma to większego znaczenia, bo obie serie oparte są o kontroler SandForce, który nawet z intelowskim firmware'm nie ma startu do współczesnych konkurentów.

 

W skrócie - unikać jak ognia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...