Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Witam serdecznie, mam nadzieję, że pisze w odpowiednim miejscu. Chciałbym się dowiedzieć co zmienić w podzespołach komputera, żeby osiągi w CS;GO i LoL'u były jak największe. 

Mój PC 

AMD Athlon II X3 460 ~3.4 GHz, Geforce GT 440, 4GB RAM i płyta głowna asus m5a78l series.

 

Co wypadałoby zmienić. Koszt powiedzmy do 800 zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, mam nadzieję, że pisze w odpowiednim miejscu. Chciałbym się dowiedzieć co zmienić w podzespołach komputera, żeby osiągi w CS;GO i LoL'u były jak największe. 

Mój PC 

AMD Athlon II X3 460 ~3.4 GHz, Geforce GT 440, 4GB RAM i płyta głowna asus m5a78l series.

 

Co wypadałoby zmienić. Koszt powiedzmy do 800 zł

Zmieniłbym całą platformę. Jaki masz zasilacz - model i moc.

Napisze ogólnie, kupiłbym i5 2400,2500 na lga 1155 i tanią płytę za około 600pln, zostawił ram bo masz ddr3, zasilacz??? - napisz co masz, sprzedał Athlona z płytą i gt440 i za resztę kasy kupił najlepszą kartę na jaką starczy - części oczywiście używane - myślę że na grafikę będzie minimum 400-500pln - ilość fps skoczy razy 2.

Link to post
Share on other sites

Witam, zastanawiam sie nad wymiana grafiki w moim starym zestawie (i5 760 OC 3.6ghz, asus p7p55d-e, radeon hd 6970 2gb, coller master 650w, 8gb 1600mhz ddr3)

 

Czy MSI gtx 970 bedzie dobrym wyborem? moze jakis radeon? Co polecicie? 

limit 1200zl

Zerknij ten test i zdecyduj,niektóre gry chodzą perfekcyjnie z Twoim prockiem i z gtx 980ti nawet czy tym bardziej gtx 970 ale tam gdzie procek jest bardziej obciążony klatki lecą trochę w dół o ~15kl/sek,sam zdecyduj czy warto.

Swoją drogą to te procek ma tyle lat a można mieć takie wyniki,dobra inwestycja heh

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czy ten zestaw: http://allegro.pl/i5-6600-gtx1070-16gb-ssd-gracz-komplet-okazja-i6283279651.html#thumb/5

jest wart swojej ceny (kup teraz), czy może warto w tej cenie złożyć coś lepszego, bez monitora i tej klawiatury (szczerze mówiąc, wolę większy monitor). Chodzi o komputer do gier/grafiki komputerowej i web designu

Link to post
Share on other sites

Witam,

jestem kompletnie zielony w tych sprawach, więc wrzucam tu pytanie. Za około miesiąc planuje kupno samego blaszaka, gdzieś w granicach 2000-2500 zł. Jeżeli trafi się dobra oferta to moge dorzucić do 300-500 zł. Zaznaczę, że może być to używany zestaw, nie robi to dla mnie różnicy. Z góry dziękuję 

 

@edit

bym zapomniał o zastosowaniach : ))

Chciałbym zagrac sobie w nowego dooma, gta 5, jakiegos need for speeda, cs go, diablo 3 itd z 

Edytowane przez Darkomen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...