Skocz do zawartości

9600GT za ile sprzedać?? i na co wymienić???


Recommended Posts

dokładnie to miałem na myśli że powiedzmy taki dirt 2 który wykorzystuje max 2 rdzenie będzie elegancko na takim athlonie II x3 działał elegancko a w dodatku będzie jeden rdzeń wolny który może zostać wykorzystany przez np. antywirusa który akurat ściągną aktualizacje i skanuje system jak np. mój ESET. a gry takie jak Just Cause 2 3 jajkami nie pogardzi jak to zostało zresztą pokazane na wykresach na benchmarku w recenzji.

 

i w takich sytuacjach a takie są najczęstsze taki 3 jajowy procek AMD z zegarkiem 3GHz będzie szybszy niż 4 rdzeniowy procek z zegarkiem 2.6Ghz a cena pewnie podobna.

 

zgadzasz się???

Link to post
Share on other sites

zapomniałem napisać że nie zmieniałem aukcji a pojawiły się 2 osoby obserwujące moją aukcję potencjalni klienci.

 

i pytanie zakończyć ją i wystawić tak jak rozmawialiśmy czy też poczekać że może jednak ją kupią???

 

bo już ponad 100 wyświetleń jest od dziś od rana.

Link to post
Share on other sites

nie koncz poprostu usun kierownice z opisu

i zmien cene na od minimum - to ze obserwuja niczego nie gwarantuje , nieraz i 10 obserwuje a nic sie nie wydarza

 

zreszta to tylko ja bym tak zrobil - rob jak chcesz co bys nie mial jakichs wyimaginowanych zali pozniej ze a moze .. :)

Link to post
Share on other sites

jednak dało się zmienić i zrobiłem licytację od 170zł a dotego kupteraz za 210zł z kierownicą za tyle moge to pogonić razem z kierownicą.

 

a tak wogóle to zobacz kupilem dokładnie taką kartę co oniej myślisz??

 

http://allegro.pl/item1012735039_evga_8800gts_512mb.html

 

dziś za nią zapłaciłem i typo miał wysłać dlatego mi flota potrzebna bo kupiłem ją za pożyczone pieniąki heh

 

co myślisz o tej karcie?? jak z jej wydajnością w porównaniu z moją 9600Gt??

 

masz może jakieś info co do podkręcalności tej karty?? mam namyśli wersje tą od evga.

 

lub jak nie wiesz to czy masz jakieś info wogóle na emat OC 8800GTS 512???

 

dają rade dolecieć do zegarków takich jak mają gts250????

Link to post
Share on other sites

spec 21 bez urazy ale jak czytałem twoje komentarze to az sie nasuwa mysl "walenie kotka za pomocą młotka"Ludzie ci tu mówią ze sprzedaż grafy sie nie opłaca co z tego ze wsadzisz tam 5870:)jak proc ci zwolni,pchanie się w proca po kroju x 2 5000,to już w ogolę nie porozumienie,sam miałem x2 5200 podkręconego do 3.1-2 robiłem co się tylko dało by wycisnąć 3.3 i udało się ale wyżej nie poszło a co z wydajnością miałem radka 4850 i max po podkręceniu miałem 10 tys grafa plus proc oc i lipa,zmien ta płyte i proca na cos po kroju x3 a płyta koniecznie am3 ,no jak już nie chcesz ramu zmieniać to niech będzie am2+,toja gadka mnie rozp do łez jak chcesz mieć wydajnosc to zmień płytę i proca jak chcesz miec kratkowanie to proszę bardzo ja mam x 3 710 podkręconego do gier 3.7-8 mhz ,wiec wolisz wydać kasę na staruszka który się nie kreci czyli x2 czy w końcu odpalić crysisa na normalnym sprzęcie?Człowieku ileż można się pytać ich czy taki może być ,odpowiedzieli ci jasno nie widzisz tego?wymiana grafy nic nie da tylko wymiana proca i nie na x 2 bo to lipa bedzie tylko już coś na min am2+bądź am3 z wskazaniem na am3,tydzień jeb.... i masz po sprawie:)

Link to post
Share on other sites

@henry230

 

się nie martw zrozumiałem odpowiedzi innych ale w niektórych grach ewidentinie widzę że mi grafa nie wyrabia a nie proc. ale proca i tak wymienię tylko niechcę za dużo flo pchać w kompa dlatego też zmienię płytę na AM2+ i ramu dokupię a ta płyta co sobie upatrzyłem to Asrock oparty na nForce 630a tu jest link http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=N68-S

 

a tu jest lista obsługiwanych CPU http://www.asrock.com/mb/cpu.asp?Model=N68-S

 

chyba że widziałeś gdzieś lepszą płytę (z lepszym chipsetem) w cenie tej ?? bo tą można kupić za mniej niż 150zł.

 

a pytań zadaję tyle bo jestem bardzo dociekliwy. a grafa też była do wymiany a właśnie do pracy poszedłem i wymienię już i grafe i proca i płytę.

 

a chcę płytę taką właśnie do 150zł to nie będę musiał za dużo dokładać do nowej bo mi się połowa ceny za starą wróci.

 

bo grafe już sprzedałem i jedzie do mnie EVGA 8800GTS 512 KO.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...