Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy jeżeli poświęce troche czasu i zlicze wszystki plusy i minusy (pozytywy i negatywy jak kto woli), to doda to ktoś do 1 posta? na bierząco dodawanie bedzie łatwiejsze, tylko najpierw trzeba zliczyć to co jest... Moge się tego podjąć ale chce mieć pewność ze to się pojawi w 1 pości (ewentualnie do kogo podesłać to) i moja praca nie pójdzie na marne...

Link to post
Share on other sites

Chciałbym szczerze polecić osobę kryjącą się pod pseudonimem "Eversman".

Chciał kupić ode mnie pamięci Patriot DDR2 2x1GB 800MHz. Dostałem pieniądze, ale zaproponowałem by poczekał ponieważ istnieje możliwość odnalezienia zaginionej faktury na pamięci = gwarancja.

 

Jednakże dziś już przed samą przesyłką postanowiłem pojechać do znajomego by je raz jeszcze gruntownie przetestować. Niestety, po dość długim męczeniu pamięci okazało się iż jedna posiada wadę i generuje błędy które wykrywa MemTest (i nic innego). Moja wina, pisałem iż pamięci są sprawne w 100% i byłem tego pewien do dziś. Były one wcześniej testowane MemTestem przez ~8h i żadne błędy nie zostały wykryte.

 

Dlaczego polecam tego użytkownika? Ponieważ jest bardzo kulturalny, opanowany i nie robił problemów gdy napisałem o problemie, wręcz nie spodziewałem się tak spokojnej reakcji.

Tak więc polecam go, chętnie sprzedam mu pamięci gdy te wrócą z wymiany gwarancyjnej.

Link to post
Share on other sites

marcin 18 hmm godny polecenia użytkowniek chodź sam nie wie co kupuje...

Sprzedawałem kartę graficzną 275 GTX galaxy używaną. a on chcę full nówkę boxa...

 

witaj RafiXII

piszę do ciebie PW lecz nie wiem czy ty je woogule czytasz nic nieodpisujeszz, z racji tego że niewywiązujesz się z umowy chce od ciebie:

1. oryginał sprzedaży wysłany do mnie do domu w liście -KONIECZNIE

2. kopie tego oryginału zeskanowanego , na maila mar*******[email protected]

3. przesciówkę na 8 pin (bo normalnie w komplecie jest) ty mi jej niedałeś i niemogę sprawdzić karty

4, poinformowania mnie jak się sprawy mają

 

z racji tego że jest to twoje niedoparzenie, musisz mi te rzeczy wysłać na swój koszt

ad.1 Nie muszę wystarczy skan co też uczynię...

ad.2 Patrz wyżej

ad.3 Nie ma takiej przejściówki w komplecie, taka jest w zasilaczu np corsair hx 650 lub innym porządnym.

ad.4 Poinformowałem, że w weekend nie miałem czasu bo nie jestem "no lifem"

I to coś na końcu ... Powinienem aczkolwiek nie MUSZĘ wysłać Tobie kopie faktury mailowo ponieważ masz oryginał gwarancji.

 

Poza tym użytkownika polecam bo przelew dotarł dość szybko i wydawał normalny :(

 

Was też pozdrawiam :tajniak:

 

Cały opis itd co sprzedałem...

 

http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=34&t=13933&st=0&sk=t&sd=a&start=20

 

Tutaj wersja dla ludzi o mocniejszych nerwach...

 

1 niczego nie muszę.

2 w weekend nie miałem czasu

3 w zestawie z kartą nie ma przejściówki więc przestań pii...

I w ogóle troszkę kultury człowieku bo nie masz dzieciaka przed sobą dostałeś kartę bo ją miałem do sprzedania nie pisałem że jest to full box gwarancje też dostałeś a na maila wyślę Tobie tą je*&*ą fakturę. Sprzęt jest 100% sprawny, a Ty robisz problem może chciałeś ją kupić za bezcen a sprzedać jako nową najlepiej??? Zastanów się co robisz a jeśli nie to sobie przejrzyj co kupowałeś...

Link to post
Share on other sites

trześć PW wysłana do ciebie dziś:

 

"po pierwsze , kulture osobistą mam ale nienawidze jak ktoś mnie olewa, a ja chce rozwiązać sprawę jak najbardziej pokojowo.

( co powinno bardziej zależeć tobie niż mi)

dziecka nie mam, lecz to nie zmienia faktu że ty zawaliłeś nie ja .

 

oryginał powtarzam ci że musisz mi przesłać ponieważ sam tak pisałeś w swoim temacie (nieumiem go znależć bo bo zamknąłeś)

 

co do przejściówki niemusisz lecz powinieneś mi ją dać i była ona w komplecie z karta http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/353 ... ea14e.html, więc ty mi nie pii..

 

ja do dziś niesprawdziłem karty, co do zasilacza firma HIPER jest bardzo dobrą firmą i porównywalna z twoim korsarzem a że nie ma 8 pin to inna sprawa, zasilać juz jest leciwy a dobry jak żaden inny, mój wybór w pełni słuszny

 

,jeśli srzedawałeś katre i gwarancje do tego było to napisać w temacie wziąłbym to pod uwagę

 

napisałeś z tego co pamiętam że nieuwalona i niezasyfiona

 

jęsli po kupnie od ciebie chce ją dalej sprzedać przeszkadza ci to??"

 

EDIT

jak jeszcze uważasz że chcę kupić kartę za bezcen to spoko musisz zarabiać.

Bo ja na kwotę za ta kartę to muszę pracować około 10 dni ,wieć dla mnie to nie jest bezcen

.Co do sprzedaży już chciałem sprzedać tę kartę innemu użytkownikowi tego forum drożej, masz coś przeciwko temu że ją dalej sprzedaję?

 

 

ode mnie na razie neutral z myślą że zmienie na pozytywa , po otrzymaniu przynajmniej oryginału

Link to post
Share on other sites

Wg ogłoszenia widać, że sprzedaje SAMĄ kartę - więc nawet bez oryginalnego pudełka, gwarancji i innych pierdół przesyłać nie musiał (chyba, że napisał ci coś o tym na PW).

 

trześć PW

WTF? Co to jest trześć? Poza tym robisz masę błędów - przeczytaj tekst zanim coś wyślesz :(
Link to post
Share on other sites

Wg ogłoszenia widać, że sprzedaje SAMĄ kartę - więc nawet bez oryginalnego pudełka, gwarancji i innych pierdół przesyłać nie musiał (chyba, że napisał ci coś o tym na PW).

RafiXII tutaj http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?p=209178#p209178 jednak napisał że odda dowód zakupu. W domyśle też bym rozumiał że dostanę oryginał. Pewnie kupowane było więcej części i chce zachować oryginał dla siebie :(
Link to post
Share on other sites

Nie po prostu nie chce mi się go wysyłać pocztą dostał wersję zeskanowaną na maila i takową w komputroniku uznają w dodatku co dziwne w pudle z kartą były przejściówki dwie 2x 6 pin. A w zasiłce wtedy jeszcze hx 520 miałem 2x8 pin więc nie było problemu.

Mam dość ludzi co za bezcen chcą najlepiej oryginalne pudełko w stanie najlepiej nieotwierane wraz z zawartością. ( fakt opisałem KARTĘ graficzną ) nie dopisałem że bez zbędnych pierdół... Karta poszła za 600zł, więc kolego to 50 co opuściłem przeznacz na słownik i kabelek za 10zł zostanie na piwo albo dwa.

Pozdrawiam

 

PS: Jeśli tak bardzo Tobie zależy przelej 1zł 50gr a wyślę tobie dowód zakupu wraz z dedykacją... :(

z resztą nie mam zamiaru się kłócić... zarabiam robiąc od poniedziałku do soboty po 12 godzin więc koło 3 wychodzę ale utrzymaj się z tego....

Link to post
Share on other sites

Dobra nie mam nerwa do tego.

chciałeś to co masz czyli :

użytkownikowi RafiXII daję pozytywa , kupiłem od niego kartę graficzną .

mam nadzieję że gwarancję w razie czego uznają.

 

p.s.1

mase błedów robie bo miałem reinstal systemu i teraz jak coś piszę to pokreśla mi każdy wyraz na czerwono ,nawet ten dobrze napisany, wcześniej tylko błedy podkreślało nie wiem co jest

p.s.2

rafał mimo pozytywa przeczytaj PW

 

 

edit

Wysłany: 15 Lip 2010, 16:54

Re: [sprzedam] 275 GTX Galaxy premium

 

proszę w twoim temacie z tej daty napisałeś że dajesz oryginał zakupu więc spoko

a wpudle z kartą było:

-karta graficzna

-jedna przesciówka 6pin (nie dwie)

-jeden adapter z DVI na D SUB

-jedno etui CORSAIR (nie wiem po co)

-ścinki gąbki zabeppieczającej

-druga strona od fartury gdzie jest tylko data do kiedy ważna gwrancja

Link to post
Share on other sites

Etui myślałem że się Tobie spodoba - mam jeszcze 1.

A z resztą napisałem na pw że jak znajdę czasu to wyślę fakturę.

Ja dałem pozytywa na początku marudo :)

Pozdrawiam i polecam Marcina18

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

nie polecam allegrowicza Gry_Swiata kupiłem w zeszły czwartek fallouta 3 z dodatkami do dziś nie mam przesyłki mimo iż wpłaciłem na polecony priorytet (kasę mieli na koncie w ten sam dzień) pisali że może paczka zaginęła na poczcie gdy wszedłem na komentarze ktoś już miał z nimi takie problemy na prośbę o skan potwierdzający nadanie nie mam od nich odpowiedzi dziś mi napisali że wysłali grę ponownie... zobaczymy... ogólnie dziwna sprawa bo w poniedziałek wysłali a w środę już dostałem maila że jakby coś było źle z przesyłką to mam im dać znać ... jacyś kombinatorzy i tyle ogólnie NIE POLECAM czekam na finał sprawy jak dojdą 2 gry to mam ich w du**e na własny koszt na bank nie odeśle...

Link to post
Share on other sites

witam

Chciałem polecić użytkownika : leon691

 

kupiłem od niego ram, płyte i procka

 

Pakowanie przesyłki 10/10

czas oczekiwania 10/10

kontakt też 10

 

wogule miodek :D ..

i jeszcze mi dorzucił pastę termoprzewodzącą

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...