Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakoś mnie nie dziwi ta sprawa z sas11...

 

Ja ze swojej strony muszę polecić użytkownika "Cichy" - kupiłem od niego cały komputer i w każdej sprawie dobrze się dogadaliśmy. Dobry kontakt, uczciwa osoba - ręczę za to, że jest godny zaufania, gdybyście coś od niego chcieli kupić :D

Link to post
Share on other sites

Kolega kupił u ENTERa GTS250 AMP i dostał zwykłego GTS250

Odpowiedź od sprzedającego "Wersji AMP! już nie produkują"

 

Sam reklamowałem u ENTERa GTX260 i GTX275

Obie karty miały tą samą wade.. nie wyswietlały czesem obrazu.

Gdyby nie to że proponowałem wymiane na jakąkolwiek inną karte + dopłata to bym sie nie doczekał a tak "jedynie" 5 tygodni

Link to post
Share on other sites

No to ja nie polecam użytkownika Edda_ce1 licytowałem u niego procesor P4 2,8GHz razem z boxem i przesłał mi on sam procesor i to nie ten model ! Był to Celeron 2,6GHz się wkurzyłem bo nie odpowiadał na @ poszedłem do jego domu i załatwiłem sprawę. Oddał mi kasę (zostawiłem go w kilku kawałkach :/ trochę rękoczynu musiałem użyć.

Link to post
Share on other sites

Natomiast z mojej strony slowa krytyki dla niepowaznego goscia o nicku Hubertos !!! Daje ogloszenie z odbiorem osobistym z dopiskiem PILNE, ja ze swej strony angazuje ludzi z tej miejscowosci, przelewam pieniadze, a ten ,,super sprzedawca" nawet nie raczy sie pokazac?! Nie odbiera telefonow, nie odpisuje. Podejscie szesciolatka. :D Szczerze odradzam

Link to post
Share on other sites

Hubertos wiele razy kręcił już wałki: wystawiał kartę, a potem odwoływał oferty, bo niby się zepsuła. Potem znowu ją wystawiał. Teraz założył temat, w którym to jego oszukano, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to jednak on był oszustem. Na pclabie też mają sporo do powiedzenia na jego temat.

Link to post
Share on other sites

To i ja dorzucę do pieca: w grudniu 2009 kupiłem grafę na allegro od użytkownika Neon-B (firma nazywa się Nikotom Computers System), grafa doszła na czas i działa, ALE: od początku, tj. jeszcze przed zrealizowaniem przelewu, dopytywałem się czy mogę otrzymać fakturę VAT w styczniu 2010 z datą styczniową (mam działalność i tak byłoby dla mnie korzystniej), o takiej możliwości zostałem zapewniony, więc przelałem kasę i zacierałem łapki. Faktura oczywiście przyszła razem z kartą z datą grudniową. Od tego czasu przeprowadziłem kilka rozmów telefonicznych i napisałem kilkanaście maili w tej sprawie, przez telefon otrzymywałem kolejne zapewnienia o tym, że prawidłową fakturę dostanę za np. 2 tygodnie bo księgowa jest na urlopie/zmieniają oprogramowanie w firmie/muszą dostać starą fakturę i oddać ją do US/itp. Koniec końców odesłałem im podpisaną przeze mnie fakturę (w marcu) i od tego czasu czekam na nową. Już sobie odpuściłem, bo i tak nie dostanę tego, o co od początku prosiłem a efekt jest taki, że w tej chwili nie posiadam żadnego dowodu zakupu.

Sprzedający to jakiś niepoważny gość, składający obietnice bez pokrycia, nierzetelny i zwyczajny dupek. Ja z pewnością już nic od niego nie kupię.

Link to post
Share on other sites

Hubertos wiele razy kręcił już wałki: wystawiał kartę, a potem odwoływał oferty, bo niby się zepsuła. Potem znowu ją wystawiał. Teraz założył temat, w którym to jego oszukano, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to jednak on był oszustem. Na pclabie też mają sporo do powiedzenia na jego temat.

A ja niestety muszę zaprzeczyć temu, że Hubertos jest oszutem. Ostatnio wymieniłem się z nim za Q6600 i chłodzenie Cooler Master Hyper N520, dając mu Intel C2D E6300 i parę złotych. i było wszystko w porządku, szybki kontakt.

Polecam go

Link to post
Share on other sites

A ja niestety muszę zaprzeczyć temu, że Hubertos jest oszutem. Ostatnio wymieniłem się z nim za Q6600 i chłodzenie Cooler Master Hyper N520, dając mu Intel C2D E6300 i parę złotych. i było wszystko w porządku, szybki kontakt.

Polecam go

To dowodzi tylko tego, że ciebie nie oszukał, a nie, że nie oszukał innych.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Będę oryginalny :D polecam sam siebie Yodd4h zakupił u mnie troszkę sprzętu dość dawno i mam nadzieję że jest do teraz zadowolony :) nie wierzycie zapytajcie (staram się dokładnie opisywać sprzęt i dokładnie go pakować aby nie uszkodził się podczas transportu. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...