Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam Agent220 od którego kupiłem chłodzenie, wszystko było ok,translakcja poza allegro, przesyłka pobraniowa (towar zgodny z opisem)

a ja polecam forumowicza dominikzaq, który nabył ode mnie Scythe Mugen 2 Rev. B, wszystko w należytym porządku

Link to post
Share on other sites

choszcznoplay

Okazał się zwykłym dzieciakiem przez którego mam teraz problem w postaci braku pieniędzy za opłacenie wynajmu mieszkania, gdyż ponad tydzień temu zakupił kartę i cisza (mial wplacic zaraz po swietach)... Wczoraj dzwoniłem miał niby wpłacić i przesłać potwierdzenie i nadal to samo czyli karta idzie pod młotek raz jeszcze za naprawdę dobrą cenę (jest w dziale sprzedam)

 

NIE POLECAM !

Link to post
Share on other sites

potwierdzam pan ,,choszcznoplay,, jest nieodpowiedzialny . ja wczesniej z nim dogadalem co do zamiany mojego gtxa 670 na jego gtx 580 plus doplata,oczywiscie 3 tygodnie nic sie nie dzialo,mimo wielu moich wiadomosci i przypominania sie. potem powiedzial ze chce kupic mojego gtxa,i ze pieniadze wysle szybko,oczywiscie nic takiego nie mialo miejsca,konto na allegro zablokowane. zwykly dzieciak na ktorego szkoda czasu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie to juz chyba podpada pod jakas chorobę...Co taki czlowiek ma za satyfakcję z robienia tak ludzi w konia i takiego zwlekania ?

Powiedział by prosto, że rezygnuje to luz-spoko ;) bywa ;)

a tak to robi z siebię idiotę  oraz wprowadza ludzi w klopoty (via ja i moje mieszkanie)

Dziekuje tylko sobię, że nie dałem się namówić na wysyłke pobraniową na którą tak nalegał bo bym kartę za 2 tyg dopiero zobaczył...

Dla mnie ZERO klasy i poszanowaia - zachowanie zwane "pełen frajer"...

Link to post
Share on other sites

Ja np. nie trafiłem na oszusta z benchmark.pl ,ale na morele.net był taki sprzedający który przysłał Mi kartę graficzną z zacinającym się wiatraczkiem (chyba to się nazywa cooler,może to być błąd). Jak na razie na benchmark.pl nie spotkałem oszusta ,ale możę się to dla każdego trafić.Najlepiej do sprzedającego zadzwonić,jak to możliwe sprawdzić na forach internetowych.Ja tak robię ,i nie spotkałem żadnego oszusta.

Link to post
Share on other sites

Polecam carchou, zaufał mi i wysłał sprzęt bez wpłaty, dał 1,5 tyg. na przetestowanie. Świetny kontakt i niskie ceny.

 

Nie polecam AngeloCorp, zakupiłem  u niego parę rzeczy, umówiliśmy się na pobranie. Ponoć wysłał w sobotę, a paczki nadal niema. Dobry kontakt do czasu, ostatnią moja wiadomość odczytał 9 kwietnia ale nic nie odpisał. Teraz żadnego kontaktu. Nie cierpię jak ktoś robi sobie jaja z transakcji i mnie olewa, jakby napisał że się rozmyślił to byłoby ok.

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Polecam carchou, zaufał mi i wysłał sprzęt bez wpłaty, dał 1,5 tyg. na przetestowanie. Świetny kontakt i niskie ceny.

 

Nie polecam AngeloCorp, zakupiłem  u niego parę rzeczy, umówiliśmy się na pobranie. Ponoć wysłał w sobotę, a paczki nadal niema. Dobry kontakt do czasu, ostatnią moja wiadomość odczytał 9 kwietnia ale nic nie odpisał. Teraz żadnego kontaktu. Nie cierpię jak ktoś robi sobie jaja z transakcji i mnie olewa, jakby napisał że się rozmyślił to byłoby ok.

Również nie polecam brak kontaktu zanikł ^^

 

nie ważne nic nie straciliśmy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...