Skocz do zawartości

adivxv

Moderator
 • Liczba zawartości

  8113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2564 Doskonały

6 obserwujących

O adivxv

 • Tytuł
  Penetrator

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Las Vegas
 • Zainteresowania:
  Sport//Piłka nożna//Muzyka//Historia//Nauka//Przyroda//Informatyka//Gry//Zjawiska nadprzyrodzone//Astronomia//Kobiety :P//

Ostatnie wizyty

103173291 wyświetleń profilu
 1. Trochę nieładnych słów ale mistrzowsko oszukał oszustwa.
 2. Mój kolega o mało co nie umarł. 5tyg w szpitalu.Pic na wodę to nie jest, raczej to co się dzieje wokół tego.Ktoś celowo /niecelowo wypuścił wirusika i się zaczęło.
 3. Ja się zastanawiam co kolega wybrał ,mam nadzieje ,że nie było to na zasadzie jak czasami tu bywa, że wybrał sobie tego Creativa i szukał poparcia w wyborze.
 4. Wydać 141zł i w sumie niewiele zyskać, to żaden interes.Nie lepiej wydać trochę więcej i bardziej się cieszyć lepszym dźwiękiem? Wcale nie trzeba być audiofilem wystarczy nie najgorszy słuch.
 5. adivxv

  Co ostatnio kupiliście?

  Force 7.7 Moro- 455zł
 6. G1 to właśnie coś jak ta interga, akurat trafna uwaga ,a G3 to poziom trochę lepszej integry czyli +/-poziom Xonara DX,starszych X-FI. G1, G3 według mnie zupełnie nie warte zakupu, to już lepiej Chińskiego DACa. Co innego G6 BS.Swoją drogą dużo tych zwrotów od Creativa.
 7. Żyjemy w takim kraju gdzie sprzedawcy robią co chcą z klientami,bez jakiekolwiek powagi i szacunku. Jak najwięcej nachapać zamówień i kasy, a później zbywać klienta. Żenujące. Od wielu lat stosują takie praktyki. Karty graficzne to nie jedyny problem,ludzie którzy kupili przedpremierowo OLEDA zostali potraktowani w poniższy sposób; https://www.x-kom.pl/p/667577-konsola-nintendo-nintendo-switch-oled-bialy.html#Opinie Najgorsze jest to ,że te tuzy nie mają konkurencji, wykosili prawie wszystko rynku ,niestety na niekorzyść nas wszystkich w mojej opinii.
 8. Zaczyna się ciekawie robić. "Europosłanka Ute Bergner przedstawiła w parlamencie Turyngii badanie dotyczące nadmiernej śmiertelności w okresie od 6 września do 10 października 2021 r. w porównaniu z latami poprzednimi. Wyniki są zaskakujące. W badaniu naukowcy prof. dr Rolf Steyer i dr Gregora Kapplera napisali, że nadmierna śmiertelność w Niemczech wydaje się być ściśle związana ze wskaźnikiem szczepień." https://legaartis.pl/blog/2021/11/24/badania-im-wyzsza-wyszczepialnosc-tym-wyzsza-nadmierna-smier/ W rezimowych mediach w PL nawet o tym nie w
 9. W dużym uproszczeniu pisząc,przyjemniej słychać jak ktoś kałachem wa...z dystansu. Dźwięki wydobywają się dalszego planu scenicznego w tych słuchawkach. Odnosi się wrażenie lepszej przestrzenności. Zamów obie pary i sobie posłuchaj. Obydwie propozycje są dobre
 10. Pod względem kreowania przestrzeni zdecydowanie tak.Mają bardziej rozbudowane pozycjonowanie w szerz.
 11. Placebo, o ile nie masz plików źródłowych zapisanych w takiej rozdzielczości. Nawet gdyby słyszał resampling to raczej nie jest poprawa jakości dźwięku.
 12. To jest nie duża miejscowość. Dużo osób zmarło u mnie na ten covid.Tu nie ma nic do rzeczy co wpisane, tylko co znajomym rodzina mówiła czyli respirator albo nawet w domu podczas choroby, bo tez takie przypadki miał mój znajomy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...