Skocz do zawartości

Recommended Posts

a powiedzcie mi czemu nie moge normalnie zagrac, wlaczam ze znajomym gre i nie widac nas, ze jestesmy online w grze, nie mozemy do siebie dolaczyc, nie widzimy tych samych serverow i wogole jeden wielki problem z graniem :(

Bo to jest problem masowy - każdy tak ma. Wystarczy kliknąć na dołącz i, jeżeli znajomy gra, wepniesz się tam mimo, że informacji brak. ;-)

 

Wie ktoś może dlaczego po reinstalacji podczas gry jako rosjanin swojej grupy słysze tylko rosyjskie odzywki, natomiast jako amerykanin mam normalne, polskie głosy? Ustawienia: Język głosów - ojczysty, głosy wrogów - oryginalne.

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może dlaczego po reinstalacji podczas gry jako rosjanin swojej grupy słysze tylko rosyjskie odzywki, natomiast jako amerykanin mam normalne, polskie głosy? Ustawienia: Język głosów - ojczysty, głosy wrogów - oryginalne.

To po jakiemu mówi twój zespół zależy od tego po której stronie konfliktu jesteś. Np. Port Valdez, atak - mówisz po rosyjsku, obrona - po polsku.
Link to post
Share on other sites

Nie dziwiłoby mnie to tak, gdyby nie fakt, że przed reinstalacją Windy miałem obie strony konfliktu po polsku. ;-)

 

Ps. Zna ktoś jakiś sposób na dodanie dwóch serwerów o identycznej nazwie do ulubionych? Gra głupieje i wybiera jeden z dwóch wyświetlając dwa te same wpisy.

Link to post
Share on other sites

teamspeak w porownaniu do skype, ostro "ssie".

Proponuje skype, poniewaz jest o wiele wiele wiele wygodniej, a do tego mamy sporo lepsza jakosc dzwieku.

Instalacja trwa doslownie 2 minuty, a warto, naprawde.

Link to post
Share on other sites

Bez podkręcania 75 a z podkręceniam 83.(sapphire 5770).Mam pytanko, miałem tak jakby "życiówkę" z pierwszego dnia gry było o 20/5(nawet nieźle jak na pierwszy dzień).Ale musiałem z gry wyjść bo mogę grać tylko do 21(ŻAL).Zapisało mi się ta sesja?Miałem sporo punktów nabitych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...