Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chodzi o komunikacje podczas gry, bo co z tego ze gramy razem skoro nie ma wspolpracy?

TS jest strasznie nie wygodny jezeli o to chodzi, nie mowiac juz o jakosci dzwieku jaka oferuje.

Link to post
Share on other sites

to ja się pochwale screenami co prawda z bety jeszcze ale staty ładne, miewałem lepsze co prawda np raz dobiłem do 5tys pkt z samych killi i naprawiania pojazdów, ale nie udało mi się wtedy screena zrobić na czas.

http://picasaweb.google.com/miszak18/Sc ... 0568314274

jak skończę sprzątać mieszkanie to możne dziś zagram po 19, jak wrócę z basenu :D

Link to post
Share on other sites

ja niestety dzisiaj odpadam. dopiero wrocilem z roboty a jeszcze musze "skombinowac" na jutro projekt na zaliczenie, takze nocka jest moja... Za to jutro sobie odegram;) Miłego panowie (i panie jesli sa jakies;p)

Link to post
Share on other sites

Chyba ładują nowego patcha. Niech tylko FPS wzrosną, bo grać się nie da komfortowo, niezależnie od ustawień.

Fakt faktem trzeba mieć machinę, żeby grać niezależnie od ilości efektów typu wybuchy i dym komfortowo, ale dla mnie chyba najlepiej byłoby, jakby poprawili ten cholerny problem z bluescreenem.
Link to post
Share on other sites

ja juz wyczailem o co chodzi i jestem w 99,9% pewien ze ten bluescreen to jest znak ze trzeba otworzyc browara. Potwierdzone i sprawdzone wielokrotnie. Po wywaleniu bluescreena jak otworzysz piwo to nastepny wywali dopiero jak dopijesz browca (chyba ze bedziesz sie obijac) :)

 

//gra ktos za jakies 30 minut?

Link to post
Share on other sites

ja juz wyczailem o co chodzi i jestem w 99,9% pewien ze ten bluescreen to jest znak ze trzeba otworzyc browara. Potwierdzone i sprawdzone wielokrotnie. Po wywaleniu bluescreena jak otworzysz piwo to nastepny wywali dopiero jak dopijesz browca (chyba ze bedziesz sie obijac) :)

 

//gra ktos za jakies 30 minut?

Mój ziomek też popijał, aż sobie rzygnął do chipsów a potem zjadł ze smakiem. I nie wychodził na dwór przez miesiąc. Dopiero wczoraj go widziałem ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...