Skocz do zawartości

Recommended Posts

gra ktos :(

A tak na serio to ciekawej rzeczy sie dowiedzialem na wlasnej skórze... Miałem killstream chyba 11 i niechcący (mam nadzieje :P ) przejechal mnie quadem gracz z mojej druzyny. Gdy sie odrodzilem (nie wskrzeszal mnie zaden medyk) to killstreak liczyl mi sie dalej i zakonczyl sie chyba na 21 :>

Link to post
Share on other sites

Widziałem kiedyś że ktoś podwał link do allegro gdzie BC 2 kosztowało 65 zł ,był to chyba GreQonE.Mogliście by podać go jeszce raz?

O samego keya mi chodziło.THX

A co to za różnica czy key czy cała gra z keyem ?? Bo w tym momencie Cię nie rozumiem.

Przecież Cena gry jest o 5zł mniejsza niż napisałeś "65".

Link to post
Share on other sites

Żadna.W tym pierwszym poście też miałem na myśli sam key.Jeszce mam jedno pytanie.Do tej gry aby ją uruchomić potrzeba konta na stronie electronic arts.Wtedy to konto jest traktowane jak ta "płyta w cd rom" i mogę ją bezproblemu odpalić bez płytki?

 

Ten koleś który wystawia te klucze do bc 2 ( ten link który matiuk podał) nie ma negatywów 1 neutral i w c**j pozytywów, więc raczej wszystko będzie z tym dobrze.

Link to post
Share on other sites

Tylko z tymi kluczami, to nigdy nie wiadomo, czy za tydzień nagle nie pojawi się informacja "klucz jest już używany"...

Nie pojawi, poniewaz zakladajac konto na EA klucz przypisuje Ci się do tego konta i nie ma mozliwosci zeby ktos inny go uzyl. Jezeli nawet bedzie cos nie tak z zakladaniem konta to zaraz po zakupie piszesz do sprzedajacego. Ja maialem taki problem bo wywalalo mi ze "wprowadzony klucz jest nieprawidlowy" skontaktowalem sie ze sprezdajacym a on ze swoim dostawca i sparawa sie wyjasnila w 15 minut. Co sie okazalo to klucz byl dzialajacy, tylko akurat EA mialo jakies problemu z serwerami. Polecam tego sprzedajacego pojniewaz jest rewelacyjny kontakt.

http://allegro.pl/item1060396017_battle ... d_rek.html

 

Klucz otrzymalem doslownie w 3 minuty po przelewie i powiadomieniu o tym mailem. W razie jakichkolwiek problemów koles bardzo szybko reaguje i wg mnie jest godny zaufania. Ja juz gram kilka miesiecy i wszystko smiga jak trzeba. Jestem bardzo zadowolony bo to byl moj najlepszy zakup od kilku lat (zadna gra nie dawala mi tyle frajdy :D )

 

Do tej gry aby ją uruchomić potrzeba konta na stronie electronic arts.Wtedy to konto jest traktowane jak ta "płyta w cd rom" i mogę ją bezproblemu odpalić bez płytki?

Gra po pobraniu przez EA downloader odpala sie bez plyty, single player dziala od razu, natomiast zeby grac w multi musisz zalogowac sie na swoje konto w grze (tak jak wszyscy).

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tez powysylalem do wszystkich zapki i majac 12 znajomych z benchmarka gram moze z 4-rema... Po co zapraszac tylu ludzi skoro wiekszosc caly czas jest niedostepna... Zreszta ciezko sie z ludzmi skontaktowac (chodzi mi o rozmowe glosowa) bo czesc siedzi na TSie, czesc na skype a czesc na Xfire... Mozna liczyc na zaledwie kilku, ale gra jest wtedy pierwsza klasa :wariat: Zaprosze Cie ale jutro jak bede trzezwy. I jesli juz sie zobowiazujesz ze bedziesz gral to graj! :> To tyle, ide pic dalej. Zabijcie kilku szwabow za mnie :D

 

over and out!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...