Skocz do zawartości

F.E.A.R. 2: Project Origin


Recommended Posts

A tak dla porównania ile zajęło ci przejście fear 1?

Dobre pytanie :). Szczerze to nie pamiętam.

 

Z ciekawości spytałem kumpla, który mi polecił F.E.A.R.a II: poziom Trudny prawie 12h a F.E.A.R około 15h.

 

Nie wiem ale w moim przypadku większość gier to około 10-12 godzin (wyjątkiem jest tu CoD V - niecałe 8h).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja FEARa 2 przeszedłem na łatwym poziomie trudności w jakieś 8-10h. A co do mechów to budzi to we mnie mieszane uczucia :D Mechów jest 3, może 4 (tak mi się wydaje), jednym nawet sterujesz - wtedy to jest zabawa :D Tyle że na moim sprzęcie to musiałem grać na najniższych detalach w 800x600, a i tak nie zawsze płynnie chodziło. Ciekaw jestem, czy będzie trzecia część

Link to post
Share on other sites

Ja byłem raczej rozczarowany długością, a raczej krótkością fear'a. Trzy dni niezbyt intensywnego ciupania i po zabawie. Cóż, to niestety znak czasów - coraz młodsi i coraz głupsi gracze i coraz szybsza produkcja kolejnych tytułów. Gry zaczynają być jak samochody - zamiast 30, to 3 lata i na złom. Kto poczuł się urażony, niech zasiądzie do prawdziwej strategii (nie rts-a) i nie zrazi się po miesiącu nieudanych podejść :) Dziś gra się szybko, bez pomyślunku, byle walić z dział i "iść w prawo", jeśli wiecie o co chodzi. To smutne, że tak niewiele jest tytułów, które pozwalają pograć całymi miesiącami.

Link to post
Share on other sites

Po głębszych przemyśleniach w połowie się z Tobą zgadzam jacoxp. Fakt, że długa to ta gra nie jest, ale większość ludzi nie przepadających za strategiami może (choć nie musi) być wybredna - za długa gra się znudzi, za krótka się zbyt szybko skończy. Poza tym ciężko jest zrobić długą grę, w której stale byłoby coś do roboty i nie zrobić przy tym z niej strategii :P

 

To tylko moje postrzeganie sytuacji :)

Link to post
Share on other sites

Ja byłem raczej rozczarowany długością, a raczej krótkością fear'a. Trzy dni niezbyt intensywnego ciupania i po zabawie. Cóż, to niestety znak czasów - coraz młodsi i coraz głupsi gracze i coraz szybsza produkcja kolejnych tytułów. Gry zaczynają być jak samochody - zamiast 30, to 3 lata i na złom. Kto poczuł się urażony, niech zasiądzie do prawdziwej strategii (nie rts-a) i nie zrazi się po miesiącu nieudanych podejść :P Dziś gra się szybko, bez pomyślunku, byle walić z dział i "iść w prawo", jeśli wiecie o co chodzi. To smutne, że tak niewiele jest tytułów, które pozwalają pograć całymi miesiącami.

Mówisz strategie po myslunku gralem ostatnio w cos takiego SW Empire at War zaskoczyla mnie trudnosc pierwszych misji na latwym poziomie pierwsza misje przechodzilem 3 razy :) szkoda ze ta gra szybko sie konczy
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o strategie prawdziwe, a nie rts-y, które tłumaczy się złośliwie na "refleks i trochę szczęścia". Chodziło mi raczej o takie kultowe pozycje jak serie Harpoon, Steel Panthers (bardziej taktyczna, ale też konkret) itp., nad którymi spędziłem poważny kawał życia. Strategii robi się dziś mało, co zrozumiałe, bo młody gracz nie będzie sobie łamał głowy nad wymyśleniem sposobu flankowania umocnionych pozycji nieprzyjaciela czy przygotowania pól śmierci artylerii przeciwpancernej. Młody gracz gra na padzie (dla mnie jakiś kosmos, bo za mało guzików :(), strzela, biega, skacze i jedyne o czym musi pomyśleć, to by na czas pójść do kibla, a nie zmoczyć się pod stolik...

 

Nie żebym był przeciwnikiem shooterów, bo też lubię się wyżyć. Tylko dlaczego one są coraz prostsze i coraz krótsze? Żadnego wyzwania!

Link to post
Share on other sites

Ja w jedyną dłuższą grę jaką grałem i lubię sobie czasami w nią jeszcze zagrać to Heroes of Might & Magic 3: In The Wake of Gods, ale i tak po pewnym czasie mi sie nudzi. Bardziej wolę postrzelać, ale gdy już przejdę jakąś grę, to nie bardzo mam ochotę zabierać się do niej poraz drugi, choćby nawet na wyższym poziomie trudności. Jedyną grę jaką przeszedłem dwa razy to Dark Messiah of Might and Magic, ale to nie strzelanka taka jak FEAR 2 :(

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...