Skocz do zawartości

F.E.A.R. 2: Project Origin


Recommended Posts

Powiem tak zakończenie jest zaskakujące prawie spadłem z fotela(czekam na dalsze losy... a sami zobaczycie:).Graficznie nieźle wycisneli soki z podrasowanego silnika jupitera a zwłaszcza jak się włączy wszystkie wodotryski.Audio też nie jest złe jedynie co mnie zraziło to przeładowanie niektórych broni jak z F.E.A.R.Moja ocena bez zastanowienia 9/10.A co do wymagań jak zwykle zawyżone

P4 3,2@3,5Ghz

Ram 2GB

Karta Graf 8600GT 512 mb DDR2!!!

 

I leci na maks bez chrupnięc w 1024x768(17 cali monitor) z FSAA 2x i Filtrowaniem anizotopowym 4x.

 

Pozdrawiam all

 

Niestety nie ma benchmarka

 

Tutaj się tez zgadzam z szybkością ladowania poziomów mija z 7 sekund i mozna grać;)

Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie wnerwia ten ziarnisty filtr obrazu ;):D;) , ale podobno mają to naprawić w łatce (da się wyłączyć :P ).

 

Tutaj się tez zgadzam z szybkością ladowania poziomów mija z 7 sekund i mozna grać:)

U mnie jakieś niecałe dwie sekundy :mrgreen:

No tak tylko porównaj sobie twój sprzęt z moim :/

Link to post
Share on other sites

Na stronie http://enthusiast.hardocp.com pojawił się ciekawy test następujących kart graficznych (w j. angielskim):

 

AMD:

Radeon HD 4870 X2 with 1GB of GDDR5

Radeon HD 4870 with 1GB of GDDR5

Radeon HD 4870 with 512MB of GDDR5

Radeon HD 4850 with 512MB of GDDR3

NVIDIA:

GeForce GTX 285 with 1GB of GDDR3

GeForce GTX 280 also with 1GB of GDDR3

GeForce GTX 260 (216 Core) with 896MB of GDDR3

Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie wnerwia ten ziarnisty filtr obrazu :lol::P:lol: , ale podobno mają to naprawić w łatce (da się wyłączyć ;) ).

 

Tutaj się tez zgadzam z szybkością ladowania poziomów mija z 7 sekund i mozna grać:P

U mnie jakieś niecałe dwie sekundy :mrgreen:
nie popadnij w samozachwyt ;p u mnie też w dwie sekundy a mam tylko 2,9GHz intela a nie 3,5 athlona :P
Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie wnerwia ten ziarnisty filtr obrazu :lol::P:lol: , ale podobno mają to naprawić w łatce (da się wyłączyć ;) ).

 

Tutaj się tez zgadzam z szybkością ladowania poziomów mija z 7 sekund i mozna grać:P

U mnie jakieś niecałe dwie sekundy :mrgreen:
nie popadnij w samozachwyt ;p u mnie też w dwie sekundy a mam tylko 2,9GHz intela a nie 3,5 athlona :P

Mam takie wrażenie że wywyższasz Intela nad Amd;)A taka prawda że obie firmy są pod jakimś względem dobre.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a ja mam takie pytanie odniśnie feara 1 :) czy ktoś może wie, gdzie w rejestrze siedzi cdkey do Fear'a zwyklego i dodatku Extraction Point ?

 

co do tematu, już ściągam demo :( bo na oryginał sobie chwile poczekam, ale oddając cześć Twórcom - zakupie oryginała :)

 

 

Pozdrawiam

Nastron

Link to post
Share on other sites

Na stronie http://enthusiast.hardocp.com pojawił się ciekawy test następujących kart graficznych (w j. angielskim):

 

AMD:

Radeon HD 4870 X2 with 1GB of GDDR5

Radeon HD 4870 with 1GB of GDDR5

Radeon HD 4870 with 512MB of GDDR5

Radeon HD 4850 with 512MB of GDDR3

NVIDIA:

GeForce GTX 285 with 1GB of GDDR3

GeForce GTX 280 also with 1GB of GDDR3

GeForce GTX 260 (216 Core) with 896MB of GDDR3

No to nvidia nieźle dostaje po du**e od ATI, radki wyraźnie górą w tej grze.

Link to post
Share on other sites

W Project Origin też masz "bullet time" pod lewym controlem.

Nie wiem jak ta gra może Ci się nudzić, dla mnie jest miodna :) aczkolwiek wszystko zależy od poziomu trudności na jakim grasz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

W Project Origin też masz "bullet time" pod lewym controlem.

Nie wiem jak ta gra może Ci się nudzić, dla mnie jest miodna :D aczkolwiek wszystko zależy od poziomu trudności na jakim grasz.

bullet time to Max Payne miał najlepszy =)

Link to post
Share on other sites

to sprzedaj mi ją po okazyjnej cenie :)

przykro mi ale ja nie kupuje gier tylko je sciagam :?::?::D:D

powod jest taki ze mam ich za duzo kupuje tylko Prawdziwe hity takie jak crysis,gothic 1/2 ,Company of heroes,gta IV,stalker 1/2.itd :D

ktos kto lubi gry rpg z prawdziwego zdarzenia niech ostrzy pazurki na Risen wydaje mi sie ze to kupie :mrgreen: pozdro

Link to post
Share on other sites
STALKER__PL__ - Skoro grasz, a nie płacisz to kradniesz, okradasz autorów gier! Jak miałem 10 lat robiłem to samo. Później uznałem iż wolę nie kupić powiedzmy "bajerów" do komputera niż okraść kogoś. A jeśli nie masz pieniędzy na gry(mocno wątpię) to po prostu ich nie kupuj!
Link to post
Share on other sites

STALKER__PL__ - Skoro grasz, a nie płacisz to kradniesz, okradasz autorów gier! Jak miałem 10 lat robiłem to samo. Później uznałem iż wolę nie kupić powiedzmy "bajerów" do komputera niż okraść kogoś. A jeśli nie masz pieniędzy na gry(mocno wątpię) to po prostu ich nie kupuj!

Osobiście nie zrozumiałem ostatniego zdania.

Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy to logiczne, że nie kupuje.

Link to post
Share on other sites

STALKER__PL__ - Skoro grasz, a nie płacisz to kradniesz, okradasz autorów gier! Jak miałem 10 lat robiłem to samo. Później uznałem iż wolę nie kupić powiedzmy "bajerów" do komputera niż okraść kogoś. A jeśli nie masz pieniędzy na gry(mocno wątpię) to po prostu ich nie kupuj!

Jakoś ja mam 21lat i nie krępuje się tym że mam kilkaset pirackich gier ;]

w tym najnowszego Tom Clancy's H.A.W.X !!! :) Narkotyki są nielegalne tak samo jak nielegalne są pirackie gry a jakoś wszyscy je kupują i ćpają (marihuana, amfetamina, drops, kwasy itp) więc co ty opowiadasz? zazdrościsz że kots ma wcześniej grę i za darmo? ciekawe ile masz MP3 na kompie? czy masz office najnowszego oryginalnego i czy twój windows jest oryginalny ? ahahah żal gościa

Link to post
Share on other sites

STALKER__PL__ - Skoro grasz, a nie płacisz to kradniesz, okradasz autorów gier! Jak miałem 10 lat robiłem to samo. Później uznałem iż wolę nie kupić powiedzmy "bajerów" do komputera niż okraść kogoś. A jeśli nie masz pieniędzy na gry(mocno wątpię) to po prostu ich nie kupuj!

Tak kradne poniewaz wkur.ia mnie jak wydam na gre 120 PLN trzy godziny i po grze powiem szczeze ja nie kradne gier ktore nie okradaja mnie np dead space ukradlem przeszedlem gra mi sie bardzo podoba to kupilem zeby zaplacic tworcom za ich wysilek mam przyklad odwrotny kupilem Call of duty 4 i co ujrzalem Cod 2 tylko kosmetyka inna gdyby nie ten multi to chyba bym zalowal wydanej kasy
Link to post
Share on other sites

Nie ma się co chwalić "pożyczaniem" gier z neta, ale nie oszukujmy się, gry są drogie jak na polskie warunki, jak mnie nie stać żeby kupować gry w sklepie to pożyczam od osiołka czy innego dobrego wujka. Nie przesadzajcie z ocenianiem moralności i etycznego zachowania innych, bo sami na pewno macie swoje za uszami. Gdybym zarabiał w euro, to pewnie kupowałbym oryginały, ale na to się nie zanosi.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...