Skocz do zawartości

"Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem"


Recommended Posts

Witam, chcąc zaktualizować sterowniki pod GTX 1050 usunąłem resztki poprzednich sterowników przy pomocy DDU (w trybie awaryjnym) lecz wywalało z błędem "Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem. Przeczyściłem rejestr CCleanerem i Wise Cleanerem, odpalałem w trybie awaryjnym, próbowałem z dwóch różnych pakietów instalacyjnych i to samo. I dodam że Nvidia Experience też mi nie działa, pokazuje dokładnie ten sam błąd.

 

Intel Core-i5 2550K 3,4GHz

2x 4GB Nanya 1600MHz

Fell III 350W ATX

Samsung HDD 1TB 7200r/m

MSI GTX 1050 2GB OC

Windows 10 Pro 64bit

Edytowane przez art_brut
Link to post
Share on other sites

Zainstaluj sterowniki w trybie awaryjnym powinny się zainstalować w ten sposób normalnie. Miałem kiedyś podobny problem i dopiero uruchomienie win 10 w trybie awaryjnym pozwoliło mi zainstalować sterowniki grafiki. Kolejnym problem może być brak jakiegoś dużego update win10 coś jak winter czy spring update. To problem możesz rozwiązać ściągając media creation tool ze strony MS i ten program ściągnie ci najnowsza wersję win10

Link to post
Share on other sites

Jeżeli trudno wykonać screen z okna które wskazałem to możesz odinstalować sterowniki grafiki i wyczyścić system na te sposoby.

1. Użyj oficjalnego deinstalatora sterowników, które chcesz odinstalować.
     -Uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym.
     -Uruchom Driver Sweeper i wybierz, co wyczyścić. Tu wybierasz wszystko związane z NVIDIA.
2. Uruchamiasz bezpośrednio Driver Sweeper w trybie awaryjnym i powtarzasz sekwencję z wybraniem sterownika grafiki.

    To jednak może skutkować problemami podobnymi jak u Ciebie.

3. W Menedżerze urządzeń we właściwościach sterownika w zakładce sterownik klik na Odinstaluj urządzenie. W oknie, które się pojawi zaznaczasz opcję Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia. Po ponownym uruchomieniu nie wchodzisz do systemu tylko z okna logowania uruchamiasz tryb awaryjny i dla pewności uruchamiasz Driver Sweeper powtarzając zabieg z poprzednich punktów. Myślę, że w Twoim przypadku ten zabieg będzie najbliższy rozwiązaniu problemu.

Wygląda na brak lub uszkodzenie jakiegoś pliku systemowego lub NVIDIA. Stąd komunikat  Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem.

Edytowane przez lonialomax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...