Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@

jacekgothic

Ten miałem wcześniej:

 

http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_dekoder-pace-gb-pvr-dvbt-18731312.jpg

 

 

Miałem go już ze trzy lata i powiem że już był zamulony,bardzo głośna praca dysku.Pewnie trzeba by go wyczyścić itp. ale nie będę się w to bawił,odsyłał do serwisu wolałem wymienić,w tym teraz jest karta wifi,dysk jest oddzielny,zmieniona trochę szata graficzna.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Ładny jest,ale gdy go wziąłem do ręki to pierwsza myśl 'Jezu,ale tandeta',jest to bardzo lekka ,puszka'.Ale ważne żeby sprawnie działał.

Najbardziej się boję jak syn mi powie żebym mu puścił Alexa albo jakąś inną bajkę (dysk był praktycznie w 100% zapełniony) :D

Link to post
Share on other sites

Moja też już ma kilka lat, ale działa idealnie :D


 

 

nie przerywa przy wyższym DPI.

Ja i tak używam w przedziale 1000 - 2000 DPI, więc...


Bardziej chodzi mi o odczucia "organoleptyczne" bo zapewne jakichś istotnych różnic w działaniu nie będzie dla zwykłego zjadacza chleba.

Link to post
Share on other sites

 Logitech G25 + stojak Wheel Stand Pro Deluxe, dostałem do kompletu (gratis) Gran Tursimo 5 Gran Turismo 6 GTA V wszsytkie tytuly na PS3 której nie mam  :(  trza będzie kupić.

fotka zapożyczona z neta (real jutro lub pojutrze)

http://4promedia.pl/almedia/sklep/wheel%20stand%20pro/deluxe/wsp-deluxe_1.jpg

Edytowane przez robinek09
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Czesiek przecież możesz przyłączyć w sterowniku między pamięcią wbudowaną a komputerem jeżeli chodzi o ustawienia.

 

PS. 3600DPI - pozdro dla Ciebie, przy FHD potrzebujesz ~0.5" by przejść od jednej do drugiej krawędzi. Takie ustawienia mają sens przy UHD. Ja podobnie jak Jacek używam między 1600 a 2000 DPI.

Link to post
Share on other sites

 

 

mam uszkodzoną pamięć Flash i nie mogę profili definiowanych ustawiać

Czyli "S"ki tak mają, bo moja g500s miała identycznie..

 

600DPI - pozdro dla Ciebie, przy FHD potrzebujesz ~0.5" by przejść od jednej do drugiej krawędzi.

Zależy jaką ma czułość w Windowsie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...