Skocz do zawartości

Moderacja moderatorów


Recommended Posts

Źródeł dt. netykiety jest wiele, każda opisze jednak jej definicję w sposób zbliżony. @dadulek, czy masz na myśli, że ja wszcząłęm tę dyskusję?

Nie nie nie, wybacz, pomyłka! Zaraz edytuję post.

 

Ja idę się cieszyć niedzielą. Miłego popołudnia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O tym, jak źli moderatorzy wyzywają debili, którzy zakładają kilka multikont i trollują. No jak oni mogą!

No tak, właśnie o tym.

 

Chciałem zwrócić uwagę na ten problem - nie powinno tak być, przynajmniej ja tak uważam.

 

 

NIE! Jak my możemy nazwać idiotę idiotą! 

Jesteś moderatorem, nie powinieneś tak robić :)

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

 

 

nie powinno tak być, przynajmniej ja tak uważam.

 

 

 

Zacznij pomagać i dowiedz się kilka razy, że zmarnowałeś swój czas na trolla. Może wtedy zakumasz.
  
Link to post
Share on other sites

@Nowaj,

Rozumiem, że się denerwujesz ale pełniąc funkcję moderatora nie powinieneś wyzywać innych ludzi wtedy, kiedy okażą się trollami.

Powinieneś zachować zimną krew i wkleić jakąś ładną regułkę w stylu: "Użytkownicy, uważajcie bo autor tematu to troll, zakłada multikonta, nie traćcie czas czy coś..."

Mógłbyś uczciwie przyznać rację, że wyzywanie ludzi to nie jest kulturalne i odpowiednie zachowanie, a Ty zamiast tego dojeałeś mi ostrzeżenia mimo, że sam się zachowujesz gorzej ode mnie i temu też nie chcesz przyznać racji.

 

 

No przecież skoro wyzywają niewinnych trolli, to może rozszerzą działalność na zwykłych użytkowników.  :rotfl:

Ty tak uważasz.
 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Powinieneś zachować zimną krew i wkleić jakąś ładną regułkę w stylu:

 

 

 

Zacznij pomagać i dowiedz się kilka razy, że zmarnowałeś swój czas na trolla. Może wtedy zakumasz.
 

Przynajmniej dzięki temu pysznemu tematowi wyszło kolejne multi Lexuska.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Nowaj,

 

Wybacz ale nie zrozumiem tego, jak można wyzywać ludzi na forum.

Nie rozumiem też tego dlaczego dojeałeś mi ostrzeżenia skoro sam się nie stopujesz.

 

Edycja:
Widzisz, teraz udało Ci się skasować trolla Lexusek2 bez wulgaryzmów :)

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

Debili, którzy przychodzą tutaj tylko w jednym celu - aby z premedytacją marnować cudzy czas, nie uważam za ludzi.

 

Tak samo, jak nie uważam za ludzi tych, którzy prowadzą samochody po pijaku, kradną torebki, podkładają kamienie na torach kolejowych, czy też katują dzieci.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Debili, którzy przychodzą tutaj tylko w jednym celu - aby z premedytacją marnować cudzy czas, nie uważam za ludzi.

Rozumiem, że to Ci pozwala ich wyzywać jak Ci się tylko podoba ponieważ jesteś Moderatorem i każdemu kto Ci zwróci uwagę na takie zachowanie możesz dojeać ostrzeżenia i wtedy wszystko jest w porządku tak?

Link to post
Share on other sites
ich wyzywać jak Ci się tylko podoba ponieważ jesteś Moderatorem

Każdemu, kto debilnego trolla debilnym trollem nazwie i jeszcze podeśle zgłoszenie osobiście dam plusa!

 

I gwiazdkę w profilu!

 

 

A jak to będzie robił często, to nawet mu Snickersa wyślę!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy do końca zdajesz sobie sprawę, ale pełnisz tutaj analogiczną funkcję do adwokata, który broni w sądzie kierowcę, który po pijaku wpakował kogoś na wózek. Pewnie, że inna skala, ale zasada identyczna.

 

Pokrzywdzony ma pełne moralne prawo, aby nazywać takiego zbrodniarza jak mu się podoba, a ja poświęcając kupę czasu na pomoc innym i występując niejako w imieniu tych, którzy robią podobnie, mam pełne prawo, aby debili i kretynów nazywać po imieniu. Dziwnym trafem nikt, kto zarywa nocki w Zestawach, nie czuje się tym faktem dotknięty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ha ha ha no nie mam do Was siły Panowie! :)
 

Jak będziecie kogoś przezywać tutaj na forum to będę zgłaszał Wasze posty do moderacji i myślę, że nie będziecie mi już wtedy dopiealać ostrzeżeń ok?

P.S.: Mam nadzieję, że ktoś jednak Wam przemówi do rozsądku i wskaże właściwe zachowanie w sytuacji gdy natraficie na trolla.
 

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie Trollu,

 

czy łaskawie raczyłby Pan spożytkować swój niezmiernie cenny czas na inne czynności, niż zakładanie szóstego konta w przeciągu dwóch dni ? Wiem, że ta zabawa sprawia Panu wiele frajdy, ale może mógłby Pan jednak pozwolić nam zająć się pomocą tym, którzy jej naprawdę potrzebują ? Bylibyśmy wielce wdzięczni, gdyby naszą prośbę rozpatrzył Pan pozytywnie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wyzywanie czy nazywanie debilizmu po imieniu?

Ile Ci zajmie zrozumienie różnicy między jednym a drugim?

Ale że tak się spytam, jakie realne korzyści daje namaszczenie łajnem takiego hipotetycznego belzebuba? Panowie, jest tyle innych pięknych rzeczy, żeby się odstresować :D.

 

@@Nowaj

Zapomniałeś o piśmie z kancelarii prawnej.

Edytowane przez Crout
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyzywanie czy nazywanie debilizmu po imieniu?

Ile Ci zajmie zrozumienie różnicy między jednym a drugim?

Zastanów się na jakiej podstawie możesz tak brzydko nazywać drugiego człowieka. W jaki sposób weryfikujesz kto jest trollem, a kto nie? 

 

 

Szanowny Panie Trollu,

 

czy łaskawie raczyłby Pan spożytkować swój niezmiernie cenny czas na inne czynności, niż zakładanie szóstego konta w przeciągu dwóch dni ? Wiem, że ta zabawa sprawia Panu wiele frajdy, ale może mógłby Pan jednak pozwolić nam zająć się pomocą tym, którzy jej naprawdę potrzebują ? Bylibyśmy wielce wdzięczni, gdyby naszą prośbę rozpatrzył Pan pozytywnie.

Żartowniś jesteś ale mógłbyś w końcu przyznać rację, że źle się zachowujesz wyzywając ludzi i że pod wpływem impulsu dałeś mi drugie ostrzeżenie bo zwróciłem Ci uwagę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...