Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najlepsza gra 2014 roku na PC


Najlepsza gra 2014 roku  

215 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz najlepszą grę 2014 roku na PC

    • Alien: Isolation
    • Assassins Creed: Unity
    • Call of Duty: Advanced Warefare
    • Child of Light
      0
    • Dark Souls 2
    • Divinity: Original Sin
    • Dragon Age: Inqusition
    • Far Cry 4
    • GRID Autosport
    • Lords of the Fallen
    • Middle-earth: Shadow of Mordor
    • Murdered: Soul Suspect
      0
    • Risen 3: Titan Lords
    • Ryse: Sone of Rome
      0
    • Sniper Elite 3
    • South Park: The Stick of Truth
    • The Crew
    • The Evil Within
    • The Vanishing of Ethan Carter
    • The Walking Dead: Season Two
    • The Wolf Among Us
    • Thief
    • This War of Mine
    • Titanfall
    • Valiant Hearts: The Great War
    • Wasteland 2
    • Watch Dogs
    • Wolfenstein: The New Order
    • Football Manager 2015


Recommended Posts

Mój głos oddaję na Football Manager 2015 i jednocześnie proszę o dodanie go do listy chociaż nie będzie miał wielu głosów :)

 

ps. Skończyły mi się ,,plusy,, a chętnie bym dał za taką inicjatywę.

Edytowane przez viscaelbarca
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój głos pada na Wolfenstein: The New Order, jedna z nielicznych gier w tym roku, która wciągnęła mnie tak mocno, że przeszedłem ją od początku do końca. Ocena wynika też z pewnego zaskoczenia, bo nie spodziewałem się aż tak dobrego tytułu.

 

Nagroda pewnie przyciągnie więcej forumowiczów benchmarkowiczów, a sama inicjatywa się chwali, brawo Szkielet ! 

P.S. Z losowania o nagrodę chciałbym zrezygnować, znajdą się pewnie osoby, które potrzebują danej gry bardziej niż ja ;)

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Blazkowicz! W samą grę nie grałem, ale tytuł bardzo bym chciał ograć, przez co z wszystkich wymienionych produkcji właśnie ona już na starcie otrzymuje ode mnie 10/10. Przyznam, że z pierwszych zapowiedzi nie sądziłem, że Machine Games uda się zrobić tytuł warty uwagi, ale patrząc na skalę epickości poprzednika oraz po  trailerach i gameplayach jest on tytułem dla mnie najlepszym na ten rok. Po prostu must have! :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Musiałem wybrać pomiędzy South Park'iem,a FC 4. Z rozdartym sercem oddałem głos na SP, ale to tak, jakbym miał zdecydować, którą ze swoich figurek lubię najbardziej.


 

 

W samą grę nie grałem

 

 

 

już na starcie otrzymuje ode mnie 10/10

 

Ciężko o większą głupotę. Ocenianie gry na podstawie filmików z YT:

 

http://media1.giphy.com/media/6OWIl75ibpuFO/giphy.gif

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

@Nowaj

 

Głupota głupotą, ale swojego faworyta na starcie nie można mieć? To tak jakbyś się spodziewał, że następny film SW będzie o wiele lepszy niż wszystkie. Dyskusji o ocenianiu przed zagraniem/premiera nie chce zaczynać, każdy ma swoje zdanie, więc rozejdźmy się w pokoju :)

Link to post
Share on other sites

Pewnie, że można, ale ocenianie gry, bez osobistej styczności z produktem jest po prostu śmieszne. Nie grałem w sporą część produkcji z listy, możliwe, że są super, ale uważam, że nie mam prawa się na ich temat wypowiadać, a już na pewno nie formułować tak kategoryczne opinie. 

 

Traktujmy się poważnie. Ocenianie przed premierą/zagraniem ? Nie wiedziałem, że to jakiś większy ruch społeczny. Dla mnie to rozmowa z niewidomym od urodzenia o kolorach.

 

W ostatnim odcinku South Park'a pięknie podsumowano oglądanie filmów z gier, zamiast grania samemu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja nie potrafię określić takiego jednego, jedynego zwycięzcy, dla mnie było ich co najmniej kilku ale coś trzeba wybrać :P Szczególnie okres od września owocował w dużą ilość premier prezentujących bardzo wysoki poziom. Nie były to produkcje tylko tych największych pretendentów, do tego grona zaczęły dołączać produkcje niezależnych producentów o których istnieniu wcześniej nie miał nikt zielonego pojęcia, składających się z kilku osób jak choćby gra polskich Astronautów: The Vanishing of Ethan Carter. Co niezmiernie cieszy i pozytywnienie wróży na przyszłość ;) Już początkiem przyszłego roku dostaniemy mocne uderzenie w postaci 3 tytułów z najwyższej półki, z czego dwie pochodzą prosto z Polski co niezmiernie cieszy. Te 3 tytuły to oczywiście: GTA 5, W3 i Dying Light a co przyniesie przyszłość to się okaże.....

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

jakbyś się spodziewał, że następny film SW będzie o wiele lepszy niż wszystkie.

 

Spodziewam się, że będzie dokładnie odwrotnie, ale spoko, idąc tym tropem : Nowe SW to gó**o, nie widziałem, ale już WIEM, że to syf.

 

Brzmi bardzo poważnie. Tak mniej więcej na 11-12 lat. 

Link to post
Share on other sites

Ciężko wybrać kurde. Divinity zjadło mi 70h życia i mimo to kiedyś będzie replay. W Wolfa nie grałem, 3/4 z gier tego roku nie miałem czasu ukończyć ani czasem nawet odpalić, więc zwycięzca na podstawie czasu gry.

 

Tak czy inaczej, dość obfity rok

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Nie odnalazłem na powyższej liście tytułu na który mógłbym oddać głos, Alien Isolation brakuje tego magicznego multi z gier  typu AvsP . 

Więc z mojej strony oddaje głos na niszowa grę SpinTires.

Edytowane przez składak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...