Skocz do zawartości

TV z 3D, 47" do 3200zł


Recommended Posts

Witajcie!

Dzisiaj oglądałem sobie gazetkę Neonetu i zwróciłem uwagę na spore promocje i myślę głęboko nad kupnem nowego TV. Obecnie na ścianie wisi stary Samsung mający pewnie ok. 6-7 lat.

 

No i moją uwagę zwróciły dwa telewizory.

LG


Philips


 

Jednak nie znam się na ekranach i ogólnie tego typu sprzęcie więc chciałbym zasięgnąć rady fachowców.

 

Podam może moje oczekiwania:

-Wielkość ok. 47" - 40 lub 42" będzie za małe bo obecnie mam 40" i granie na PS3 wymaga przybliżania fotela :/

-Cena - do 3200 zł

-3D najlepiej pasywne z uwagi na to, że od aktywnej bolą mnie oczy i ew. głowa

-Smart TV z polskimi appkami - głównie TVN Player, choć Ipla też mile widziana

-Dual Play lub jego odpowiednik - niekoniecznie okulary w zestawie

-2 lub więcej par okularów w zestawie

-Dobre głośniki

-Dobra matryca - aczkolwiek słońce na nią nie będzie świecić

-płynność działania

 

No i to ogólnie raczej wszystko.

 

Bardzo proszę o pomoc bo chciałbym jutro podjechać do sklepu i się zdecydować. Fakt, że według strony neonet w salonie niedaleko mnie są obydwa wyżej wymienione TV, ale wolę najpierw poznać je od strony technicznej, a potem zadecydują wrażenia.

 

Ahaa, Który telewizor ma więcej funkcji multimedialnych LG czy Philips? Chodzi oczywiście o te co podałem.

 

Mile widziane także Wasze propozycje sprawdzonych TV.

Link to post
Share on other sites

Ale on ma chyba aktywne 3D? Jade zobaczyć tego Philipsa bo została ostatnia sztuka w magazynie No ten samsung ma aktywne 3d więc odpada. No i te co podałem są minimalnie lepsze.

 

Dobra, byłem w neonecie i powiem szczerze - totalna porażka. TV podłączone analogowo, jakość obrazu gorsza niż na starym kineskopie i prowizja od rat 1 tys. zł :o

 

Zrezygnowałem i poszedłem do Mix Electronics i dano mi do wyboru w tej cenie tylko 620s od LG więc podziękowałem, ale wcześniej powiedział mi o LG 47LA691S za 3900, ale spuścił do 3700 + jak ma na sklepie dodatkową paczkę okularów.

 

No to się zgodziłem bo wiedziałem, że to już wyższy model jest i sporo lepszy obraz i dźwięk od podanych wcześniej przeze mnie.

Nieźle:

- w Neonecie: Philips za 3199 + raty na 10 miechów =4200

- w Mix Electronics LG za 3700 + raty na 12 miechów = 4144 :D

 

Czyli za 4144 mam 47LA691S + 4 pary oksów.

 

Dobry deal czy niezbyt (biorąc pod uwagę również sprzedaż ratalną)? Z tego co widzę to u konkurencji trzeba liczyć za niego 4K - nie biorę pod uwagę sklepów stricte wysyłkowych, bo w takim bym nigdy nie kupił sprzętu, który łatwo uszkodzić.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

LA691S to model wyżej od 640S :)

 

No mam go od wczoraj i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Świetne 3D, multimedialność też na wysokim poziomie. Mogę sparować dekoder N z pilotem TV. Jedynie co mnie denerwuje to ten Magic Remote - do codziennego użytku przydałby się jednak zwykły pilot, a szczególnie do obsługi dekodera N.

 

Jaki dokupić do niego ewentualnie pilot? Na Allegro jest tego sporo, piloty z guzikami m. in. od 3D i Smart TV - takie będą pasować? Koszt ok. 30-50 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...