Skocz do zawartości

5850 grafika szaleje


Recommended Posts

w ccc ustawiłem co się dało na wydajność

no to potencjalnie jest powód dla którego "wiedźmin szaleje" i pojawiają się inne problemy

ccc działa dobrze jak jest na ustawieniach fabrycznych, bo inaczej zdarzają się konflikty, jedyne co możesz dać "w prawo" do AI, resztę zresetuj do domyślnych i wszystko powinno zadziałać jak trzeba

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@pavlikowicz:

nie pisz posta pod postem masz 6h na edit.

 

Wiesz co mi jeszcze przyszło do głowy, wejdź do biosu i load default. Może tam masz coś przestawione jak nie trzeba. Tak na wszelki wypadek.

Link to post
Share on other sites

jednak to nie jest powód ;( ustawiłem tak jak kazałeś . 2 razy włączyłem wiedźmina grafika się nie sypała chodziła sprawnie. Dla pewności restart pc wiedzmin i działa ok i drugi raz odpalam i jednak znowu te efekty ;/ dziwne .

 

hmm tylko ,że ja nie wiem jak jest przestawione dobrze a jak źle

 

sorry ,że post pod postem . teraz będe uważał

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ściągnij video memory stress test i pomęcz trochę tę kartę.

 

 

Olejcie CCC, dla pewności możesz je w ogóle odinstalować. Wyeliminujemy ewentualne "zakłócenia"

 

 

Do pomęczenia GPU zaś zassij furmark i testuj. Gierki nie są najlepsze do zdiagnozowania w/w problemu.

Link to post
Share on other sites

miałem wersje 1.7 teraz jade 1.8 i sa jakies ognie i wykres się rysujejest 74 stopnie max 73 curently i wykres się ustabilizował , i słyszę jak karta działa

wszystko w normie,

problemy z wieśminem wynikają ze sterowników: http://www.thewitcher.com/forum/index.p ... =24769.105

Link to post
Share on other sites

dokładnie takie coś mam !

 

Poczekajmy jeszcze na wynik testu mojej karty muszę być pewien .

 

 

A i jeszcze co do dzwięków mojej karty , oprócz wiatraka śłychac taki jakby laser coś w tym stylu to normalne? I przy stalkerze wydaje takie ciche dzwięki skwierczące .

Link to post
Share on other sites

Podaje wyniki testu wersja 1.8

 

SCORE:69607 points (800000 ms) - Options: FX

 

Max GPU Temp: 74°C

Resolution: 1280x1024 (W) - MSAA: 0X

FPS: min=65 max=119 avg=87

 

ATI Radeon HD 5850

Catalyst 10.3 - 8.66-090908a-088270E (9-8-2009)

GPU-Z data not available

Intel® Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz

 

cpu speed 2675 MHz system memory 4087 MB

Windows Server 2007 ver.6.1 build 7600 [No Service Pack]

 

SCORE:5214 points (60000 ms) - Options: FX

 

 

to dobry wynik ??

 

1.Zainstalowałem najnowsze ccc 0.3 uruchomiłem wiedźmina 5 razy i działa bez zarzutu . Wielkie dzięki drachenfeles.

 

2. mam wrażenie ,że inne gry również zyskały kilka fps .

 

3. Mam ostatnie pytanie. Czy karta graficzna wydaje jakieś dźwięki ? Bo przy uruchamianiu w menu stalkera i wiedźmina słychać takie szmery coś jak laser od nagrywarki dzwięk jest jednostajny i np po przejściu w dalsze menu zmienia ton. Sytuacja w tych grach nie ma miejsca podczas gamepleyu wtedy nie ma tych dzwięków . W innych grach bad company 2 , starcraft 2 ten problem nie istnieje.

Link to post
Share on other sites

opiszę tylko jak to wygląda :

 

Identycznie przy starcraft 2 i wiedźmin , gdy gram słychać bardzo ciche bzyczenie (podbnie jak mucha ) gra chodzi bzyczenie zatnie się na ułamek sekundy i gra się zatnie . i tak regularnie co kilka sekund bzyyyyyyyy..bzzyyyyyyy = plynnieeee..plynnieeee. Ten dzwięk jest bardzo cichy .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...