Skocz do zawartości

Z czego komputerowego jestem zadowolony


Recommended Posts

Zadowolony z zasilacza

Procesora

No i może w pewnym sensie z płyty głównej (combo złącze ddr2 i ddr3, nie ogranicza mi na razie oc oraz cena i win7 ready :D )

A i ze słuchawek 4H czysty przyjemny dźwięk oraz wytrzymały mikrofon 5 upadków z biurka z wysuniętym mikrofonem to jest raczej dobrze? :P

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jest juz watek, na jakim sprzecie sie zawiedlismy - a ja chcialem dla przeciwwagi zalozyc watek, z czego jestesmy zadowoleni. Bo przeciez POlacy to nie tylko marudy, ale i chwalic tez portafia, nieprawdaz ? :P

 

Zaczne nie od sprzetu, ale od serwisu OCZ. Otoz mialem zasilacz StealthXStream 600W kupiony ponad rok temu, w ktorym oprocz nieco glosnej czasami pracy lozyska wiatraka zauwazylem tez stala prace jego predkosci. A mial niby byc kontrolowany. Po krotkiej wymianie maili z panem od wsparcia technicznego (ktory poczatkowo byl negatywnie nastawiony - wiec ja tez mialem zle przeczucia) zaproponowal mi jednak RMA.

 

Wyslalem zasilacz do Holandii, co kosztowalo mnie na szczescie niewielkie pieniadze po krotkim poszukiwaniu dobrego przewoznika w sieci. Potem na forum napisalem pytanie, ile trzeba czekac na wymiane - bo PowerSwap jak mi sie wydawalo to "wymiana", a wiec otrzymuja zasilacz i wysylaja natychmiast swoj. Okazalo sie, ze w praktyce trwa to nieco dluzej, wiec wyrazilem swoje watpliwosci i jakis kierownik przyjrzal sie tej sprawie z blizsza - byc moze nawet sie wlaczyl w caly proces, nie wiem juz tego. W kazdym razie na wymiane czekalem 12 dni (czas bez zasilacza) i juz nawet pytalem, czy nie lepiej naprawic taki zasilacz (chodzilo mi glownie o wymiane wiatraka) we wlasnym zakresie w byle serwisie komputerowym - byloby rownie tanio, a przynajmniej szybciej.

 

No i dostalem wczoraj zasilacz.... Przetarlem oczy ze zdziwienia - jednak oplacalo sie czekac te 12 dni. W pudelku wielkosci jakiejs plyty mATX i wadze dobrego arbuza znajdowal sie nowiutki, zafoliowany... OCZ Z-Series 850W :P Pozostawiajac wszelkie dywagacje na boku podsumuje tylko, ze serwis OCZ jest w sumie serwisem zadowalajacym i szanujacym klienta :wariat: Dawno sie tak nie zdziwilem - pozytywnie oczywiscie.

 

 

 

http://www.ocztechnology.com/images/products/auto_images/OCZ_SXS.jpg

http://www.ocztechnology.com/images/products/auto_images/z850_main.jpg

 

 

Nie ma to jak pijar na forach komputerowych :D

 

"Pozdrawiam idiotów" ???

Link to post
Share on other sites

Ja jestem bardzo zadowolony z mojego monitora - Samsung SyncMaster T220. Kupiłem jakiś rok temu za ~800 zeta. Chodzi pięknie, obraz = bajeczka (2ms, duży kontrast, szkoda tylko że nie jest FullHD ale wtedy takie monitory były dość drogie). No i ogólnie z mojego kompa jestem zadowolony. :D

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zadowolony z Quada Q6600, bo kupiłem go dwa lata temu za jedyne 350zł. Z Mobo także, bo ma dużo złącz SATA i odpukać nawet DDR3 mogę tam mieć. Z felernej Barracudy 11 500GB, bo jakoś mi się nie zepsuła jak innym. Z 4 letniej nagrywarki pioneer, która nie została wyprodukowana w chinach i działa lepiej niż dzisiejsze szajsungi. Z myszki A4Tech X7, którą kupiłem za 70zł i dzięki temu strzelam heady. Ze starych glośników creative 2.1, bo mają ladny dźwięk no i subwoofer nieźle daje.

Link to post
Share on other sites

A ja natomiast jestem zadowolony z mojego PSU OCZ MxS 500W :D GPU Sapphire ATI Radeon 5850, a chyba najbardziej z mojego monitora Samsung'a T220 22'', no i można dodać jeszcze Creative Aurvana Live! chociaż już po 2 godzinach uszy mnie od nich bolą.

Link to post
Share on other sites

jestem zadowolony z mojego routera TL-WR340GD, zapłaciłem za niego jedyne 64 zł (nowy) i służy mi 2 lata bez najmniejszej awarii czy spadku jakości!

 

http://images.mondoplast.ro/Router-Wireless-TP-Link-TL-WR340GD_628_3.jpg

Link to post
Share on other sites

Accelero Twin Pro czy jak to tam. O takie:

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/news/2009-11/arctic_cooling_accelero_twin_turbo_pro_2_1.jpg

Mówię Wam, kupujcie na allegro używane referenty i to do tego ;) Vapor i reszta bandy się chowa.

Link to post
Share on other sites

A ja zadowolony z mojego Quada Q6600 2.73 GHz wiem że to dla was gó**o nie procek ale na tle wydajnośći indeksu widnows 7 ma ocene 7,2 a np moj kolega ma Intel Core i7-720QM i ma 7,0 i oczywiście z karty GeForce GTS 250 i zasilacza Modecum Premium 500v

 

PS. mam ten procek 3 czy 4 lata i we wszystkich grach chodzi na maksa :(:o

Link to post
Share on other sites

Dzięki ale 2.73 ghz do geforce gts 250 to jest wszystko git

PS. bardzo wytrzymaly ten proc gralem w GTA liberty city mialem do 2.82 ghz i na rdzeniach bylo 80 stopni Celcjusza przez 3 , 4 godziny bardzo polecam go i ZDECYDOWANIE inna karte do tego procka bo jak testowalem ja i go na 3dmark06 to wynik 11 000 bez podkrecania jej i go po podkreceniu go to wynik nadal 11 000 puzniej dalem do znowu do normal i karte podkrecilem to wynik juz 13 000 polecam inna karte XDDDDDDDD

Link to post
Share on other sites

Dzięki ale 2.73 ghz do geforce gts 250 to jest wszystko git

PS. bardzo wytrzymaly ten proc gralem w GTA liberty city mialem do 2.82 ghz i na rdzeniach bylo 80 stopni Celcjusza przez 3 , 4 godziny bardzo polecam go i ZDECYDOWANIE inna karte do tego procka bo jak testowalem ja i go na 3dmark06 to wynik 11 000 bez podkrecania jej i go po podkreceniu go to wynik nadal 11 000 puzniej dalem do znowu do normal i karte podkrecilem to wynik juz 13 000 polecam inna karte XDDDDDDDD

Polecam słownik orograficzny.

Pomijam kwestię takiego samego wyniku po podkręceniu procesora co jest niemożliwe ponieważ program zlicza osobno procesor i kartę graficzną, dopiero na końcu sumuje wyniki.

Wręcz tryskasz bajkami.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

ja jestem zadowolony z całego mojego sprzętu z podkreśleniem na procesor P II X2 555BE -który ruszył z 4 rdzeni i jak na razie buja się bez problemów i budy którą udało mi się przytulić za nie duże pieniążki

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Od wczoraj w kompie siedzi Asus Xonar Dx i gra piknie. Od dawna jechałem na integrze i dopiero niedawno doszedłem do wniosku, że przecież komp służy mi również za sprzęt do słuchania muzyki i chyba warto raz wydać kasę na coś innego niż nowy procek/grafa/ram. I to był strzał w 10. Głośniki grają wyraźnie lepiej, zero dudnienia przy większej ilości niskich tonów, wyraźnie mniej zniekształceń w paśmie średnim i wysokim (w tym obszarze w ogóle moje głośniki są słabe, ale teraz jest już przyzwoicie). Teraz tylko poluję na przyzwoite słuchawki, myślę że w najbliższych dniach rozstrzygnie się pojedynek CAL vs. Sennheiser hd 555 i będzie komplet. Wszystkim fanom dobrej muzyki w dobrym wydaniu polecam przesiadkę z integry na coś porządniejszego. Warto.

Link to post
Share on other sites

Corsair VX550 - już mojego Carbona MC530W byłem zadowolony, ale ten rzucił mnie na kolana, cichutki, stabilny a napięcia trzyma jak skała.

 

Radeon HD3850 - kupiony 2 lata temu za 250 zł używany (gdy nowe ponad 450 zł kosztowały) radzi sobie bardzo ładnie z wieloma grami.

 

Wentylator Xilence 120mm - 12V i nie słychać go w ogóle! Do tego kosztował mnie tylko 9 zł (żałuję, że więcej nie kupiłem).

 

Asrock M3A785GXH i M3A785GMH - obie stabilne, z ładnym O/C i co najważniejsze - bezproblemowe :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...