Skocz do zawartości

SilentiumPC M23 - Video Recenzja


Recommended Posts

P.S. Swoją drogą Zalman Z3 ma zarąbisty rozstrzał cenowy: od ok. 130 do ok. 190 zł :D

A co mnie interere rozstrzał cenowy, mamy wolny rynek a ja pełne prawo by wybrać NAJTAŃSZĄ ofertę i to w jej kontekście oceniam opłacalność zakupu. Bo po co mam na własne życzenie płacić więcej jeśli jakaś firma daje mi atrakcyjniejsze warunki...

 

Swoją drogą Cooling.pl oferuje SWOJE "produkty" z logo SPC, po cenach WYŻSZYCH niż inne firmy - czy to nie jest powód do śmiechu?

 

Brutek M23 w Coolingu - 154.89

w NET-S - 138.44

 

Odwaliliście BUZERE na skalę krajową, sprowadzając takie samo badziewie jak Tracer, Ibox, czy inny Modecom, a wcisneliście ludziom rękoma sponsorowanych redaktorków i dekli z YT (Tivolt) że jesteście jakąś wyimaginowaną marką premium. ŻENADA.

 

Ja nie dam wprowadzać ludzi w błąd. KROPKA.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
1. A masz tam filtry na topie?

 

Tak mam, i co teraz ? 

 

dwa górne z filtrem przeciwkurzowym, przedni z podświetleniem LED i filtrem przeciwkurzowym oraz tylny.  

 

2. A masz tam tak duże boczne wytłoczenia, żeby weszło np. Macho BW?

 

Przecież według Twoich testów Macho BW nie wchodzi nawet do  M40, obudowy droższej o przeszło 50 zł.

 

Dodatkowo tak mam tam wytłoczenia w boku ... nie widzisz ? 

 

Oficjalnie obudowa jest węższa od M40 o 6mm, wytłoczenia w boku ma bardzo podobne więc wszystko jest możliwe. 

 

Wiesz co, aż sam osobiście poproszę o sprawdzenie kompatybilności Macho BW z tą obudową.

 

Nawet jeżeli Macho BW tam nie wejdzie to jest to obudowa i tak zdecydowanie lepsza niż M23

 

I nie zaczynaj siać herezji jak tutaj http://pclab.pl/pr55011.html bo aż się ****a chce tym rzygać..... sory ....

 

W poniedziałek zamawiam tą obudowę dla siebie, a M23 sprzedaję.

 

Wiecie co, nie sprzedam tego M23, niech ktoś wymyśli "niebanalny, ciekawy, humorystyczny" sposób jej roz*******enia !!!

t.luk ... a czym M23 posiada takie coś .... 

 

Przy wersji Z3 Plus jest wbudowane tak zwane rusztowanie na wiatraki, które pozwala zamontować pod kątem w środku dodatkowe wentylatory i ustawić je w zależności od potrzeb na karty graficzne lub na procesor. Obudowa Zalman Z3 Plus jest pierwszą obudową na świecie z funkcją rusztowania.

 

... jak nie ma no to lipa .. tyle w temacie ....

 

1. A masz tam filtry na topie?

 

Wrócę jeszcze do filtrów bo temat ten mnie często irytuje a jakoś nie miałem chęci wyrażenia swojej opinii .... nawet jakbym ich nie miał to uwierz mi, że sprzątam i wietrzę mieszkanie codziennie,  kurz mi w domu nie groźny .... sprzątajmy i wietrzmy mieszkania dla zdrowia ! Jakbym miał wnętrze obudowy wiecznie zwalone kurzem to bym się nie przejmował brakiem filtrów w obudowie tylko syfem w mieszkaniu !!

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

W kwestii filtrów na topie...
Top tego Zalmana wygląda na żeberka ustawione pod kątem - tak, że przy nachyleniu jest prześwit natomiast prostopadle, kurz opadający z grawitacją osiądzie na tym stelażu nie wpadając do środka (a wtedy szmatka i posprzątane).
 

Odnośnie Macho, wytłoczenia owszem są więc może wejdzie, a jeśli nie..
To zastanówmy się, kto kupi chłodzenie CPU droższe od samej obudowy? To trochę nie ta skala i używanie takiego argumentu przez "doświadczoną osobę, od tylu lat w branży" zakrawa o kpinę.
Równie dobrze, można by spytać czy wejdzie do niej łóżko polowe... 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Czytam tak i czytam, i z każdą stroną coraz śmieszniej :P

 

Kontynuujecie tą niebywale interesującą kłótnię z "specem od marketingu" SPC :P Choć to nie ma sensu, bo gość i tak się nie złamie i nie przestanie wychwalać ich produktów. Sami piszecie że jest stanowczy w tym co mówi/pisze

 

Chyba bez sensu jest toczyć tutaj tą kłótnię.

Link to post
Share on other sites
A to wszystko przez Bakaka

 

Chwilunia, Ja tylko zrobiłem video recenzję.

Cała reszta to wasza sprawka :P Prosze mnie do tego nie mieszać :P

 

Ja z nim dziś rozmawiałem i także wydał mi się jakiś dziwny - mówił wiecznie o Zalmanie, że Zalman zrobił to, Zalman zrobił tamto. Coś w tym jest

 

Dobrze, że to tylko żarcik, bo jeszcze ktoś wziął by to na poważnie :P

Link to post
Share on other sites

 

Nas interesują to co widać w testach recenzjach bo widziałem już "interpretacje" że tam jest nawet czytnik kart :P

 

-Zalman Z3 Plus

-Zalman Z5

-Coolermaster N300

-Bitfenix Merc Alpha

 

Z tym BitFenixem to rozumiem taka kpina? Nie dość że blacha papierowa to jeszcze ubogo z filtrami :D

 

A co mnie interere rozstrzał cenowy, mamy wolny rynek a ja pełne prawo by wybrać NAJTAŃSZĄ ofertę i to w jej kontekście oceniam opłacalność zakupu. Bo po co mam na własne życzenie płacić więcej jeśli jakaś firma daje mi atrakcyjniejsze warunki...

 

Czyli wolisz polecić najniższą cenę w zapyziałym sklepie o wątpliwej opinii niże komuś doradzić bezpieczniejszy zakup ale droższy o te 10 zł? Ciekawa polityka...

 

Swoją drogą Cooling.pl oferuje SWOJE "produkty" z logo SPC, po cenach WYŻSZYCH niż inne firmy - czy to nie jest powód do śmiechu?

 

Brutek M23 w Coolingu - 154.89

w NET-S - 138.44

 

Taki znaffca i nie wie co to jest sugerowana cena detaliczna? :D Mam pomysł, zacznij coś produkować i zobacz jakie będą w wyszukiwarkach ceny Twoich towarów :D

 

Ja nie dam wprowadzać ludzi w błąd. KROPKA.

 

Przecież już to sam robiłeś i nadal to robisz...A nie czekaj, Ty może chcesz teraz wszystkim testerom powiedzieć jak mają testować? :D Doczekamy się Twoich publikacji czy nadal będziesz ukrywał się krytykując tylko cały świat? :D

 

Tak mam, i co teraz ?

 

Poproszę fotografię, która to oficjalnie potwierdzi :)

 

 

Wiesz co, aż sam osobiście poproszę o sprawdzenie kompatybilności Macho BW z tą obudową.

 

Nawet jeżeli Macho BW tam nie wejdzie to jest to obudowa i tak zdecydowanie lepsza niż M23

 

I nie zaczynaj siać herezji jak tutaj http://pclab.pl/pr55011.html bo aż się ****a chce tym rzygać..... sory ....

 

Kultura języka przede wszystkim, ok? A co do Macho BW to skoro obudowa jest węższa nawet od M40 to jak chcesz tam wcisnąć ten cooler? Chyba tylko jak boku nie zamkniesz? Pomijam już fakt, że na tym forum jest wątek gdzie Macho BW ledwo bo ledwo ale wszedł komuś do M40 ;)

 

 

Wrócę jeszcze do filtrów bo temat ten mnie często irytuje a jakoś nie miałem chęci wyrażenia swojej opinii .... nawet jakbym ich nie miał to uwierz mi, że sprzątam i wietrzę mieszkanie codziennie,  kurz mi w domu nie groźny .... sprzątajmy i wietrzmy mieszkania dla zdrowia ! Jakbym miał wnętrze obudowy wiecznie zwalone kurzem to bym się nie przejmował brakiem filtrów w obudowie tylko syfem w mieszkaniu !!

 

Jasne, gdyby sprzątać co kilka dni, to jest możliwe. Oczywiście przy założeniu, że ktoś nie ma w domu zwierząt ;) I proszę bez sensu nie podnosić głosu, ok?

Link to post
Share on other sites

Słaba jakość tego Bitfenixa, to jedna z takich "coolingowych bajek" mających na celu detronizację wszystkich produktów konkurencyjnych do SPC. Bo owszem pancerna ta obudowa nie jest, ale taka M23 jest równie "papierowa" i o tym już tak chętnie nie wspominacie.

 

Nazywasz NET-S zapyziałym sklepem, o wątpliwej opinii? Nie rozumiem też na co odwołanie do produkcji, T.Luku zrozum że naklejanie naklejek producenta z Ciebie nie uczyniło :) Znam kilka sklepów ewidentnie tańszych od Coolinga i nie są to sklepy zapyziałe, o wątpliwej opinii.

 

PS: Ja i wprowadzanie w błąd? Teoria w stylu "pomroczności jasnej" u młodego Wałęsy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...