Skocz do zawartości

"Outlast" czy "Amnesia"? Jak myślicie, która gra okaże się lepsza?


Recommended Posts

Taaak pójdą się bujać... to rozumiem że jest wersja pudełkowa i już nie przypisuje się do kont Steam, Origin, Uplay i innych pierdół ? Proszę Cię... Po raz kolejny nie znasz nie oceniaj... nie wiesz ile mam lat ani kim jestem także zbastuj z odzywkami bo nie masz przed sobą kolegi czy sąsiada. Sam mam wersje pudełkowe jak i cyfrowe i często cyfrowa wersja jest wygodniejsza... ;) Przez przypadek stanie się coś z płytą i masz w cyc... i wtedy co ? Trzeba zasysać... Sam się wysilasz póki co... Bo ja mam z tego ubaw.

jakim trzeba być hipokrytą bez życia, żeby mieć ubaw z najpierw zaczepiania kogoś, a potem z ciągnięcia jakiejś durnowatej dyskusji, oczywiście że nie jestem twoim kolegą, a ile masz lat to pewnie tyle na ile się zachowujesz, inaczej jeszcze z tobą gorzej niż myślałem, żeby stary koń się jak kretyn zachowywał, no brawo:) tak jak wspomniałem, najpierw coś sobą zaprezentuj, potem przemyśl swoje zachowania, bo każdy ma prawo oceniać gry, a zarzuty nagle że mi się kilka gier nie podoba, co cię to w ogóle obchodzi, kim ty jesteś, się znalazł wielki znawca i mentor, który będzie rozstawiał po kątach innych na forum... A jako że sam zauważyłeś że się nie znamy, to może się odczep, bo jak taka menda się uwiesiłeś i mi głowe zawracasz, może zmień forum jak lubisz się w dawać w durne dyskusje, ja już ci więcej nie odpisze, bo po prostu nie ma szans nawiązać jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji i nie mam czasu ani ochoty na to, żegnam:)

 

ZACHOWUJ SIĘ. Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Gierkę ukończyłem... 

Outlast + słuchawki + noc = mózg roz%#$any :D

 

Myślałem, że nie wyjdzie gra, która może mnie przestraszyć, a jednak.

Od czasów piaskownicy, gdy jeszcze film potrafił wystraszyć - nie ruszało mnie nic ( żaden film, gra)

A tu taka niespodzianka.

 

Na prawdę szczerze polecam.

Edytowane przez emurderrec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ukończyłem w 2 wieczory. Świetna gra, jedna z najlepszych jakie grałem w tym roku. Mechanika jest tak skonstruowana, że giera momentalnie wciąga jak bagno. W nocy i ze słuchawkami na uszach ten produkt zapewnia doznania lepsze niż 99% tytułów w ostatnich latach, automatyczna teleportacja w skórę bohatera. Dowód jak można zrobić świetną grę, z całkiem świeżymi rozwiązaniami i sprzedawać dużo taniej niż dzisiejsze, oklepane produkty aaa.

 

Zaczynałem na klawie ale po podłączeniu pada od X gra się dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem nową Amnesie: http://gracz.org/horror-w-tajemniczej-fabryce-recenzja-amnesia-a-machine-for-pigs/

 

i jeśli miałbym wybierać między nią a Outlast'em to wybrałbym tego drugiego - co prawda A Machine for Pigs ma ciekawszą fabułę i grało się całkiem przyjemnie to jednak Outlast bardziej mnie wciągnął ;-)

Edytowane przez Makabe
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...