Skocz do zawartości

"Outlast" czy "Amnesia"? Jak myślicie, która gra okaże się lepsza?


Recommended Posts

Mnie najbardziej ze wszystkich gier horrorów podobał się Cry of Fear. Oczywiście z niecierpliwością czekam na nową Amnesię, a żeby powiedzieć coś o Outlast muszę najpierw osobiście zagrać

Edytowane przez Matizekt
Link to post
Share on other sites

No w nocy to były momenty że mi dęba stanęły włosy na rękach :D Tak się wystraszyłem :P Hehe... Jak dla mnie Outlast bardziej mnie wciągnął. Zabawa z przeciwnikami którym uciekasz jest przednia... pakujesz się do szafki... Chowasz a on chodzi i otwiera szafki i szuka Cie... otwiera jedną.. odwraca się plecami... wychodzisz ze swojej i wchodzisz do tej którą sprawdził bo zaraz otworzy kolejną :D Nie zawsze tak jest ale to ratuje dupsko :D Hahaha a miałem taką beke że masakra :)

Link to post
Share on other sites

Dla Ciebie może tak... dla wielu jest to frajda... Lepiej być bezbronnym i uciekać i się chować niż umieć coś wziąć zaatakować a i tak zgniąć jak ostatnia lama. ;) Także i tak źle i tak niedobrze ale to zależy dla kogo ;)


Po za tym od dłuższego czasu widzę u Ciebie tylko narzekanie i jęczenie jak baba na gry które wychodzą... Nie pasi to nie graj cholera jasna... A nie że grasz i ciągle tylko jojczysz jakie to be jakie to fe i niedobre... Scyzoryk się otwiera w kieszeni jak się takie pierdoły czyta. Nie potrafisz nic pozytywnego wyciągnąć z produkcji tylko lecisz z tym jakie to do du*y ;) Do życia też tak podchodzisz ?
 

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dla Ciebie może tak... dla wielu jest to frajda... Lepiej być bezbronnym i uciekać i się chować niż umieć coś wziąć zaatakować a i tak zgniąć jak ostatnia lama. ;) Także i tak źle i tak niedobrze ale to zależy dla kogo ;)

Po za tym od dłuższego czasu widzę u Ciebie tylko narzekanie i jęczenie jak baba na gry które wychodzą... Nie pasi to nie graj cholera jasna... A nie że grasz i ciągle tylko jojczysz jakie to be jakie to fe i niedobre... Scyzoryk się otwiera w kieszeni jak się takie pierdoły czyta. Nie potrafisz nic pozytywnego wyciągnąć z produkcji tylko lecisz z tym jakie to do du*y ;) Do życia też tak podchodzisz ?

 

A mam powody narzekać, bo w tym roku nie kupiłem żadnej gry, bo na wszystkie mi szkoda kasy, nie są to krapy, ale gry w które wiem że nie pogram z wypiekami na twarzy ze szczęką na glebie, byłem w empiku ostatni raz pod koniec 2012 roku i wyszedłem z borderlands2 i 1, deus ex human revolution i z pierwszym wieśkiem, bo kiedyś go nie skończyłem, i do tej pory gram w bordera 2, często odpalam sobie trylogie stalkerów, i strasznie się niecierpliwie i obawiam, że co nowsze gry to tracą na klimacie, fabule i historii, a ociekają w bajery graficzne żeby ludzie biegali co miesiąc grafę wymieniać, co pokazał crysis3 który się okazał ślicznie zapakowanym średniakiem na 4 godzinki grania, na szczęście mam koleżke który mi udostępnia swoje gry i zanim kupie coś to mogę przejść sobie i skończyłem chyba ze 100 gier w tym roku ale żadna mi nie zapadła w pamięć i raczej żadnej nie kupię, i tragedia, czekam jak na zbawienie na dziki gon, może wreszcie coś się odetka na rynku gier

a zapomniałem o genialnym starcraft 2 w którego również się nałogowo zagrywam cały czas

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

A mam powody narzekać, bo w tym roku nie kupiłem żadnej gry, bo na wszystkie mi szkoda kasy, nie są to krapy, ale gry w które wiem że nie pogram z wypiekami na twarzy ze szczęką na glebie, byłem w empiku ostatni raz pod koniec 2012 roku i wyszedłem z borderlands2 i 1, deus ex human revolution i z pierwszym wieśkiem, bo kiedyś go nie skończyłem, i do tej pory gram w bordera 2, często odpalam sobie trylogie stalkerów, i strasznie się niecierpliwie i obawiam, że co nowsze gry to tracą na klimacie, fabule i historii, a ociekają w bajery graficzne żeby ludzie biegali co miesiąc grafę wymieniać, co pokazał crysis3 który się okazał ślicznie zapakowanym średniakiem na 4 godzinki grania, na szczęście mam koleżke który mi udostępnia swoje gry i zanim kupie coś to mogę przejść sobie i skończyłem chyba ze 100 gier w tym roku ale żadna mi nie zapadła w pamięć i raczej żadnej nie kupię, i tragedia, czekam jak na zbawienie na dziki gon, może wreszcie coś się odetka na rynku gier

a zapomniałem o genialnym starcraft 2 w którego również się nałogowo zagrywam cały czas

Kolegę na "zatoce" ? :D TPB ? ;) Ciekawy wynik 100 gier... Zostawię to bez komentarza... ;) EOT.

Link to post
Share on other sites

Proszę Cię... takie bajki to nie tutaj ani na żadnym forum... ;) 100 gier w roku... żadna nie przypadła do gustu... "Kolega" udostępniał 100 gier...no po prostu pozazdrościć kolegi jak i jednak Twojego ilorazu inteligencji bo nikt nie jest głupi żeby uwierzyć w takie kolorowanki... Także proszę Cię... Nie jesteśmy w przedszkolu albo podstawówce... ;)

Link to post
Share on other sites

Żebyś wiedział że mam dobrego ziomka, który kolekcjonuje nałogowo gry (może dla ciebie trudno pojąć że można w ogóle kupić grę, a pożyczyć to już w szczególności, bo to nie konsole że trzeba płacić za pożyczanie gier), i raz w miesiącu po wypłacie wychodzi z kilkoma grami ze sklepu, w połowe tych gier potem nie gra, a ja do niego 2 piętra niżej idę po gry jak do wypożyczalni, biorę co chce, a czasem i za darmo coś dostane jak mu się nie podoba, i nie wiem czemu mam ci się tłumaczyć skąd mam gry, co ty z policji? Oczywiście że jak każdy człowiek  czasem coś przypirace, i nie mam z tym problemu tak jak np tacy jak ty co na forum grają świętoszka żeby się moderacji nie narażać, a dysk zawalony ripami, ale po co mam ściągać skoro wyżej wspomniany koleś siedzi na grach i mogę brać co chce, i z tego co widzę to nie reprezentujesz niczego ponad przedszkole, może najpierw pokaż coś na forum, co sobą prezentujesz, a potem innych się czepiaj

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Hahaha... toś mnie kolego rozbawił... ;) Nie zgrywam żadnego świętoszka to raz... bo mi to lata czy dostane bana czy co... "czasem coś przypirace" dobre dobre "czasem". Z kolei mnóstwo gier jest na Origin czy Steam... czy inne platformy to ciekawe jak to pożycza ;) Pewnie z całym kontem ? Nie czepiam się tylko po prostu nie lubię jak ktoś wypisuje takie bajeczki... Nie wiem jak Ty może sam jesteś z policji... nie kazałem Ci się tłumaczyć a jak przysłowie mówi " TŁUMACZY SIĘ WINNY" także nie mów mi że nie prezentuje niczego ponad przedszkole bo póki co sam nic nie pokazałeś i się tylko kompromitujesz.  ;) Baw się dobrze i wciskaj dalej bajki... ;)

 

Kończę EOT bo nie ma co kontynuować dyskusji która do niczego nie prowadzi oraz nie będę się zniżał do tak żałosnego poziomu by potem zostać pokonanym przez Twoje doświadczenie. I lepiej sam nie oceniaj kogoś jak go nie znasz, bo nikt nie uwierzy w takie kocoboły ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Ja to nie rozumiem co komuś do tego ile gier ma, skąd i czy je pożycza czy nie. Zagrał w 100 gier ok - pozazdrościć wolnego czasu i tyle. Chociaż jest obeznany jako tako i wie co mu się podoba a co nie.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Hahaha... toś mnie kolego rozbawił... ;) Nie zgrywam żadnego świętoszka to raz... bo mi to lata czy dostane bana czy co... "czasem coś przypirace" dobre dobre "czasem". Z kolei mnóstwo gier jest na Origin czy Steam... czy inne platformy to ciekawe jak to pożycza ;) Pewnie z całym kontem ? Nie czepiam się tylko po prostu nie lubię jak ktoś wypisuje takie bajeczki... Nie wiem jak Ty może sam jesteś z policji... nie kazałem Ci się tłumaczyć a jak przysłowie mówi " TŁUMACZY SIĘ WINNY" także nie mów mi że nie prezentuje niczego ponad przedszkole bo póki co sam nic nie pokazałeś i się tylko kompromitujesz.  ;) Baw się dobrze i wciskaj dalej bajki... ;)

 

Kończę EOT bo nie ma co kontynuować dyskusji która do niczego nie prowadzi oraz nie będę się zniżał do tak żałosnego poziomu by potem zostać pokonanym przez Twoje doświadczenie. I lepiej sam nie oceniaj kogoś jak go nie znasz, bo nikt nie uwierzy w takie kocoboły ;)

niektórzy nie uznają pełnej cyfryzacji gamingu, zwłaszcza troche starsi niż ty, i wersja nie pudełkowa bez fizycznego nośnika to dla mnie nie gra zresztą znów masz problemy z rozumieniem o czym jest mowa, kolekcjonować znaczy posiadać fizycznie coś i ułożyć sobie na półce a nie trzymać na serwerach steam czy innych, które mogą upaść i twoje gierki pójdą się bujać, jedyną grę jaką mam na steam to jest counter strike 1.6, ale posiadam też pudełkowego:) i już się więcej nie wysilaj

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taaak pójdą się bujać... to rozumiem że jest wersja pudełkowa i już nie przypisuje się do kont Steam, Origin, Uplay i innych pierdół ? Proszę Cię... Po raz kolejny nie znasz nie oceniaj... nie wiesz ile mam lat ani kim jestem także zbastuj z odzywkami bo nie masz przed sobą kolegi czy sąsiada. Sam mam wersje pudełkowe jak i cyfrowe i często cyfrowa wersja jest wygodniejsza... ;) Przez przypadek stanie się coś z płytą i masz w cyc... i wtedy co ? Trzeba zasysać... Sam się wysilasz póki co... Bo ja mam z tego ubaw.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...