Skocz do zawartości

Kino domowe Pioneer BCS-424


Recommended Posts

LG HX976TZW ma moc maksymalną 1100W, to o 100 więcej do Sony. I to jest całkiem niezłe kino sieciowe, nie przyglądałem się jeszcze dokładnie. Złacza całkiem nieźle, kawał z niego tolerancyjnego sprzętu, z formatami audio-wideo też nie ma problemu, funkcje smart TV są. Mocny sub, spoko!

Link to post
Share on other sites
LG HX976TZW ma moc maksymalną 1100W, to o 100 więcej do Sony.

Zdajesz sobie sprawę z tego ile to jest 1000W ? Posłuchaj sobie kolumienkę z głośnikiem 6-10W jak napierdziela. Kiedy przestaniecie łykać notoryczne kłamstwa producentów którzy chwalą się na swoich plastikach niesamowitą mocą.

 

Podana moc wszystkich kanałów okazuje się być większa od mocy zasilacza w urządzeniu http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif

 

Kolejna rzecz która nas nie interesuje to podawanie mocy szczytowej (PMPO)

 

Poziom mocy tych słupków w LG czy Sony też można o kant d. rozbić,nie jest podana skuteczność  kolumienek, w zasadzie to nic nie podaje producent jak tylko moc z estradówek co za plastik fantastik http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vomit.gif

 

Dotyczy to również cygana Pioneera BCS-424

 

 

 

 

 

 

i jak nie ma dużych wymagań co do dźwięku :P, za 1200zł można nawet sklepać coś sensownego z bazaru "A" rzeczy używanych :wariat:.

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Stanowczo odradzam zakup Pioneera BCS-424! Od prawie roku mecze sie z serwisem poniewaz pojawila sie usterka. Przy odtwarzaniu dzwieku w glosnikach slychac co jakis czas szumy (syczenie). Znalazlem tez innego uzytkownika co mial ten sam problem, szkoda ze go nie znalazlem przed zakupem. Na chwile obecna sprzet wrocil z serwisu w fatalnym stanie (poniszczone glosniki itp), usterki nie naprawiono i znow czekam. SERWIS PIONEERA W POLSCE NIE ISTNIEJE. Robia sobie kpiny z klientow.

Edytowane przez wojciechb2
Link to post
Share on other sites

Ale to może być przypadek pojedynczy. Szukając po formach nie widziałem, żeby ktoś jechał jeszcze bo tym zestawie. Faktycznie z serwisem nie łątwo będzie. Ale może nieługo otworzą? Tak jak LG w Warszawie. Przychodzisz ze sprzętem i niektóre sprawy od ręki załatwiają. Niesamowite. A wracając do mocy, to wiesz to 1100W to można do porównania różnych zestawów wykorzystać, wiadomo.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Newsfan masz rację, może nieliczni mają taki problem, ale to co serwis wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Nikt nie znalazł usterki, tylko na innym portalu znalazłem rozwiązanie mojego syczenia. Jeden z użytkowników napisał, że trzeba wyłączyć funkcję DRC z AUTO lub ON na OFF, jest to funkcja stabilizowania sygnału na jednym poziomie, gdy masz słabszy poziom dźwięku funkcja się załącza powodując syczenie, syczenie zwiększa siłę wyjścia na głośniki i dlatego załącza się radiator.

Co do serwisu to już trwa 3miesiąc kiedy nie kogą wyjaśnić kto uszkodził mój sprzęt! Paranoja, jeszcze próbowali mi wmówić, że sam otwierałem głośniki-śmiech na sali. Zero profesjonalizmu, byle uniknąć odpowiedzialności. Jak się to dalej tak będzie ciągło trzeba będzie uderzyć do rzecznika, może pomoże.

Generalnie zawsze byłem zadowolony z produktów firmy pioneer jednak do czasu kiedy wszystko działa...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...