Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Podejrzewam,  że polityka M$ odnośnie tych exów będzie taka, że na PC będą one miały kosmiczne wymagania i dostępne tylko w poziomu sklepu windowsowego. Tym samym będą chcieli pokazać - chcesz grać na PC? Musisz mieć potwora a tu patrz, możesz wcale nie gorzej pykać na XOne za ułamek ceny na PC. Oczywiście skalowanie ustawień będzie odpowiednio dostosowane.

 

Pożyjemy zobaczymy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na początku też się trochę zirytowałem na nową politykę M$, ale później pomyślałem sobie, że w sumie i tak nie gram na kompie, więc czy gra bedzie dostępna na pc czy nie, to mnie to nie rusza ;)

Dostrzegam pewne pozytywne aspekty wynikające z crossplayu i na chwilę obecną nic więcej nie wiem :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja tu nie widzę nic złego w polityce Microsoftu.

Kupujesz grę na ONE i dostajesz kod na PC.

Kod sprzedajesz i masz grę taniej więc spoko.

Gdzie tu problem?

Mam już obydwie konsole (PS4,Xbox One) a kompa dosyć dobrego i nie chce mi się grać na nim.

Konsole mają jedną niezaprzeczalną zaletę: wrzucasz płytę lub pobierasz ze sklepu odpalasz i nic nie kombinujesz tylko grasz.

Edytowane przez kurczak80
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xbox One + Xbox 360

Plotka Plotka ale już jest to samo co z Hands of fire że w konsoli była ta gra ;D

opublikowane na HotUKDeals

 

Link to post
Share on other sites

może i tak narazie zostawiam, może jak ktoś gdzieś w obrębie mojej miejscowości będzie chciał xone, zamienić na PS4 to zapewne zamienię :P bo na XONE tylko w forze jako exa gram i znudziła mi się trochę po 40h, a na ps4 gry takie jak dying light będą lepiej chodzić :D

Link to post
Share on other sites

ja się zgadzam z tym co kurczak napisał a do tego jezeli ten Gold to prawda to duża zelta XO jest w goldzie nie to co ps4 ;d i tak mi to rożnicy nie zrobi  wkrótce bo mam zamiar drugą konsole zakupić żeby nie mieć Dont war a żeby było make love :D

Link to post
Share on other sites

No ale tak jak pisałem zobaczymy za 5 dni na konferencji M$ wtedy sie wszystko okaże :D
a tak zmieniając temat to szkoda że M$ zapomniał o Kinekcie bo mogli coś wymyśleć tak to ludzie używają go do uruchamiania konsoli albo wgl :/ a chciałem go kupić 


NO i gold się potwierdził :D ! a chciałem Lords of the fallen kupować a tu w goldzie <3


12729143_1058146950925554_78628573007204

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=xbox+one+converter&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=xbox+one+mouse+converter&_sacat=0

Pytanie czy ktoś ma tego typu ustrojstwo ?
Jestem ciekaw jak działa taka przejściówka do myszki i klawiatury.
Kumpel chce kupić ale ceny od 40£ do ponad 100£ i weś zgadnij który kupić.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

 

12734094_964557996961826_437535627574651


niestety tylko będziemy musieli czekać na newsy ( zdj w spoilerze ) 

 
http://www.ppe.pl//upload/news/21/11/93/small_2111935866.jpg

Info ze strony forum xboxa 

Dwie aplikacje, które są głównymi kandydatami do trafienia na XOne to Microsoft Word oraz Excel. Phil Spencer zapowiadał w 2015 roku zapewnienie pełnego wsparcia dla klawiatury i myszki w przypadku XOne, więc operowanie takim softwarem nie powinno przyprawiać o ból głowy. Teoretycznie XOne już w tej chwili jest gotowy na odpalenie aplikacji z Windows 10. Taki stan został zapewniony przez aktualizację New Xbox One Experience.

 

Microsoft wielokrotnie zapowiadał większą integrację Xbox One z Windows 10. Wygląda na to, że niedługo nasze konsole otrzymają pewną ilość aplikacji dostępnych wcześniej w systemie operacyjnym Windows.
 
W trakcie wczorajszej konferencji prasowej w Madrycie prezes Microsoftu zapowiedział, że Xbox One niedługo otrzyma wsparcie w postaci wybranych aplikacji z Windows 10.

M$ również zarejestrował domene " xbox.steampowered.com " 

 
Podobno z konfy informacje będą podane 1 marca więc trzeba czekać. 

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Również dzisiaj Ea Acess obsługuje gry ze wstecznej kompatybilności gier EA a pierwszą grą jest Plants vs. Zombies z 2010 roku


Info o Forzie 6 Apex

 

Forza Motorsport 6: Apex trafi na PC. Będzie to darmowa wersja popularnej gry wyścigowej, która jeszcze niedawno była wydawana ekskluzywnie na Xboxa One. Produkcja ma oferować to do czego przyzwyczajeni są fani serii. Wersja na PC będzie obsługiwana przez DirectX 12, z możliwością podbicia grafiki do rozdzielczości 4K.

 

 

Info o Gears of War Ultimate Edition

 

Gears of War: Ultimate Edition jest dostępne w Windows Store już teraz i również będzie obsługiwane przez DirectX 12 i tak samo jak w przypadku Forzy Motorsport 6: Apex, będzie dostępna rozdzielczość 4K. Dodatkowo zagramy oczywiście za pomocą myszki i klawiatury.

 

 

Gra Below 

 

Gra będzie przeznaczona na Xbox One. Below to survivalowa gra, w której musimy przemierzać nieznane lokacje, aby przetrwać Produkcję tworzy studio Capy.

 

 

info o killer instinct sezon 3

 

Killer Instinct dostanie 3 sezon już 29 marca. Wraz z nim 8 nowych zawodników, w tym Kim Wu, Tusk i The Arbiter z serii Halo oraz Rash z Battletoads. W dniu premiery będą dostępni na Xboxie One i MSI Nightblade X2 Windows PC.

 

 

Info o VR i Minecraft 

 

Minecraft ze wsparciem dla Oculus Rift. Microsoft i Mojang łączą wysiłki z Oculusem, aby stworzyć pierwsze na świecie demo Minecraft: Windows 10 Edition. Gra będzie dostępna w Windows Store i Oculus Store już na wiosnę.

 

 

Info o Ori and blind forest Devinite Edition

 

Już 11 marca otrzymamy Ori and the Blind Forest: Definitive Edition. Wraz z tą edycją, dostaniemy możliwość zwiedzenia nowych lokacji, użycia nowych zdolności oraz wzięcia udziału w zupełnie nowych sekwencjach fabularnych. Gra będzie dostępna na Xboxie One i Windowsie 10.

 

 

Info dotyczące Xboxa One App i ogólnie konsoli

 

Dostępne będą również nowe funkcje dla aplikacji Xbox App oraz samej konsoli Xbox One. W tym:

Ranking Gamescore w sekcji osiągnięć oraz ranking Hero Stat w Game Hubs
Widoczne awatary w sekcji aktywności jeśli zamienimy gamerpic na Avatar.
Zaktualizowana sekcja funkcji, wyświetla najpopularniejsze gry, oferty i wydarzenia.
16 osobowy czat głosowy, dostępny pomiędzy Xboxem One, a aplikacją Xbox na Windowsie
Osiągnięcia z Xboxa 360 będą automatycznie publikowane w sekcji aktywności.
Bardziej interaktywne Game Hubs
Możliwość porównania naszego awataru z awatarami znajomych
Zmiany w systemie reputacji

 

 

Info pochodzi z IGN a więcej informacji dostaniemy w czerwcu, na E3, wraz z rozpiską ekskluzywnych tytułów na lato.

 

Mega ciekawostka/plotka ( ale z dowodem :D) podobno będzie można wymieniać sprzęt w XO polecam artykuł 

 

 

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mega ciekawostka/plotka ( ale z dowodem :D) podobno będzie można wymieniać sprzęt w XO polecam artykuł 

 

 

 

Jak dla mnie, to zadna ciekawostka, postaram się przewidzieć przyszłośc, wróćcie tu za 3 lata i dacie znać czy miałem rację:

Czyli zrobią z xboxa peceta, przestaną panować nad optymalizacją i żeby odpalić euro truck-a w full hd będziemy potrzebować coś w rodzaju 980 ti

A poza tym, lepsza grafika będzie tworzona tylko z myślą o xboxie w przegrzewającej się wersji slim i kompatybilna tylko z nim, a jednocześnie kosztować będzie jedyne 999$ - jak u apple :)

 

Wolał bym już, aby nic nie robili... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...