Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

 

 

Gram już jakoś 2 dzień i jak nie zrobią nic z poziomem trudności to raczej pójdzie w odstawkę

Raczej nie zrobią bo to symulator a nie gra dla casuali. Zresztą i tak jest imho teraz łatwiej w porównaniu z early access na PC. Nie zrażaj się, ćwicz a wyniki się poprawią. Pamiętaj także o prawidłowym ustawieniu auta bez tego nie ma szans na dobry wynik.    

Link to post
Share on other sites

Lepsze cienie i wolumetryczne oświetlenie. Nawet na kompie biega w 720p. Do tego problemy z zacinaniem i gubieniem klatek. I ten zasięg rysowania wraz z pop upem. Miałem nadzieję, że w tej generacji to ustąpi. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie Szanowni, na co zwrócić największą uwagę przy kupowaniu XONE? Kolega mnie prosił o pomoc, a ja raczej PCtowy jestem. Waham się pomiędzy wersją 500 GB, a 1TB. Gry które będę miał kupić to przede wszystkim obydwie części Tomb Raidera. Z tego co widzę poleci też EA Access na rok. 

Na nowości nie jestem przesadnie nastawiony. Tytułów do ogrania jest masa, nie muszą być grane po premierze.

 

Gry już raz kupione, raczej zostaną u kolegi na dobre - nie będzie się bawić w odsprzedaż. 

Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka jeżeli na stronie xboxa w GWG zmienimy region na japoński to możemy pobierać gry na XO z ich japońskiego gwg które jest inne troszkę :D a tam jeden/2 tytuły mają inne zawsze :D np kiedyś przegapiłem te grę " Max the curse brotherhood " a oni w tym miesiącu ją mają to mogę ją pobrać :D

Link to post
Share on other sites

Poczytałem trochę o tym EA Access, ale dalej nie wiem o co tam tak dokładnie chodzi...

Które to konkretnie gry są na stałe, a które tylko jako "triale"? W dodatku gdzie sprawdzić jakie są warunki danego triala dla przykładowo NHL 16...

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

a co M$ nie ma swojego systemu i API ?

ja akurat pozbyłem się Xone po tym jak zaczeli wypuszczać exy na PC

Kupię znów jak stanieje do około 700zł

 

na dziś dzień PC i PS4 wystarczy (no i oczywiście "retro" granie na x360 i ps3)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...