Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Obecnie "mówi się" że w One S będą delikatnie mocniejsze bebechy (bo pewnie dadzą nowy, zoptymalizowany APU, który będzie jadł mniej prądu, będąc jednocześnie delikatnie wydajniejszym), co jednak nie powinno wpływać na wydajność... Ja jednak jestem zdania, że w miejscach gdzie wcześniej One się dusił i dławił, w Sce może być delikatnie lepiej... :P

 

Wróżbita Maciej mi tak powiedział :D

Link to post
Share on other sites

w ultimie jest tez 500gb + The Division za 1149

widac ze idzie model S ;)


ja wczoraj reanimowałem dokońca napęd w jednym którego kupiłem miesiąc temu za 500zł z padem  z uszkodzonym właśnie napędem

operacja pełen sukces ! i jakieś 30 minut roboty (w tym tez czyszczenie w środku i wymiana pasty na APU

koszt operacji - 0zł :)

 

 

2a16d0a54f61.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

A jak jak tak sobie analizuję rynek konsol/PC itp to dochodzę do wniosku, że całkiem sensownie kupić ONE'a. Na dany moment to fajny budżetowy sprzęt do casualowego grania (na inne nie mam czasu :) a jeśli mowią prawdę, że baza gier, akcesoria itp będą kompatybilne ze Scorpio, to całkiem przyszłościowy to jest temat. Na półtora roku jak znalazł a później można upgradeować. Tylko trzeba się chyba wstrzymać do wersji S. Mam nadzieję, że będzie można nabyć gołą z 500 GB za 1299 zł. PS4 chyba po sumarycznie 3 podejściach ... mi nie podeszło :)

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od punktu siedzenia. W twoim przypadku konsola jak najbardziej się nada. Co do wersji konsoli to polecałbym zaopatrzyć sie w Slimkę, ale minimum 1TB. Ja po zainstalowaniu czterech gier mam coś lekko ponad 100GB czyli max 1-2 duże gry  :/

A co do Scorpio - również jestem ciekaw jak się sprawa rozwinie z wszystkim bo póki co sami się gubią w tym co mówią (na przykład poprawiony tekst o Xbox Play Anywhere)

Link to post
Share on other sites

@VectroV ano gubią się bo z jednej strony Phil mówi, że nie mając UHD TV nie ma sensu kupować Scorpio bo nie ma różnicy i wystarczy ONE (co jest według mnie totalną bzdurą) z drugiej jego ziomkowie straszą "highest quality pixels" ze Scorpio a developerzy się rozpływają co to będą mogli zrobić z tymi 6 TFlops ... chociaż wcześniej przeklinali, że nie chcą nowych konsol bo to będzie dodatkowa robota przy optymalizacji... także chyba nikomu wierzyć nie można tylko czekać trzeba. Ja mam ogromną słabość do Gearsów a i Forze miło wspominam .. wiedząc, że np za 4 lata nadal będę mógł odpalić sobie Gearsów od 1 do 4 a późniuej odpalić jakiegoś nowego Battlefielda mającego "highest quality pixels" :> sprawia, że wydaje mi się to spoko zakupem. Bardzo też liczę na dodanie tej obsługi myszy i klawierki .. owszem nie każdy musi korzystać ale fajnie jakby każdy miał wybór .. a widziałem dużo desk setupów na zdjęciach i youtubach gdzie ludzie mają konsole podłączona jak PC na biurku .. nie wszyscy grają z kanapy.... ja mam to wielkie szczęście, że mogę wybierać.


A tak przy okazji czy ktoś natknął się na jakieś info odnośnie flaków XONE S ?Ja wyraźnie zrozumiałem, że to ta sama konsola ale internety nie są spójne w tej kwestii ... ktoś tam od Gearsów się nawet wypowiadał, że fajnie że będzie ONE S bo lekko stabilniejszy framerate będzie w związku z tym, że konsola jest niby lekko overclocknięta ... niestety źródła tych fanaberii nie pamiętam. Ktoś coś ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nowego nfs-a już miałem wcześniej zainstalowanego (wersja próbna) ale z braku czasu nawet nie zagrałem, teraz muszę w końcu ruszyć z tym i ograć 

 

Jak zacząłem grać w wtorek to wczoraj w nocy skończyłem. Fabuła max na 15 godzin, po tym zostają wyzwania Eddiego, Prestige i inne wyścigi. Ogólnie gra dosyć ciekawa, o wiele lepsza niż Rivals. Tuning jest świetny, szkoda że niektóre auta nie mają go prawie wcale. Ogólnie mi się podobało  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...