Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

 

 

Jakby nie patrzeć to spory haracz sobie życzą za możliwość gry online..

granie online to tylko czesć tej opłaty

dostajesz co miesiąc dodatkowo 4 GRY

zniżki i inne promocje dla gold-owiczów 

wszystko za 15zł miesięcznie (paczka fajek !)

to wiele ?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

granie online to tylko czesć tej opłaty

dostajesz co miesiąc dodatkowo 4 GRY

zniżki i inne promocje dla gold-owiczów 

wszystko za 15zł miesięcznie (paczka fajek !)

to wiele ?

Wydaje mi się, że wszystko zależy jakim jesteś użytkownikiem. Może się okazać w praktyce, że żadna z gier w Goldzie nie pasuje Ci klimatem, a gry kupujesz pudełkowe używane i na zniżkach i propocjach nie skorzystasz. Wtedy do ceny konsoli np 1399 zł okazuje się, że w 5 letnim okresie dokładasz ponad 800 zł tylko po to żeby mieć full experience tzn multi. Faktyczna cena konsoli wynosi już 2200 zł. Dla innego użytkownika znowu będzie to super deal, bo jest aktywnym konsumentem i co chwile testuje inną grę. Ja pamiętam, że PS Plus dla mnie jakieś 2 lata temu na PS3 wydawał się super atrakcyjny. Obecnie to bliższe właśnie haraczowi.

Link to post
Share on other sites

Siema ludzie mam pytanie. Jak to jest z tymi grami używanymi na xbox one. Możliwe że zakupię xbox one s (najpierw czekam co pokaże Sony 7 września) ale coś kiedyś czytałem że używane gry na xbox one nie da się odsprzedać bo jest ona przypisana do naszego konta xbox na stałe i tylko można grę pożyczać znajomym. Jak to jest w praktyce? Dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites
Czyli w grze pudełkowej nie ma żadnego kodu tylko instalujesz płytę i grasz?

 

tak jest

kiedyś microsoft miał w planach przypinanie gier do konta i niemożliwość odsprzedaży lecz szybko się z tego wycofał przed premierą gdyz ludzie ich dosłownie zjedli - nawet sony z teego pomysłu Microsoftu szydziło w  :

kampanii promocyjnej PS4 :)

 

Ostatecznie śmiało możesz brać uzywki na allegro

Link to post
Share on other sites

tak jest

kiedyś microsoft miał w planach przypinanie gier do konta i niemożliwość odsprzedaży lecz szybko się z tego wycofał przed premierą gdyz ludzie ich dosłownie zjedli - nawet sony z teego pomysłu Microsoftu szydziło w  :

kampanii promocyjnej PS4 :)

 

Ostatecznie śmiało możesz brać uzywki na allegro

Właśnie niedługo będę stał przed wyborem Xbox one s albo Nowa Playstation i przeczytałem jakieś stare artykuły że nie można odsprzedawać gier i mnie to trochę przeraziło. Ale skoro jest inaczej to super.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie posiadam pc i tak się zastanawiam która konsola bedzie lepsza do fpsow i jakichś sandboxow jak gta V czy far cry 4 i fallout?

Battlefield 4 ma znacznie więcej graczy na ps4 ale jakos mam uraz przez ps3. Traficzny transfer jesli chodzi o pobieranie gier cyfrowych. Ceny gier raczej podobne. Pady oba mi pasują z naciskiem na XO.

Xboxa one S mozna dorwać juz za 1300. Ps4 podobnie wyjdzie. Gdybym wiedział co pokaze sony to byloby łatwiej:D

Edytowane przez SonAndros
Link to post
Share on other sites

Osobiście nie posiadam pc i tak się zastanawiam która konsola bedzie lepsza do fpsow i jakichś sandboxow jak gta V czy far cry 4 i fallout?

Battlefield 4 ma znacznie więcej graczy na ps4 ale jakos mam uraz przez ps3. Traficzny transfer jesli chodzi o pobieranie gier cyfrowych. Ceny gier raczej podobne. Pady oba mi pasują z naciskiem na XO.

Xboxa one S mozna dorwać juz za 1300. Ps4 podobnie wyjdzie. Gdybym wiedział co pokaze sony to byloby łatwiej:D

Ja się przesiadłem z powrotem na PS4, tylko i wyłącznie z powodu tego, że paru moich znajomych ma PS i mogę z nimi pograć w Destiny i Overwatcha. Same konsole, gry na nie, usługi itp idą łeb w łeb według mnie (patrząc od strony nie bycia fanboyem żadnej firmy). FPSy również będą bardzo podobne w obsłudze ale na PS znajdziesz więcej graczy i często 1080 vs 900p.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie posiadam pc i tak się zastanawiam która konsola bedzie lepsza do fpsow i jakichś sandboxow jak gta V czy far cry 4 i fallout?

Battlefield 4 ma znacznie więcej graczy na ps4 ale jakos mam uraz przez ps3. Traficzny transfer jesli chodzi o pobieranie gier cyfrowych. Ceny gier raczej podobne. Pady oba mi pasują z naciskiem na XO.

Xboxa one S mozna dorwać juz za 1300. Ps4 podobnie wyjdzie. Gdybym wiedział co pokaze sony to byloby łatwiej:D

Ja teraz też czekam na kupno konsoli po sprzedaniu kompa, i radzę ci poczekać do 7 września co pokaże Sony. 

Link to post
Share on other sites

Tryb oszczędzania energii - całkiem usypia konsolę, wolniej się włącza i przy częstych aktualizacjach zamiast po włączeniu grać to aktualizujesz konsolę :D

Tryb InstantON - konsola (mam wrażenie że jest ciągle włączona - ciągle słychać jak coś pracuje w obudowie). Aktualizuje się kiedy chce i błyskawicznie się uruchamia.

 

Ja wybieram oszczędzanie energii bo po wyłaczeniu w InstantON buczy lekko zasilacz i lekki szum (jak by dysku) z budy X'a słychać.

 

 

A tak nawiasem - pokazało się demo - chciałem ściągać ale prędkość mnie zabiła :o 3Mbps/s :D Gdzie zawsze mam na konsoli 15-20Mbps mimo neta 60Mbps :D Poczekam w takim razie do jutra z pobieraniem lub  za tydzień jak wszyscy niespokojni pobiorą :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...