Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Gość effendi360

Kto by się spodziewał, że M$ tak spapra sprawę, mając wszystkie najlepsze karty w łapie. Ja już na tej konsoli położyłem krzyżyk. Jak się znam, to pewnie kiedyś kupię, przejdę te kilka exów, pokurzy się parę miesięcy i sprzedam bez żalu. Zupełnie jak ps3...

Link to post
Share on other sites

A ja tak tylko z ciekawości rozejrzałem się w UK.

Konsola ma być w cenie £599.99.

http://www.amazon.co.uk/Microsoft-Xbox-One-Console/dp/B00BE4OUBG/ref=sr_tr_sr_1?ie=UTF8&qid=1370523700&sr=8-1&keywords=xbox+one

To  jeszcze jest do przyjęcia ale gry BF4 £89.99

http://www.amazon.co.uk/Electronic-Arts-Battlefield-Xbox-One/dp/B00BM2LLPS/ref=sr_1_1_title_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1370524320&sr=1-1&keywords=bf4

Cena gry mnie roz#$%@....

Chyba se jaj Robią.

Dostępne w pre-orderach na Amazonie Prime.

Co oznacza ze takie będą ceny.

Zostaje przy kompie, a myślałem że na jakąś konsole się zdecyduje.

 

To samo się tyczy PS4

 

Ps. Obecnie posiadam PS3 i X-BOX 360.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

Oj tam aj tam.

BF to moja ulubiona gra i nie będę czekał aż stanieje.

Trzeba dobrze poszukać to można znaleźć najtańszą opcje.

Z doświadczenia dla kupujących w UK mogę podpowiedzieć ze na Amazonie jest najtańszy.

BF4 na orginie £44.99 a na Amazonie £38.00

Pozdrawiam.

 

Ps. Jest to jedyna gra którą kupuje w ciemno.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

Takie zagrywki powodują że stracą jeszcze bardziej. Bo prędzej czy później jakaś mądra głowa złamie tego xboxa i ja wtedy z przyjemnością go kupię pocinając w exclusiv na piracie, a pieniądze będe wolał zainwestować w ps4. Z każdym oświadczeniem MS się coraz bardziej ośmiesza.

Link to post
Share on other sites

Ale nawet jeśli to będzie na Xbox'ie One ta blokada 24h a na PS4 nie będzie to wycofają to bo po 1- małe zyski ze sprzedaży i oświeci ich... 2- problem ludzi podróżujących czyli mam konsolę jadę na wakacje wracam i nie mogę grać.... itp...

Link to post
Share on other sites

 

 

mam konsolę jadę na wakacje wracam i nie mogę grać.... itp...

Odpowiedź jest prosta, bierz PC'ta, a najlepiej nic nie bierz, bo jak jedziesz na wakajcę, to nie po to, żeby grać... ale jak już, to wieczorami, to wtedy tak.

Osobiście mam wielką nadzieję, że Xkloc to będzie niewypał, chyba, że ktoś jest "specjalnie uzdolniony" i lubi gadać do telewizora.

Link to post
Share on other sites

Xbox i kontrola głosem. Noc, Twoja dziewczyna już śpi a Ty stwierdzasz, że wystarczy już tego grania:

- xbox wyłącz się - mówisz szeptem, żeby nie zbudzić swojej wybranki,

- xbox zero reakcji....

- Xbox wyłącz się - mówisz odrobinę głośniej ale wciąż cicho żeby nie zbudzić wybranki,

- ponownie xbox zero reakcji - następuje więc swoista irytacja brakiem możliwości wyłączenia tegoż urządzenia.

- XBOX WYŁĄCZ SIĘ! - konsola się wyłącza a Twoja dziewczyna się budzi. W tym momencie dostajesz ochrzan o darcie ryja po nocy.

 

Tak ja to widzę. Nic mi nie zastąpi pilota.

Link to post
Share on other sites

http://www.ps4polska.pl/microsoft-placi-deweloperom-aby/



 

- ponownie xbox zero reakcji - następuje więc swoista irytacja brakiem możliwości wyłączenia tegoż urządzenia.

- XBOX WYŁĄCZ SIĘ! - konsola się wyłącza a Twoja dziewczyna się budzi. W tym momencie dostajesz ochrzan o darcie ryja po nocy.

 

Tak ja to widzę. Nic mi nie zastąpi pilota.

Precież juz 360-ka z podpietym kinectem reaguje na komendy "xbox open tray" czy wiele innych a mozna zamiast tego uzyc pada czy przyciskow nakonsoli - tak samo bedzie w XONE bo było by to nie do przyjecia bo co by zrobiły osoby głuchonieme ?

 

tu masz podstawowe komendy dashboardu 360-ki

 

Open Tray (only if there’s no disc inserted) -> Opens Tray

Kinect -> Opens Kinect Hub

Dashboard -> Takes you back to dashboard

ESPN -> Starts ESPN

Zune -> Starts Zune Marketplace

Video Kinect -> Starts Video Kinect

Trailer -> Starts Trailer

Dance Central -> Starts Game trailer

Play Game (disc) -> launches game

Next – > Takes you to next blade

Previous -> Takes you to previous blade

Sign In -> Signs you in

Achievements -> shows lists of achievements

friends -> shows friendslist

Face Id -> starts Face ID

Yes

Cancel

No

Last Fm -> Starts Last FM

Voice Commands In Last FM:

Love -> hearts song

Ban – > bans song

next -> skips song

play -> plays playlist

Voice Commands for Last FM, Hulu Plus, Netflix, ESPN and Zune

fast-forward -> Fast forward a video or song

rewind -> Rewind a video or song

pause -> Pause video or song

play -> Play a video or song

next -> Skip to next video or song

previous -> Skip to previous video or song

 

 

 

 

 

 

 

Sa też gry ktre maja swoje komendy ale jak pisałem wcale nie trzeba tego uzywac :)

Link to post
Share on other sites

Skoro używki odpadają to istnieje nieciekawa sytuacja w czasie gdy XO stanie się praktycznie retro jak dziś pierwszy X czy PS2. Niejednokrotnie zdarza mi się kupować starsze gry z drugiej ręki, które nie posiadają już swojego "nowego" zafoliowanego odpowiednika. To co będzie za np. 10-15 lat gdy zechcę odpalić Forze 5 a nigdzie nie dostanę nowej? 

Link to post
Share on other sites

O ile sony nie zdecyduje się na podobne atrakcje, to ciekawi mnie reakcja wydawców gier. Może się okazać, że platforma Sony będzie przynosić mniejsze zyski za sprawą rynku wtórnego. O ile ktoś będzie w takiej sytuacji kupował XO. 

Link to post
Share on other sites

@up bardzo trafne spostrzeżenie... rynek gier używanych w Stanach ma jednak mniejsze znaczenie niż u nas, tam głównym problemem są utrudnienia przy pożyczeniu koledze, nie zaś odsprzedaż/odkupienie używek.

Naprawdę tak myślisz? U nas w największych sklepach sprzedawca przy kasie jak zobaczy że kupujesz nową grę nie zaproponuje nawet gry używanej, a tam tak robią, bo skupują i mają działy z używanym towarem w obrocie większe niż z nowymi produkcjami. U nas sieci nie zajmują się tym, a wyspecjalizowanych sklepów konsolowych mało (w sumie to znam tylko jeden wyłącznie konsolowy - obraca używkami).

Edytowane przez sevae
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@UP

 

Popieram. Byłem W UK to samo. Tam ludzie żyją używkami. Był nawet taki sklep gdzie były TYLKO gry second hand. Po nowości się chodziło do GAME, w którym zresztą też królowały używki. Dla mnie to była norma, że kupuję nowość za 40, po tygodniu/dwóch oddaję, sklep daje mi za nią 30, biorę nową za dychę...

Link to post
Share on other sites

To od tej pory zacznie się kolekcjonowanie gier.

Eee... tam. Ja bym poczekał mimo wszystko do premiery XO, na wydawanie wszelkich wniosków.

-gier na PC już od dawna odsprzedawać nie można (wszelkie Steamy, Originy, etc.)

-gry na PS3 i PSV posiadają szereg 'Network Passów' i kupno "używki" nie daje produktu w pełni funkcjonalnego, na PSV są dodatkowo problemy z trofeami w przypadku używek 

 

Wiadomo producenci zysk mają z kopii fabrycznie nowej i próbują za wszelką cenę "wcisnąć" nam taki wybór. Warto zaznaczyć że do konsol często dokładają, to co zwrócić się ma w oprogramowaniu na nie. No a, MS sporo dostał w tej generacji przez piratów. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...