Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

Zawartość Season Pass:
 
Pakiet DLC 1: Expedition (29,90 zł)
Zawiera trzy mapy: Grzęzawiska, Spływ i Gry Wojenne, których akcja rozgrywa się na nowych planetach znajdujących się wzdłuż Kresów.
 
Pakiet DLC 2: Lato 2014 r. (29,90 zł)
Jeszcze bardziej zaawansowane starcia wieloosobowe w drugim dodatku do Titanfall.
 
Pakiet DLC 3: Jesień 2014 r. (29,90 zł)
Jeszcze bardziej zaawansowane starcia wieloosobowe w trzecim dodatku do Titanfall.

 

 

 

Zobacz, a ja widzę w opisie wzmiankę o tym.

Edytowane przez dymel
Link to post
Share on other sites

Fanboy BFa też dobre ;), Fanboy AMD teraz nawet Fanboy Intela i NV ;) Grałem w baardzo dużo gier. znam bardzo dużo tytułów, i możesz mi wierzyć BF4 na tle TitanFail wypada całkiem nieźle. TitanFall miał być super grą. beta była nawet nawet, ale teraz to już czysty cod, zwłaszcza że wybór broni marny, gra robi się schematyczna już po kilku godzinach.

1. Resp 

2. 1.40 min

3. Tytan

4. Zgon

i tak w kółko ;)

Link to post
Share on other sites

To teraz przedstawię Ci system z BF4

1. Resp
2. Zgon
3. Resp
4. Zgon
5. Resp
6. Resp pięciu osób z drużyny na Twoim przeciwniku
7. Zgon
8. Resp
9. Zauważyłeś cel, strzelasz mu w plecy
10. On się odwraca i Cię zabija
11. Zgon
12. Resp pod czyimś celownikiem
13. Zgon
14. Resp ośmiu osób na przeciwniku
15. Resp tuż obok nich, samemu.

To nie temat o BF4, ale tą grę zabija fakt, że można się pojawić w dowolnym miejscu mapy i to jeszcze ze wsparciem drużyny. To, oraz interaktywny wallhack (minimapa), wraz z faktem, że bronie są tak chujowo zbalansowane, że bez upgradów niczego nie zabijesz, a oni Ciebie owszem.

I mówię to jako osoba która grała profesjonalnie w FPSy. 
Titanfall przynajmniej w becie miał tę zaletę, że respy były zdala od wszelkiego gówna, ciężko było się zapętlić w oczekiwaniu na kolejny i kolejny respawn, ani nie ma durnej możliwości trafienia na jednego przeciwnika do którego z nieba spadają 3 koledzy.

 

Link to post
Share on other sites

Pardon, bym zapomniał. Wczoraj oczywiście złapałem BSODa przy BF4, a bugów jak było tak jest od groma, ale skupiłem się na "gameplayu" i jego wadach.

Gdyby tylko respawn był ograniczony do zdobytych punktów kontrolnych (czyli żadnego pojawiania się w helikopterach w drodze, ani na członku drużyny w lesie), gra nabrałaby walorów taktycznych.
A gdyby jeszcze deweloperzy zabrali się za naprawienie i załatanie gry a nie wprowadzanie DLC, to kochałbym BF4 jak mało którą grę.

 

Teraz jest to losowy misz-masz przepleciony frustracją związaną z problemami technicznymi. Dlatego wolę Titanfalla (obserwacja z bety, bo jeszcze nie posiadam) - mniej istotnych wad.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
(obserwacja z bety, bo jeszcze nie posiadam) - mniej istotnych wad.

 

Sid bierz póki jest taniej na origin, kończy się o 21. Potem z czasem sobie Expansy kupisz 29,90 każdy lub za 79 Season pass (75 lolegro)

http://i.imgur.com/lj40fgk.jpg

 

Ewentualnie na lolegro masz za 75 zł :) Potem jak wyjdzie 2 Expansion to wątpię by gra zeszła niżej z ceną, mogą robić to co z Cod i te dlc podskoczą z ceną przy następnej premierze.

 

A odnośnie BF4 w którego sporo też już grałem, takim delikatnym podsumowaniem idiotyzmu tej gry, będzie ten filmik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=g-GYzhGhn0s

 

 

Edytowane przez sajmon154
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dobra ragnar koniec tego gadania o bf4.. będzie chciał to kupi kupi co chce, nie spodoba mu sie czy coś to kupi bf4 bo jest tanie albo pewnie jakieś promocje będą. i tak na marginesie, wydajcie szybciej 3 sezon bo nie chce mi się czekać do 2k15 :(

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

 

 

To nie jest idiotyzmy gry tylko idiotyzmy graczy a to jest znacząca różnica


Nie.
Seria tych nfilmików powstaje właśnie by pokazać i przy okazji wyśmiać błędy/bugi, niedociągnięcia, problemy, jednym słowem absurdy, które można zrobić/zobaczyć.

Sam przelot na skuterze wodnym nad 1/3 mapy dla poważnego (starszego) gracza jest powodem do "eee jednak tego nie kupie", dla dzieci i młodzieży z kolei taki skuter działa jak "ooo, lol, rolft, biorę! też będę nadupcał z czołgu na dachu najwyższego wieżowca i latał skuterem"

Oni szukają bugów i je prezentują no i oczywiście wykorzystują, bo bez tego czasem nie da się grać. Już opisywałem na forum i wklejałem linki do sytuacji która miałem jak na topowych dachach powrzucano czołgi za pomocą c4 oraz do myśliwca stojącego na czołgu i strzelającego w trakcie jazdy.. gra była tam niemożliwa. Zanim przestałem grać ze 2-3 tyg temu i bf poszedł na półkę, często spotykanym bug'iem było "zatonięcie" po pas w asfalcie/ziemi dziennie napotykałem od 3 do nawet 10 takich przypadków.  Nie, dziękuję, to już wole ten oklepany cod gdzie może i małe mapki, brak pojazdów, ciągła nawalanka na szybko rodem z quake III, ale w końcu z sieciowych fps'ów o to chodzi :)  prosto, szybko, intensywnie, dużo bez błędów i abstrakcji.
Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś wyjeżdża poza granicę mapy ginie, tak było od wszech wieków, i gdzie tu bug ? Zresztą to nie jest jakiś symulator by się trzymać wszystkiego jak w rzeczywistości. Zresztą to ma dawać frajdę, i mi właśnie daje w przeciwieństwie do TitanFall który jest nużący. zresztą nic dziwnego że TF jest bez błędów, bądź co bądź to prosta gra, kilka broni, kilka tytanów, takie tam bzdety, mapka i heja ... tu nie ma prawa się nic skopać :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...