Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Jezu ale mnie wszyscy w tej grze zabijają. Nie wiem co się dzieje, ani jak.

Na pudle powinno być ostrzeżenie: Nie grać po 30 roku życia!

Bigpun staraj się nie biegać po otwartej przestrzeni a jak już musisz lecieć to odpal niewidke przemieszczaj się jak najwięcej po ścianach i używaj dachów do zabijania z góry patrz cały czas na mini mapę czerwonymi kropkami są zaznaczeni przeciwnicy łatwo ich wtedy wykryć, mapa to podstawa Włącz sobie wykrywanie si w umiejętnościach to pomaga sporo, smg jest dobra i łatwa bronią duża szybko strzelnośc często chwytaj się ścian łatwo zabić nabiegających rywali,dobrym sposobem zabijania tytanów jest rodeo rzucaj granaty łatwo złapać tak killa i w tej grze biegamy cały czas stanie w miejscu to oddawanie fragów przeciwnikowi :) Jak się to ogarnie to naprawdę przyjemnie się gra  :)

Edytowane przez bonnydirt
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak za pamięci muszę się spytać.

Ja jakiś czas temu kupiłem tiotanfall'a z season passem, no i zgłupiałem na chwile obecna bo w jednym miejscu czytam ze SP udostępni mi wcześniej 3 dlc ale muszę za nie i tak jakąś mniejsza kwotę zapłacić oraz już za darmo mini dodatki w postaci mapek czy jakiś ficzerów i pierdółek, w innym miejscu z kolei czytam że te dodatki jeśli posiada się SP obędą się już bez dodatkowych opłat.
Jak to w końcu wygląda?

Link to post
Share on other sites

Z tego co ja czytałem kiedyś to 3 dodatki mają wyjść teraz na wiosne,lato i jesień/zima oraz wypowiadał się kiedyś ktoś z producentów gry że będą zupełnie darmowe dodatki np prywatne lobby, czy jakieś tam potwory na mapach mają dodać i mówił jeszcze że popierają politykę season pass bo płacisz raz i masz wszystkie płatne dodatki jakie będą w Titanfall. Więc pewnie jak się ma już sp to nic nie trzeba będzie płacić więcej :)

Link to post
Share on other sites

Tak za pamięci muszę się spytać.

Ja jakiś czas temu kupiłem tiotanfall'a z season passem, no i zgłupiałem na chwile obecna bo w jednym miejscu czytam ze SP udostępni mi wcześniej 3 dlc ale muszę za nie i tak jakąś mniejsza kwotę zapłacić oraz już za darmo mini dodatki w postaci mapek czy jakiś ficzerów i pierdółek, w innym miejscu z kolei czytam że te dodatki jeśli posiada się SP obędą się już bez dodatkowych opłat.

Jak to w końcu wygląda?

 

Tak, to maja być trzy "content packi", więc wszystko będziesz miał, z tym że część w niej zawarta to będą płatne rzeczy a część bezpłatne, więc nie wiadomo czy ten dodatkowy content za który się płaci to nie będą jakieś świecidełka tylko. Wiesz, kocyk na konia, te sprawy.

Link to post
Share on other sites

Świecidełka fajne określenie :D Pisali że chcą urozmaicić rozgrywke i dla tych fanów co zakupią sp dodadzą bronie i nowe mapy plus pewnie jakieś drobne rzeczy czyli można sądzić że standardowo bd tam To co zwykle można znaleźć w dlc tego typu :) 

Link to post
Share on other sites

 

Q.) So what happens if I get banned?

A.) Great news: you get to keep playing Titanfall! Less-great news: you only get to play with other cheaters. You can play with other banned players in something that will resemble the Wimbledon of aimbot contests. Hopefully the aimbot cheat you paid for really is the best, or these all-cheater matches could be frustrating for you. Good luck.

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

http://www.titanfall.com/news/we-hate-cheaters-just-as-much-as-you-do

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@Up

Nie no do gry gdzie mamy możliwość radaru/ wykrywania pozycji przeciwnika , samemu będąc niewidzialnym i trzymając pistolet który sam namierza i prowadzi pociski po linii do headshota to rzeczywiście nie oprę się pokusie dokupienia wallhacka i aimbota xD xD

Link to post
Share on other sites

A gdzie Ty tu widzisz nawiązanie do cod'a ?  Nie ma większego "badziewia" jak smart pistol :] choć byś jednoczenie używał stealth, drona, heat sensora, czujnika zbliżeniowego i miał obok automatyczne działko nie przebijesz smart pistola który sam wszystko robi, nawet dobrze nie musisz patrzeć w stronę przeciwnika tylko sobie klikasz przycisk myszki.

Link to post
Share on other sites

A gdzie napisałem, że było nawiązanie do CoD'a? Czytaj ze zrozumieniem a nie wmawiaj mi, że napisałem coś czego nie ma.

Nadal twierdzę, że to nie ma związku z ilością hakerów i nigdy nie będzie mieć. Smart Pistol potrzebuje kilku chwil żeby miał lock na postać. Przy szybkim poruszaniu nie ma mowy żeby ktoś z tego zginął. Przy obniżonej celności z biodra ta broń jest niczym więcej jak chińską zabawką. Może w jednym na 5 meczy ktoś z tym biega, takie to użyteczne

Link to post
Share on other sites

A gdzie Ty tu widzisz nawiązanie do cod'a ?  Nie ma większego "badziewia" jak smart pistol :] choć byś jednoczenie używał stealth, drona, heat sensora, czujnika zbliżeniowego i miał obok automatyczne działko nie przebijesz smart pistola który sam wszystko robi, nawet dobrze nie musisz patrzeć w stronę przeciwnika tylko sobie klikasz przycisk myszki.

Smart pistol jest słaba bronią, wystarczy że jesteś w ruchu lub nawet podskoczyć dwukrotnie i czas namierzania się wydłuża sporo, trzeba tylko rzucić ładunek wybuchowy C4 i zdetonować od razu a zrobisz to szybciej niż on namierzy i koleś z smart pistol pada a i z tym pistolecikiem rodeo jest niemożliwe a jest to najprostszy sposób eliminowania tytanów. Ludzie najlepsze wyniki robią używając SMG broni i karabiny maszynowe. Szkoda że twórcą to nie wyszło bo na chwile obecna snajperki w grze są bez użyteczne wogle nie grywalne bronie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Opłaca się dokupićTitanfall - Season Pass

 

aktualizacja jakaś wyszła 1.0.3 gdzie sprawdzić co zmieniono? Jakaś lista?

Jak grasz to się pewnie i opłaca bo masz coś około 75 zl za 3 dlc a tak to pojedynczo kosztuje z 40zł więc jest parę groszy taniej, choć dla mnie to jest chore płacić za kilka dodatkowych map i broni kasę to powinno być all w podstawce no ale cóż takie po***a** czasy z tymi dlc nadeszły.

Ja dobiłem do g4 i nie gram właściwie ostatnio prawie w titanfala, może przysiądę jak wyjdzie season pass zobaczymy (o ile go kupie :P )

Nic mi się nie rzuciło w oczy o tej aktualizacji 1.0.3 aby było coś napisane , ostatnia aktualizacja jak jest opisana na offcial website :

http://www.titanfall.com/news/titanfall-patch-update-two

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

 

The extremely smart people at Respawn thought it would be a great idea to completely rewrite the source engine, ruin the best parts of it, and then tie every action to FPS.... So, people with higher refresh rates shoot faster, lock on faster, run faster. and just pretty much do about everything faster.

Nie gram kilka tygodni a tu takie coś moim oczom się ukazuje...

Link to post
Share on other sites

Dokładniejsze wyjaśnienie sprawy

 

 

 

 
Respawn just updated the game and unlocked FPS up to 144 without vsync.
 
It then resulted in a "bug" where people with higher refresh rate / fps now could instantly lock on with smart pistols, run faster and other "good" stuff related to your framerate.
 
Thus leaving the game in a broken state where people with 120hz+ monitors are indeed at a great advantage compared to others.
 
For clarification, you indeed need a 120hz monitor and play with vsync off to take advantage of the situation above.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...