Skocz do zawartości

Geforce 8800GT czy ATI Radeon 4730 i odblokowywanie potoków.


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Co do potoków w radku, to chyba nie ma takiej możliwości. Było coś takiego, ale dotyczyło to innych radków (chyba :sciana: , poprawcie jeśli się mylę, cos mi świta, że jakaś partia grafik wyszła z mniejszą ilością procesorów strumieniowych i po zmianie biosu, można było mieć pełną grafikę)

Link to post
Share on other sites

chyba , poprawcie jeśli się mylę, cos mi świta, że jakaś partia grafik wyszła z mniejszą ilością procesorów strumieniowych i po zmianie biosu, można było mieć pełną grafikę)

To były wszystkie R9500. Był to po prostu zablokowany R9700.
Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał ATI Radeon 4730 poniewaz w nv seria 8000 jest juz starsza serio(są juz 3 serie nowsze) a 4730 z ati to jest jedna seria nowsza i to do tego z 2gb (dopiero od niedawna powstala 2 seria od serii 4000)

Troche sie w tym orientuje ale jak mi nie wierzysz to zapytaj się fachowców...

 

 

Dajcie to do złotych myśli ;)

Link to post
Share on other sites

8800 GT ma SM 4.0, ale też uważam że to właśnie ją powinieneś wybrać. Naprawdę dobra wydajność, przy niedużym nakładzie finansowym i bez kombinowania. Do tego stosunkowo nieduży pobór mocy, więc zasilacza też nie potrzebujesz nie wiadomo jakiego (u mnie chodziła swojego czasu na Modedcomie Feel 400W, razem z Athlonem 5600+)

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał ATI Radeon 4730 poniewaz w nv seria 8000 jest juz starsza serio(są juz 3 serie nowsze) a 4730 z ati to jest jedna seria nowsza i to do tego z 2gb (dopiero od niedawna powstala 2 seria od serii 4000)

Troche sie w tym orientuje ale jak mi nie wierzysz to zapytaj się fachowców...

 

 

Dajcie to do złotych myśli :P

jakumiek myslisz sie...8800gt=9800gt a ta jest nadal produkowana fakt ze ma ja zadtapic gts240 ale na razie na ten temat cicho...

bierz 8800gt nie zastanawiaj sie ;)

Link to post
Share on other sites

Polecam GF 8800/9800GT. Mam Gigabyte 9800GT 512 DDR3 podkręconego fabycznie do 700 MHZ rdzień i gierki śmigaja elegancko na full w rozdziałce 1440x900 :P m.in Crysis WH,NFS SHIFT,obie części Bioshock,Red Faction Guerrilla...jedynie w GTA4 mozna mieć zastrzeżenia ale może to wina procka( Dual Core e5200).Ten układ ma juz swoje lata ale jak widać wciąż radzi sobie w grach bardzo dobrze :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Też radzę 8800gt, sam używałem go przez 2 lata i bardzo dobrze wspominam tą kartę.

Jedynie problemy w maksymalnie wymagajacych grach, taki wiedźmin chodził na full detalach bez przycinki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...